Кам’янське-Кирилівка


Компанія «LuxBus», пасажирські перевезення Кам’янське-Кирилівка, квиток 300 грн

Кам’янське-Кирилівка поїздки Кам’янське-Кирилівка (Дніпродзержинськ-Кірілловкв) це поїздки на море. Відпочивати добре, а на море ще краще. Можливо поїхати або на Чорне море або на Азовське. У Криму звичайно пейзажі відмінні. Але відпочинок гарний і на Азовському морі. А особливо з точки цілющих властивостей і клімату, можна ще й посперечатися, де краще.
А також, особливості розташування нашого регіону в тому, що поїздки на Азовське море займають мало часу. Майже «рукою махнути» і ми біля моря. Це дуже велика перевага. Адже навіть на вихідні дні можна поїхати викупатися в море.

В Кірріловку з Кам’янського (Дніпродзержинська) доїхати можна або власним автомобілем, автобусом або маршруткою (мікроавтобусом). Поїздка автомобілем фінансово «напряжно», та й на відпочинку завжди треба планувати, коли можна випити пиво або посидіти з друзями, що б на наступний день не сідає за кермо.

Автобус, доставить Вас тільки до автовокзалу. А ось маршрутка і довезе до Кирилівки, і за бажанням, доставить в потрібне місце на березі Азовського моря.

Кірріловка цей курорт в Україні, куди завжди хочеться повернутися. Тут різноманітний відпочинок. І активний, і спокійний, і тепле море для дітей. Відмінне місце, де можна провести свою відпустку.

У статті « поїздки Дніпро-Кирилівка » викладена, докладна інформація про Кирилівці, а на сторінці« Федотова коса, бази відпочинку » розташоване опис пансіонатів на Федотової косі, можна переглянути і замовити.

Запрошуємо Вас скористатися послугами пасажирських перевезень до Азовcкому морю від компанії «LuxBus». Про переваги компанії і деталі поїздки ознайомтеся далі.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Перевезення в Кирилівку з Кам’янського, деталі поїздки і переваги

  • Протяжність маршруту Кам’янське-Кирилівка складає 336 кілометрів;

  • Маршрутка знаходиться в дорозі п’ять годин;
  • Мікроавтобус після відправлення з Кам’янського (Дніпродзержинськ), слід через міста України: Дніпро, Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та прибуття в пункт призначення Кирилівка;

  • «LuxBus» це компанія не посередник, а безпосередній суб’єкт пасажирських перевезень. Зі своїм автопарком, співробітниками і політикою організації поїздок до моря;

  • Автопарк компанії сучасні мікроавтобуси, маршрутки марки Mercedes Sprinter, Vito. Даний тип транспорту дозволяє забезпечити необхідний комфорт і зручне розміщення пасажирів. Детальний опис транспорту «LuxBus», на сторінці «Наш транспорт»;
  • Поїздки виконуємо двічі в день, вранці і ввечері;

  • Рейс в обидва напрямки Кам’янське-Кирилівка -Каменское;

  • Маршрут виконують водії з великим досвідом роботи, не менше десяти років;

  • У компанії передбачена послуга оренди маршрутки в Кирилівку. Дуже просто організувати колективну поїздку на узбережжі Азовського моря, зателефонуйте нашому співробітнику, розмістіть заявку на виконання рейсу. На групові поїздки у нас пільговий тариф;

  • Ціна квитка досить приємна, вказана в таблиці розкладу;

  • Під час поїздки заплановані нетривалі зупинки, що б «розім’ятися».

  Компанія «LuxBus» більше п’ятнадцяти років виконує пасажирські перевезення до моря і по містах України, і за кордон.
  Додаткова інформація про багаж

  Багаж можна класифікувати:

  Ручний багаж – це речі пасажира, які не потрапляють в багажний відсік. Сумка з габаритами 60х40х20 см, вага 5 кг.

  Багаж – це сумка, валіза з упакованими речами, які необхідні для відпочинку.

  Багаж розміщується в багажному відсіку, а ручний багаж розташовується на полицях в салоні.

  Ніяких оплат за багаж не стягуються.

  Автобус, маршрутка Кам’янське-Кирилівка розклад руху, вартість квитка

  Маршрут здійснюємо із суворим виконанням графіка руху. Поїздки виконуємо регулярно, щодня з травня по жовтень. Відправлення двічі в день від автовокзалу м Кам’янське (Дніпродзержинськ). Час відправлення вказано в таблиці розкладу руху.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Кам’янське-Кирилівка 22:00Кам’янське, автовокзал320 грнщодня, травень-вересеньКиртдівка, автовокзал05:00

  Прибуваємо до автовокзалу смт. Кирилівка, згідно часу зазначеного в графіку руху. Ми вже відзначали, що виконуємо розвіз пасажирів по пансіонатах, базах відпочинку.

  Ціна квитка приємно вигідна, вказана в таблиці.

  Для дітей у віці до десяти років пільговий тариф (при наявності свідоцтва про народження). Знижки при купівлі квитка в обидва напрямки.

  Замовити, придбати квиток на маршрутку Кам’янське-Кирилівка

  На сайті надана вся необхідна інформація для пасажирів. І розміщені різні способи замовлення квитка, все методи інтуїтивно зрозумілі і прості в застосуванні.

  Замовити або купити квиток можна заздалегідь, попередньо (це краще). Але якщо і не замовили квиток, це можна реалізувати і в день виїзду.

  Зателефонуйте, надішліть листа, замовте зворотний дзвінок. Або скористайтеся формою он-лайн замовлення квитка. А також є он-лайн чат.


  Все, щоб Вам було зручно і якомога простіше здійснити замовлення або покупку квиток. Оплату можна робити, попередньо відправивши платіж на карту або оплатити безпосередньо під час посадки в маршрутку.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *