Ялта-Харьків


Ялта-Харків. Пасажирські перевезення

Ялта-Харьків

Необхідно з Ялти дістатися за маршрутом Ялта-Харків? Ви на правильному шляху пошуку. Компанія LuxBuS постійні рейси до Криму і назад.

Поїздка здійснюється комфортабельним транспортом.С описом характеристикою транспорту, ознайомтеся на сторінці “Наш транспорт”.

Інформація та деталі маршруту показані в таблиці на цій сторінці. Для отримання повної інформації по рейсу і при необхідності замовити, забронювати квитки, необхідно проконсультуватися з менеджером компанії. Для цього на сайті є різні варіанти для зв’язку. Це номери телефонів, електронна пошта, замовлення зворотного дзвінка і ін.

Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
Щодня19:0009:30
3000 рубм. Ялта
автовокзал
Автовокзал м. ХарьківМаршрут: Алушта, Сімферополь, Джанкой, Чонгар, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Харьків.

Хочеться відзначити, що ми не продаємо квитки, ми здійснюємо пасажирські перевезення до Криму і назад, які включають в себе комплекс послуг для поїздки. Комфорт, безпека поїздки і своєчасне прибуття в пункт призначення -ГАРАНТУЕМ


  Час відпр.
  РанкомВечером

  Приймаємо заявки на поїздки до Криму легковим автомобілем. Група від 1-4 чоловік. При перетині кордону легковим автомобілем, паспортний контроль без трудностей- не покидаючи автомобіля. Комфортно і зручно. Вартість проїзду за все на 100 грн. дорожче звичайного тарифу.

  Час прибуття вказано орієнтовно і залежить від обставин проходження митного оформлення. Може змінитися з незалежних від Перевізника непередбачених причин.

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *