Суми-Ялта, маршрутка в Крим


Поїздки Суми-Ялта, квиток 1100 грн

Суми-Ялта, пасажирські перевезення Виходячи з жарту, зображеної на зображенні зліва, жителі м Сум щасливі люди. Їм є куди поїхати у відпустку. У більшості випадків літню відпустку – це відпочинок на морі. Так, з Сум до моря не дуже то й близько, але кілька компаній пропонують послуги пасажирських перевезень поїздки Суми-Ялта.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

«Хороший кінь, відмінний відпочинок». Свідомо чи несвідомо, більшість людей, збираючись в дорогу, дотримуються цієї приказки. Добре доїхати, добре відпочивати. Підбирати «перевізника» треба ретельно. Про інших говорити не будемо. Але про себе розповімо.

Компанія «LuXBus» виконує регулярні пасажирські перевезення до Криму за маршрутом Суми-Ялта. Поїздка в Ялту маршруткою, автобусом на сьогодні оптимальний варіант, дістатися на відпочинок до моря.
При бажанні провести свій відпочинок в Криму, запрошуємо Вас скористатися послугами пасажирських перевезень від компанії «LuXBus».

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Що у нас добре? Ми гарантуємо комфортну поїздку, незважаючи на далеку дорогу. Наш сучасний транспорт, досвід роботи, організація пасажирських перевезень забезпечують надійну, безпечну поїздку до Ялти з дотриманням графіка руху і за дуже приємною ціною. Ви завжди доїсте в потрібне місце в обумовлений час.

  Зручна поїздка щодо економного тарифом, про це детальніше далі.

  Маршрутка Суми-Ялта, подробиці і переваги поїздки

  • Шлях до Ялти з Сум становить 896 кілометрів;
  • Час поїздки Суми-Ялта біля чотирнадцятої години;
  • Рейс виконуємо регулярно, щодня;
  • Маршрут слід через міста і населені пункти України: відправлення з Сум, Охтирка, Богодухів, Харків, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Дніпро, Запоріжжя, Василівка (пост ДАІ), Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Красногвардійське, Сімферополь, Алушта, і прибуття в м Ялта;
  • Маршрут в обидва напрямки Суми-Ялта-Суми. З нами, Ви зможете спланувати поїздку і в Крим і назад на материкову Україну;
  • Що б дорожня втома не «накрила» пасажирів у рейсі передбачені недовгі зупинки, випити чай, кава, здригнутися від дороги;
  • Як ми вже говорили, що наші поїздки комфортні. В першу чергу це забезпечено тим, що на маршруті сучасний транспорт марки Mercedes Sprinter, Vito. Зручні салони мікроавтобусів Вам сподобаються. На сторінці сайту «Наш транспорт» описаний транспорт компанії і наведені характеристики автомобілів. Можете ознайомитися;
  • За багаж оплата не потрібна, в мікроавтобусах об’ємні багажні відсіки, де розміщуватимуться Ваші речі для відпочинку;
  • Поїздки за доступною ціною, цей принцип в компанії постійно реалізовується. У таблиці вказана ціна квитка;
  • Якщо комфорт і надійність залежать від марки маршрутки, автобуса, то безпеку має пряму залежність від людського чинника. За кермом маршрутки тільки досвідчені водії, з великим стажем роботи і вміють оперативно і адекватно реагувати на зміну дорожньої обстановки;
  • Рейс Суми-Ялта, це поїздка без пересадок і пішого переходу в зоні розмежування в населеному пункті Чонгар. Зручно для пасажирів і економія часу в дорозі;
  • Чи можете скористатися послугою компанії, оренда мікроавтобуса для виконання групової поїздки на море. Зателефонуйте нашим співробітником і обговоріть час, вартість. Для колективної поїздки застосовуються пільгові тарифи.

  Компанія «LuxBus» надійний перевізник, з більш ніж п’ятнадцяти річним досвідом організації перевезень з міст України.

  Розклад Суми-Ялта, ціна квитка на маршрутку

  Виконуємо поїздки в Крим із суворим дотриманням графіка руху. Розклад зазначено в таблиці, розміщеної нижче. У таблиці наведено вся інформація про рух маршрутки до Ялти. У вас є можливість придбати квиток туди і назад.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Суми-Ялта16:00Суми, автовокзал1100 грнщодняЯлта, автовокзал06:00

  Поїздки регулярні. Виїзд з Сум кожен день від автовокзалу о 16:00. Прибуваємо в Ялту приблизно о 6:00, до автовокзалу. У таблиці вказана ціна квитка на маршрутку. За досить помірну вартість доставимо Вас з Сум в перлину ПБК, місто Ялта.

  Питання поїздки задоволені великі, і складно всю інформацію розташувати в таблиці розкладу. Якщо цікавлять більш докладні відомості про маршрут Суми – Ялта, зверніться до наших співробітників. Консультації безкоштовні і зможете уточнити для себе всю необхідну інформацію про поїздку в Крим.

  Як купити квиток на маршрутку Суми – Ялта

  Хоч «LuxBus» з міста Дніпро, ніяких незручностей з питання покупки квитків на наші рейси Ви не відчуєте. І Вам не треба займати чергу в касу на автовокзалі. Перегляньте розклад, з’ясуйте все що Вам необхідно, визначитеся з днем ​​від’їзду до Ялти.

  А замовити або купити квиток буде простіше, ніж зібрати свій багаж в поїздку.

  Квиток можна замовити або купити заздалегідь, попередньо (переважно). Але навіть якщо не замовили попередньо, це не пізно зробити і в день від’їзду.

  На сайті подано доступну кілька варіантів замовлення, бронювання або покупки квитка.

  Можна написати нам лист із зазначенням дати і умов поїздки. А можна скористатися послугою зворотний дзвінок. Або використовуючи форму «он лайн замовлення квитка», забронюйте свою поїздку. Або зверніться до нас в он – лайн чайтья.

  А також просто зателефонуйте до нас, всі телефони вказані в «контактах» і на сторінці опису поїздки в Ялту.

  Не залежно від способу замовлення Ви завжди будете з квитком і оправи на відпочинок, головне під час прибути на посадку в маршрутку.

  Маршрутка до Криму це не єдина послуга пасажирських перевезень компанії «LuxBus».

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *