Варшава-Запоріжжя


Поїздки Варшава-Запоріжжя коротка інформація

Поїздки за кордон та назад Варшава-Запоріжжя. Регулярний рейс компанії Подано коротку інформацію, що характеризує поїздку. а все про поїздку до Запоріжжя прочитаєте у статті.

 • Пункт відправлення: Варшава;
 • Регулярність рісу: Кожен день
 • Час відправлення 07:00;
 • Пункт призначення: Запоріжжя;
 • Ціна квитка: 1900 грн;
 • Транспорт: мікроавтобуси Sprinter. Vito;
 • Час подорожі: 23 години.
Поїздки Варшава-Запоріжжя

Регулярні поїздки Варшава-Запоріжжя від компанії «LuxBus»

Варшава є місто, яке приваблює відвідувачів з багатьох країн Європи. Розвинена транспортна інфраструктура Польщі забезпечує стабільне транспортне сполучення з усіма європейськими країнами. Популярне відвідування
Поїздки Запоріжжя-Варшавастолиці Польщі та в Україні. Їдуть до Варшави з різними цілями, але в основному це поїздки туристичної спрямованості. Але поїздки для українців, під час війни в країні, в Польщу придбали іншу спрямованість, це тимчасово знайти притулок у мирній країні, уникнути бомбардувань, сирен, ракетних ударів, а також відвідати родичів, друзів, які прибули до Варшави раніше, ніж біженці. Потреба поїздок до Варшави з України зросла. Популярні як рейси до Польщі і назад до України. З Варшави виконуються десятки рейсів до різних міст України. Про всі рейси не розповімо, на сайті є інші статті, які висвітлюють різні маршрути з Варшави до міст України. Один із рейсів це поїздки Варшава-Запоріжжя. Хоча місто Запоріжжя прифронтової, багато українців після завершення програми перебування у Польщі повертаються до свого міста. Рейс регулярний. Доїхати можна до Запоріжжя поїздом (з пересадками), а можна пасажирським автотранспортом без пересадок. З Варшави до Запоріжжя рейси виконують різні компанії, в дорогу відправляються маршрутки та автобуси. Із вибором транспорту все просто. Що подобається, на тому і вирушайте в дорогу. Але, крім того, що треба визначитися з транспортом, не маловажливо правильно вибрати надійну компанію, що надає послуги пасажирських перевезень. А це не так просто не вибрати.

Компанія “Lux Bus” надійний перевізник на маршруті
Варшава-Запоріжжя

Зібралися у поїздку Варшава-Запоріжжя? Будь-яка подорож це завжди підготовчі турботи. Визначення дати виїзду, часу. Вибір маршруту. Яким транспортом їхати, з яким перевізником? Рейси виконують різні компанії. І Ви маєте право вибору. Але це зрозуміло, що є бажання вирушити в поїздку, понад тисячу кілометрів, комфортно, надійно і безпечно. А вибрати компанію непросто. Але в цій статті крім інформації про виконання поїздки Варшава-Запоріжжя ми рекомендуємо скористатися рейсом від компанії “LuxBus”. “LuxBus” це надійний і перевірений перевізник, з яким можна з упевненістю вирушати в далекий рейс.

Ви запитаєте: «А чим же “LuxBus” привабливіший за інші компанії?». У наступному абзаці вказані основні критерії, що визначають пріоритети пасажирських перевезень компанії “LuxBus”.

Особливості виконання рейсу Варшава-Запоріжжя від компанії “LuxBus”.

Привабливість подорожі.

Наша головна мета – ваш спокій і безпека під час поїздки. Тому ми забезпечуємо оптимальні умови поїздки для всіх наших пасажирів. Ось чому ми з упевненістю пропонуємо наші послуги.

 • Безпека у рейсі.
  • Ваша безпека – наш пріоритет. Ми стежимо за технічним станом наших автобусів, а також дотримуємось правил безпеки на дорозі.
 • Регулярність поїздки до Варшави-Запоріжжя.
  • Ми пропонуємо регулярні рейси між Варшавою та Запоріжжям, щоб забезпечити вам стабільний графік поїздки.
 • Два водії у рейсі.
  • Щоб забезпечити вашу безпеку та комфорт, у наших мікроавтобусах завжди два досвідчені водії.
 • Транспорт.
  • Наш транспорт   це сучасні мікроавтобуси VITO та Sprinter ,  забезпечують комфорт та безпеку під час подорожі. Зручні крісла та кондиціонери дозволять вам розслабитися та насолодитися поїздкою.
 • Різні форми оплати.
  • Ми пропонуємо різні варіанти оплати, щоб забезпечити вам зручне оформлення квитків.
 • Доставка посилок у Запоріжжі.
  • Наша компанія також надає послуги з доставки посилок. Ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений у цілості та безпеці.
 • Прямий рейс без пересадок.
  • Ми прагнемо зробити вашу подорож максимально зручною. Наш прямий рейс без пересадок дозволяє вам насолоджуватися комфортною та швидкою поїздкою.
 • Культурне обслуговування.
  • Наш персонал забезпечує високий рівень обслуговування, щоб зробити Ваше перебування приємним та розкішним.
 • Індивідуальний підхід.
  • Ми розуміємо, що кожен пасажир є унікальним, і тому ми йдемо індивідуальним підходом до кожного клієнта. Наша доброзичлива та професійна команда завжди готова допомогти вам із будь-якими запитами та забезпечити максимальне задоволення ваших запитів під час подорожі.

Маршрутка Варшава-Запоріжжя
Замовляйте квитки на автобус за телефоном, просто та зручно:)

Замовляйте за номером

Повідомте по телефону диспетчера про дату поїздки Варшава-Запоріжжя, кількість місць, прізвища та номер телефону.

Напередодні поїздки Варшава-Запоріжжя, Вам зателефонуємо та уточнимо час виїзду та номер мікроавтобуса.

Сплатити квитки можна безпосередньо водієві перед поїздкою, або переказом на картку ПриватБанк, Монобанк

Якщо ви змінили плани поїздки до Запоріжжя з Варшави, повідомте про це диспетчера, будь ласка.

По маршруту руху Варшава-Запоріжжя квиток можна замовити з будь-якого населеного пункту

Зручно замовити квиток Варшава-Запоріжжя, заповнивши форму он-лайн замовлення.

  Заказать билет

  Время отпр.
  УтромВечером

  Маршрут Варшава-Запоріжжя та компанія «LuxBus»

  Про компанію

  «LuxBus» – це компанія з багатим десятирічним досвідом в організації комфортних та безпечних поїздок по Україні та за кордон до Польщі. Наша команда професіоналів завжди прагне підвищення рівня обслуговування для всіх наших пасажирів. Наша робота полягає в тому, щоб кожен клієнт відчував себе особливим та отримував необхідні послуги під час своєї подорожі до Запоріжжя із Варшави.

  Транспорт за маршрутом

  Рейс Варшава-Запоріжжя виконуємо на сучасних мікроавтобусах VITO та Sprinter. Це автомобілі марки Mercedes/ А це означає комфорт і безпеку в русі. У мікроавтобусі Sprinter від 10 до 18 місць, а в Vito розміщується вісім пасажирів. Мікроавтобуси укомплектовані всім, щоб поїздка була комфортною та приємною.

  Мікроавтобуси на маршруті Варшава-Запоріжжя, загальний опис.

  Комфорт поїздки із Запоріжжя до Варшави
  Зручні кресла для пасажирів в маршрутці Варшава-Запоріжжя
  Приємні салони із зручними кріслами
  Салон маршрутки обігрівається ефективною системою
  Маршрутка обігрівається ефективною системою
  USB зарядка для пасажирів
  USB зарядка у поїздці для пасажирів
  Вместительный багажный отсек в маршрутке Днепр-Варшава
  Для багажу пасажирів об’ємний вантажний відсік
  Комфортний мікроклімат під час поїздки Варшава-Запоріжжя
  Комфортний мікроклімат у поїздці
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Варшава-Запоріжжя
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Варшава-Запоріжжя
  Перегляд фільмів під час поїздки в Запоріжжя із Варшави
  Демонстрація фільмів під час поїздки до Запоріжжя
  Салони чисті на маршруті Варшава-Запоріжжя
  Салони мікроавтобусів охайні на маршруті Варшава-Запоріжжя

  Інформація про маршрут Варшава-Запоріжжя

  Маршрут поїздки Варшава-Запоріжжя
  • Періодичність подорожі Варшава-Запоріжжя: Регулярний рейс.
  • Маршрут поїздки: Варшава, Львів, Житомир, Київ, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол, Решетилівка, Царичанка, Дніпро та Запоріжжя.
  • Маршрут довжиною понад 1300 км, а час у дорозі 23 години.
  • При виконанні поїздки Варшава-Запоріжжя передбачені через 150-200 км шляхи нетривалі за часом зупинки. Пасажири могли розім’ятися, перепочити. Випити на АЗС або в придорожньому кафе чай, перекусити каву.

  Розклад руху

  Рейс починається з Варшави, о 07:00 від міського автовокзалу. Мікроавтобус до Запоріжжя прибуває після 23 години поїздки. Заздалегідь вказати час приїзду важко. По дорозі до Запоріжжя перетинаємо кордон, і скільки часу знадобиться на проходження митних та прикордонних процедур заздалегідь сказати складно. Тому не обговорюємо конкретний час приїзду до Запоріжжя з Варшави. Ціна квитка складає 1900 грн.

  Дни отправл Время отпр Время прибытия Цена Место отпр Место прибытияИнформация о маршруте
  Ежедневно07:00Время в пути 23 часа1900 грнПольша, Варшава, автовокзал "Zachodniy",al. Jereozolimiskie, 144

  г. Запорожье, автовокзал. Варшава, Львов, Житомир, Киев, Борисполь, Пирятин, Лубны, Хорол, Решетиловка, Царичанка, Днепр и Запорожье.

  Як купити квиток Варшава-Запоріжжя на маршрутку компанії “LuxBus”

  Купити квиток Варшава-Запоріжжя

  Подорож на автобусі між Варшавою та Запоріжжям може виявитися зручною та доступною для тих, хто віддає перевагу зручним переїздам і хоче заощадити час та гроші. Однією з популярних компаній, що надають подібні послуги, є “LuxBus”. У цьому розділі статті ви ознайомитеся з різними варіантами придбання квитка. Можете вибрати телефонний дзвінок, онлайн-форми замовлення та зворотного дзвінка, електронну пошту та месенджери, VIBER та WhatsApp.

  • Телефонний дзвінок.
   • Якщо ви віддаєте перевагу індивідуальній розмові у вигляді телефонного дзвінка, у LuxBus є така можливість. Набравши наш  контактний номер, ви можете безпосередньо повідомити про свої плани поїздки та забронювати квиток за телефоном. Наші співробітники готові допомогти вам у процесі бронювання, купівлі квитка.
  • Замовити зворотній дзвінок.
   • Якщо ви зайняті та не можете зателефонувати, LuxBus надає зручну можливість замовити зворотній дзвінок. Просто вкажіть свої дані та бажаний час, і наш спеціаліст зв’яжеться з вами у зручний для вас час. Ця функція гарантує, що ви зможете спланувати свою поїздку, не перериваючи повсякденну рутину.
  • Форма он-лайн замовлення.
   • Для тих, хто віддає перевагу онлайн спілкуванню, ¦LuxBus пропонує форму онлайн-бронювання на своєму веб-сайті. Ця зручна форма дозволяє вам ввести дані про поїздку, вибрати кращий час і зручно забронювати квиток всього за кілька кліків. Завдяки цьому методу Ви можете заздалегідь закріпити своє місце, заощадивши час.
  • Пошта компанії (Електронна пошта компанії)
   • LuxBus розуміє важливість зручного спілкування, тому надає свою офіційну адресу електронної пошти для будь-яких запитів або інформації, пов’язаної з бронюванням поїздки. Надіславши нам електронний лист з описом своїх питань про поїздку, ви можете розраховувати на швидку відповідь від співробітників компанії, яка гарантує ефективне вирішення всіх ваших проблем.
  • Месенджери: VIBER, WhatApp.
   • Зв’язок з LuxBus доступний через популярні месенджери, такі як VIBER і WhatsApp. Ці засоби  забезпечують швидкий зв’язок і дозволяють вам дізнатися про наявність квитків, розклад та будь-яку іншу відповідну інформацію. Чуйна команда LuxBus гарантує, що на ваші запитання оперативно дадуть відповідь, забезпечуючи зручність бронювання.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *