Запоріжжя-Скадовськ поїздки на Чорне море


Поїздки маршруткою Запоріжжя-Скадовськ за 400 грн

Всі шляхи до моря йдуть через Запоріжжя. Із Запоріжжя зручно добиратися і на курорти Азовського моря, і в Крим, і на Запоріжжя-Скадовськ Чорне море. Можна вибрати, де провести добре літню відпустку, відпочинок на вихідні. Маршрут Запоріжжя-Скадовськ це поїздка на відпочинок до Чорного моря. І треба, віддати належне, досить популярний напрям на відпочинок. Скадовськ невелике місто, чисельність населення складає близько 19000 чоловік. Але розташування Скадовська, розвинена курортна інфраструктура, приваблює щороку багато відпочиваючим. І в 2012 році Скадовську присвоєно статус курорту державного значення. Погода тут завжди хороша. Морський цілюще повітря, тепле сонце, а сонячних днів тут більше 280 днів в році, ласкаве море роблять відпочинок відмінним. Тому і постійно зростає популярність відпочинку в Скадовську. Ми коротко описали відпочинок тут. Більш детальну інформацію можна знайти в інтернеті, інформації багато.

А ми надаємо інформацію, про те, як же доїхати до Скадовська із Запоріжжя. Різні варіанти. І залізниця, автобус, маршрутка або легковий автомобіль, свій або на замовлення. Але в самому Скадовську залізниці станції немає. Найближча станція в Херсоні, тому не дуже зручно добиратися поїздом. Оптимальна поїздка це маршрутка Скадовськ-Запоріжжя. Зручно, комфортно, оперативно і надійно. Пропонуємо Вам відправитися в поїздку на море маршруткою компанії «LuxBus».

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Чому з нами? Про компанію, деталях виконання рейсу, опис маршруту, безпеки поїздки викладено в наступному абзаці статті.

  Про виконання поїздки Запоріжжя-Скадовськ

   Про компанію та транспорті на маршруті

  • «LuxBus» автотранспортне підприємство надає послуги пасажирських перевезень вже більше десяти років. За цей час набули великого досвіду і виробили стійкий стиль діяльності. Виконуємо рейси між містами України, перевозимо пасажирів до Азовського і Чорного морів, в Крим. Здійснюємо міжнародні перевезення. Центральний офіс і технічна база розміщені в місті Дніпро.
  • Особливість нашої компанії то, що ми свою діяльність здійснюємо на власному автопарку. А автопарк компанії – це мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter, VITO.
  • Основні характеристики маршруток на рейсі:


   • чисті салони. -пасажирські салони місткістю від семи до дванадцяти пасажирів. -отсек для великого багажу пасажирів.
   • стійка робота системи-клімат контроль.

   • відсувається і регульовані пасажирські сидіння.

   • Все це забезпечує комфортну поїздку на відпочинок в будь-яку погоду. А детальна інформація про транспорт компанії викладена в рубриці «Наш транспорт». Бажаєте – ознайомтеся .

    Про деталі маршруту

   • Поїздки виконуємо регулярно в курортний сезон.
   • Рейс в обидва напрямки Запоріжжя-Скадовськ-Запоріжжя. Це дає можливість спланувати, організувати поїздку на відпочинок завчасно.
   • Шлях до Скадовська із Запоріжжя це триста п’ятдесят один кілометр.

   • Поїздка займає приблизно шість годин.
   • У графіку руху передбачено короткі технологічні зупинки, для того щоб розім’ятися від руху, випити кави, чай.

   • Маршрут проходить через Запорізьку і Херсонську області.

   • Після оправления із Запоріжжя проїжджаємо через населені пункти і міста: Василівка, Дніпрорудне, Велика Знам’янка, Нова Каховка, Щасливе, Брилівка, прибуття в Скадовськ.

     Тарифна політика і ціни на проїзд

    • Тарифна політика підприємства лояльна і «націлена» на споживача. Фахівці компанії щодня «моніторять» ситуацію на ринку послуг. Постійно працюють над оптимізацією тарифів і зниженням витрат (в розумних межах).

    • Ціни на квиток Запоріжжя-Скадовськ доступні або по іншому – «вигідні». Вартість проїзду конкурентна в даному регіоні. Ціна вказана далі в таблиці розклад руху.

    • Ви оплачуєте лише вартість квитка, і немає ніяких прихованих платежів. За багаж теж доплачувати не треба. Громіздкі речі розміщуються в багажному відсіку маршрутки, а особисті речі, необхідні в поїздці, розташовуються на полицях пасажирського салону.

     Надійність і безпеку поїздки в Скадовськ

    • На маршруті «працюють» мікроавтобуси Mercedes, конструктивно надійні автомобілі. Постійно підтримується технічно справний стан маршрутки. В рейс мікроавтобус з наявністю несправності «не випускається». Салони маршрутки чисті і охайні. Після кожного рейсу виконуємо читка пасажирського салону, сидінь.

    • Керують маршрутками водії зі стажем роботи понад десяти років. При прийомі на роботу, кожен водій проходить програму стажування.

    • Надійний і справний транспорт, досвідчені водії та створюють основу безпеки, надійності та регулярності поїздки.

     Виконання індивідуальних поїздок, оренда маршрутки

    • Виконання індивідуальних поїздок, це рейси в НЕ графіка за окремим розкладом і для групових поїздок. Скориставшись послугою «оренда маршрутки», зможете організувати поїздку в Скадовськ із Запоріжжя для своїх друзів, сім’ї, знайомих.
    • Для замовлення оренди маршрутки слід зателефонувати з фахівцем компанії, обговорити всі питання організації поїздки. Провести часткову передоплату, і відповідно до заявки, вам виділяється мікроавтобус.
     Оплата послуги «оренда маршрутки» проводиться за пільговим тарифом.

    Розклад руху і ціна квитка маршрутки Запоріжжя-Скадовськ

    Поїздки виконуємо регулярно кожен день. Але як зазначалося, в загальному описі, лише в курортний сезон. В інший час виконуємо тільки індивідуальні поїздки.

    Відправлення двічі в день. О 8:00 і 24:00, від автовокзалу міста Запоріжжя.

    Прибуває маршрутка в Скадовськ, до автовокзалу о 14:00 і 6.00, відповідно.

    В таблиці розкладу руху відображена інформація про місце відправлення, часу відправлення і прибуття. Рухи здійснюється із суворим дотриманням графіка руху.

    Маршрут рухуМісце відправленняДень тихняЧасВартість квиткаЧас прибуття
    Запоріжжя-Скадовськм.Запоріжжя. автовокзалЩодня08-00400 грн14:00;Скадовск Автовокзал
    Запоріжжя-Скадовськм.Запоріжжя. автовокзалЩодня24-00400 грн06:00, Скадовск Автовокзал
    Зворотній маршрут
    Скадовськ-ЗапоріжжяСкадовськ, АвтовокзалЩодня14-00400 грн21:00 Запоріжжя, автовокзал

    Ціна квитка зазначена в таблиці і складає всього 400 грн, досить приємна вартість поїздки до Чорного моря. Адже якщо відправитися до моря на особистому автомобілі, витрати на дорогу будуть на багато більше.

    А якщо оплатити вартість проїзду в обидва напрямки, поїздка до моря і назад обійдеться в 750 грн. Як бачите здійснювати з нами поїздки це економно і вигідно.

    Дуже часто постає питання про покупку квитка.

    Як купити квиток на маршрутку Запоріжжя-Скадовськ

    Наша компанія розташована в місті Дніпро. Але це не впливає на процес покупки або заявки на квиток. У нас все легко і просто. Набагато легше ніж «спакувати» багаж в поїздку.

    На сайті є кілька варіантів для комунікації з нашими замовниками.

    Для того, що б замовити, забронювати або купити квиток зробіть наступне:

    1. Зателефонуйте нам за телефонами, які вказані на сайті. І все обговоріть.

    2. Надішліть заявку «Замовити зворотний дзвінок». Даная форма присутня на сайті.

    3. Напишіть нам лист на пошту. Дані є або заповніть форму листа «Напишіть нам».

    4. Зручно бронювати квиток, скориставшись формою он-лайн бронювання.

    5. Багато хто використовує для замовлення квитка чат он-лайн спілкування.

     Виберіть будь-який спосіб, і Ви будете з квитком і підете в поїздку на Чорне море.

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *