Дніпро-Скадовськ


Про поїздку Дніпро-Скадовськ, квиток 450 грн

Поїздки Дгіпро-Скадовськ« Безглуздий відпочинок стомлює гірше роботи ». Але відправившись на відпочинок до моря, за маршрутом Дніпро-Скадовськ ви однозначно свою відпустку проведете чудово. Скадовськ це не Крим, але Чорне море сьогодення і нічим не поступається морю на курортах Криму.
Відпочинок в Скадовську в задоволення. Води морських заток добре прогріваються, цілюще повітря, хороші пляжі. Розвинена інфраструктура відпочинку. Зелене місто, комфортні бази відпочинку. Це коротко про відпочинок в Скадовську. У даній статті висвітлюємо інформацію про те, як доїхати до Скадовська, а більш докладний опис відпочинку можна знайти на різних ресурсах в інтернеті.

Щоб відпочинок не був нетямущим, почати свою відпустку необхідно з вдалої поїздки. Дістатися до Скадовська з Дніпра можливо різним транспортом. Можна поїздом з центрального вокзалу міста Дніпро, доїхати до Херсона, а звідти автобусом в Скадовськ. Але такий маршрут дуже не зручний.

В Скадовськ можна відправитися і власним автомобілем. Але Ви їдете відпочивати? А автомобіль при нинішніх цінах велика стаття витрат, та й турботи додаткові.

Краще оговтатися на відпочинок автобусом або маршруткою.

Компанія «LuxBus» рекомендує поїхати на відпочинок маршруткою. Комфортно, економно, зручно і оперативно. Маршрутка прибуває безпосередньо в Скадовськ і при бажанні ще, і розвезений пасажирів по базах відпочинку.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Про наші переваги і подробицях поїздки маршруткою в Скадовськ ознайомтеся. Далі.

  Дніпро-Скадовськ деталі поїздки на море, і про компанії «LuxBus»

  • Компанія «LuxBus» досвідчений пасажирський перевізник. Надає послуги пасажирських перевезень більше десяти років. Перелік виконуваних рейсів досить великий як по Україні, в Крим і закордонні поїздки;

  • Транспорт компанії сучасні мікроавтобуси. Це автомобілі Mercedes марки VITO, SPRINTER. У салонах маршрутки комфортно розташовуються 7-12 пасажирів. Регульовані, зручні сидіння, клімат контроль забезпечують зручну поїздку пасажирам протягом усього рейсу. А детально перегляньте інформацію про транспорт компанії в розділі сайту «Наш транспорт» ;
  • Діяльність рейсу в Скадовськ з Дніпра 427 кілометрів;

  • Тривалість шляху до Чорного моря з Дніпра сім годин;

  • Маршрут виконуємо в обидва напрямки Дніпро-Скадовськ-Дніпро. Організація поїздки в обидва напрямки дозволяє нашим пасажирам спланувати свій відпочинок і поїздки заздалегідь;

  • Автобус, маршрутка в Скадовськ відправляються регулярно з Дніпра, вранці і ввечері. Маршрут проходить через міста України, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областей:
   Запоріжжя, Василівка, Дніпрорудне, Велика Знам’янка, Нова Каховка, Щасливе, Брилівка, прибуття в Скадовськ;
   Керують мікроавтобусами водії зі стажем водіння більше десяти років. У компанії працюють тільки класифіковані фахівці;

  • Так як поїздка триває близько семи годин, на маршруті передбачені короткі зупинки, щоб уникнути втоми;

  • Багаж пасажирів не захаращує пасажирський салон, а розташовується в об’ємному пасажирському відсіку мікроавтобуса. Особисті речі розміщуються на полицях салону маршрутки;

  • Тарифна політика в компанії орієнтується на споживача. У нас найоптимальніші ціни в Дніпровському регіоні. З ціною квитка ознайомтеся в таблиці розкладу руху в Скадовськ з Дніпра;

  • Пропонуємо послугу оренду маршрутки. Чи зможете організувати поїздку своїм колективом до Чорного моря. Для оренди і організації групової поїздки здзвонитеся з менеджером компанії і обговоріть всі питання;

  • Поїздки виконуються регулярно кожен день, але тільки в період курортного часу, навесні і влітку. В інший час виконання рейсу необхідно уточнювати.

  Перевезення в Скадовськ розклад руху, вартість квитка на маршрутку з Дніпра

  Вже говорили, що поїздки регулярні, але тільки навесні і влітку. Відправлення від привокзальної площі Дніпра, вранці і ввечері. Час відправлення дивіться в таблиці розкладу руху в Скадовськ. Прибуває автобус, маршрутка в Скадовськ до автовокзалу і при необхідності? виконується розвезення пасажирів до місця відпочинку. Це зручно, не треба шукати в Скадовську додатково транспорт, щоб доїхати до потрібного місця в місті.

  В таблиці вказана ціна квитка на рейс Дніпро-Скадовськ. Вартість помірна. Можна сказати, що поїздка виконується за вигідною ціною.

  Маршрут рухуМісце відправленняДень тихняЧасВартість квиткаЧас прибуття
  Дніпро-Скадовськпл. ВокзальнаЩодня22-00450 грн Автовокзал 6-00
  Зворотній маршрут
  Скадовськ-ДніпроАвтовокзалЩодня14-00450 грнПл. Вокзальна 22-00

  Для дітей, до десяти років застосовується пільговий тариф (пред’являти свідоцтво про народження дитини).

  В таблиці наведена коротка інформація про виконання рейсу. Більш детально можна дізнатися, у нашого фахівця.

  Зателефонуйте і з’ясуйте, що вас цікавить. Звертайтеся, за це плата не стягується.

  Визначилися з поїздкою і треба купити квиток?

  Купити квиток в Скадовськ з Дніпра не складно

  Придбання квитка не представляє ніякої складності. У людей старшого покоління, ще до сих пір покупка квитка на автобус асоціюється з касою, чергу на рейс і т.д. Але це все в минулому.

  Сьогодні щоб купити квиток або забронювати, треба виконати зовсім не складні дії і без всякої черги, не виходячи з дому.

  Скористайтеся одним із способів, щоб замовити квиток, які представлені Вам

  1. Зателефонуйте нам, телефони все є.

  2. Скористайтеся електронною поштою і надішліть лист;

  3. Заповніть форму он лайн бронювання, замовте квиток.

  4. Замовте зворотній дзвінок, ми вам передзвонимо протягом тридцяти секунд.

  5. Якщо потрібен оперативний діалог, задайте свої питання в чаті. Форма є на сайті.

  Звертайтеся, поїздка з нами, початок добре відпочинку на Чорному морі!

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *