Затока-Дніпро


Зворотні поїздки Затока-Дніпро від компанії «LuxBus»

Кожні поїздки схожі між собою, тим, що після прибуття найчастіше настає поїздка у зворотному напрямку. У Поїздки Затока-Дніпро Затоку прибувають з міста Дніпро в основному на відпочинок. Відпочинок у Затоці з кожним роком стає все популярнішим. Адже тут величезні піщані пляжі, лагідне сонце — тепле море. Розвинена інфраструктура відпочинку, зручна транспортна розв’язка. Великий вибір розміщення. Різні ціни, різні зручності. Готелі, бази відпочинку, приватний сектор, де кожен може знайти, те, що йому підходить. Відпочити тут можна і добре відпочити. Але як би не було добре в гостях у Затоці, настає час повертатися додому. Як популярні поїздки Дніпро-Затока, так само популярні і зворотні поїздки Затока-Дніпро. «Гарний відпочинок-хороша дорога додому». Кожному відпочиваючому, після перебування на морі, хочеться і приємної поїздки до Дніпра із Затоки. Як краще дістатися до Дніпра. Можна скористатися і залізницею, але простіше та зручніше це пасажирські автоперевезення. Багатьом подобається поїздки Затока-Дніпро автобусом, маршруткою. Для тих, хто виїжджає із Затоки, є пропозиції від різних перевізників. Але оскільки різні перевізники та різні якості пропонуємо послуги пасажирських перекладок. Як визначитися, з ким вирушить у поїздку?

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22; +38063 127-14-15;

Є проста відповідь. Компанія “LuxBus” це те, що Вам потрібно. Поїздки Затока-Дніпро від компанії LuxBus це приємна дорога додому.

  Час відпр.
  РанкомВечером

   Чому наші поїздки переважають пасажири?

  1. Регулярність виконання рейсів у літній період.
  2. Сучасні мікроавтобуси.
  3. Дотримання розкладу руху.
  4. Доступні ціни.
  5. Комфорт у дорозі.
  6. Культура обслуговування пасажирів.
  7. Послуги пасажирських перевезень на вибір.
  8. Безпечне виконання поїздки Затока-Дніпро.

  Якщо короткої характеристики виконання рейсу Вам недостатня, читайте далі статтю. Ви зможете ознайомитися детально про виконання поїздки Затока-Дніпро, компанію «LuxBus», про маршрут, розклад руху та ціни. А також як замовити чи купити квиток.

  Інформація про виконання рейсу Затока-Дніпро та про компанію «LuxBus»

   Підприємство «LuxBus»

  • Компанія «LuxBus» – транспортне підприємство з надання послуг пасажирських автоперевезень. За десять років роботи багато пасажирів стали нашими постійними клієнтами.
  • Місто Дніпро це місце створення компанії та розміщення підприємства. Уся структура компанії знаходиться у місті Дніпро.
  • Послуги від компанії LuxBus популярні серед пасажирів.
   • Надані види пасажирських автоперевезень:

   • Міжміські перевезення.
   • Поїздки до Криму (уточнювати про виконання рейсів).
   • Рейси на відпочинок до Азовського та Чорного моря.
   • Розові послуги перевезень. Трансфер містом. Поїздки у вихідний день. Обслуговування делегацій, перевезення екскурсій. Пасажирські послуги з обслуговування весіль, урочистостей.
   • Оренда маршрутки.
   • Автоперевезення пасажирів легковим автомобілем.
  • Пасажирські перевезення – це колективна праця. У нас створено професійну команду, яка успішно організовує пасажирські перевезення від компанії «LuxBus».
   Транспорт «LuxBus»
   Транспортне підприємство без свого транспорту це транспортне підприємство.
   “LuxBus” компанія, яка у своїй структурі має “транспортний цех”.
   Автопарк підприємства «LuxBus» – мікроавтобуси від німецького виробника Mercedes.

    Коротка інформація про транспорт на маршруті Затока-Дніпро:

   • На маршруті «працюють» мікроавтобуси VITO та Sprinter.
   • Кількість місць: в салоні розміщується від 7 до 12 пасажирів.
   • У всіх мікроавтобусах у салоні м’які регульовані сидіння. Регулювання дозволяють налаштувати сидіння під кожну людину.
   • Для речей пасажирів у кожній маршрутці об’ємний багажний відсік. Прохід у салоні між сидіннями захаращувати забороняється. Особисті речі пасажири розкладають на полицях салону.
   • Під час поїздки пасажирам у салоні комфортно. Системою клімат-контроль створюється приємний мікроклімат. Температурний режим підтримується автоматично заданими параметрами.
   • У рейс Затоки-Дніпро «виходять» маршрутки у справному стані. Мікроавтобуси завжди чисті та охайні. Перебувати в салоні нашої маршрутки приємно протягом усього шляху.
  • Характеристика кожного автомобіля представлена ​​у розділі сайту «Наш транспорт».

   Інформація про маршрут Затока-Дніпро

  • Рейс Затока-Дніпро регулярний у період курортного сезону.
  • З графіком руху ознайомтесь далі у статті у таблиці «Розклад руху Затока-Дніпро».
  • Поїздка Затока-Дніпро це зворотний рейс від компанії «LuxBus» до Затоки і назад до Дніпра.
   • Рейс Затока-Дніпро може виконуватися двома маршрутами:

   • Маршрут 1: Затока, Одеса, Любашівка, Криве, Умань, Кропивницький, Олександрія, Дніпро. Протяжність маршруту 1727 кілометрів. Тривалість поїздки за маршрутом 13 годин.
   • Маршрут 2: Затока, Великодолинське, Іличанка, Крива балка, Миколаїв, Мар’ївка, Баштанка, Новий Буг, Кривий Ріг, прибуття у Дніпро. Шлях маршрутом 2 складає 617 кілометрів, поїздка триває одинадцять годин.
  • При поїздці будь-яким з маршрутів виконуються нетривалі зупинки біля придорожніх кафе або АЗС, щоб пасажири могли розім’ятися, оскільки знаходитися постійно в положенні сидячи стомлено.
  • Якщо необхідно, на прохання пасажирів також виконуються зупинки.

  Розклад руху та ціна квитка Затока-Дніпро

  Те, що рейс регулярний, ми говорили про це раніше у тексті. Але регулярні поїздки лише з травня до вересня. У таблиці «Розклад руху Затока-Дніпро» розміщено графік поїздки (нижче в цьому абзаці).

  Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
  Щодня, Маршрут 106:00/ 21:00;В дорозі від 13 годин, уточнювати у диспетчера
  Ціну потрібно уточнювати перед поїздкоюАвтовокзал пмт. ЗаатокаДніпро, Привокзальна площаЗатока, Одеса, Любашівка, Криве, Умань, Кропивницький, Олександрія, Дніпро
  Щодня, Маршрут 206:00/ 21:00;В дорозі від 11 годин, уточнювати у диспетчера
  Ціну потрібно уточнювати перед поїздкоюАвтовокзал пмт. ЗаатокаДніпро, Привокзальна площаЗатока, Великодолинське, Іличанка, Крива балка, Миколаїв, Мар'ївка, Баштанка, Новий Буг, Кривий Ріг, прибуття в Дніпро

  Вирушаємо від автовокзалу селища Затока двічі на добу. Ранкові та вечірні рейси о 06:00 та 21:00. Можлива посадка пасажирів від бази відпочинку, за попередньою заявкою.

  Прибуваємо до Дніпра в залежності від маршруту поїздки. Маршрут 1 прибуваємо о 08:00 та 19:00. Маршрут 2 – прибуття о 06:00 та 17:00.

  Ціна квитка не вказана, необхідно уточнювати перед поїздкою. Бо під час воєнних дій багато факторів впливає на тарифікацію проїзду.

  Наші поїздки – це комфорт, безпека, розумна ціна квитка. Для того, щоб з нами відправитися в Дніпро з Затоки, потрібно замовити або купити квиток. Про це у заключному абзаці нашої статті.

  Поїздка Затока – Дніпро як купити квиток

  На сайті є різні варіанти, щоб комунікація з підприємством була проста та легка. Виберіть один із способів придбання квитків на маршрутку.

  1. Телефонний дзвінок.
  2. Користуйтесь електронною поштою та напишіть листа.
  3. Замовте «зворотний» дзвінок та менеджери компанії Вам передзвонять.
  4. Обговоріть усі питання поїздки в чаті компанії.
  5. Скористайтеся формою онлайн бронювання.
  6. Використовуйте месенджери VIBER або WhatsApp.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *