Запоріжжя-Керч


Поїздки в Крим із Запоріжжя. Маршрут Запоріжжя-Керч.

Запоріжжя-Керч

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

Компанія LexBuS здійснює поїздки в Крим із Запоріжжя. Запоріжжя-Керч один з маршрутів виконуваних компанією. Тривалість поїздки становить 501 кілометр. Кому необхідно дістатися до Керчі, пропонуємо скористатися нашими послугами пасажирських перевезень в Крим. Купивши квиток, ви не просто оплачуєте проїзд. У вартість квитка входить комплекс пасажирських послуг. Ви отримуєте поїздку в сучасному мікроавтобусі, комфорт подорожі, безпека, рух згідно розкладу і позитивний настрій під час подорожі. І при цьому вартість квитка до м Керч у нас найнижча.

Інформація про маршрут Запоріжжя-Керч.

Поїздка здійснюються регулярно, відправлення кожен день Маршрут прямування через міста Мелітополь, Джанкой, Феодосія. У таблиці наведено інформацію про маршрут. При необхідності у вас є можливість зв’язатися з менеджером і з’ясувати будь-які питання, що стосуються поїздки. Купити квиток до м Керч також просто, як і звернутися до менеджера компанії. Складнощів немає.

 

Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
Щодня 17:3009:003100 рубм. Керч, автовокзалЮЖД McDonald’s, ХарківЧерез Феодосію, Джанкой, Чонгар. Мелітополь Запоріжжя. Дніпро.
 

  Час відпр.
  РанкомВечером

   
  Зворотній маршрут Керч-Запоріжжя—>

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *