Сімферополь-Київ поїздки в Крим та назад


Послуги пасажирських перевезень з Сімферополя по маршруту Сімферополь-Київ

Компанія LuxBus надає послуги пасажирських перевезень з Сімферополя, виконуючи зворотну поїздку до Києва за маршрутом Сімферополь-Київ. Поїздки відбуваються регулярно. Добравшись до Сімферополя або перебуваючи в Сімферополі, Ви завжди можете скористатися нашим послугами та купити квиток на зворотний маршрут.

Поїздки по маршруту Сімферополь-Київ виконують досвідчені водії на сучасних маршрутках, мікроавтобусах. Опис транспорту Компанії представлено в рубриці “Наш транспорт”. Що дозволяє надати послуги пасажирських перевезень до Києва з Сімферополя на якісному рівні.

Маршрутка Сімферополь-Київ, поїздка без пересадок і пішого переходу

Маршрут Київ-Сімферополь

Маршруткою, мікроавтобусом Ви здійсните поїздку за маршрутом Сімферополь-Київ. Тривалість шляху становить 812 км. Маршрут до Києва проходить через міста Армянськ, Колончак, Херсон, Миколаїв, Умань, Білу Церкву і місто прибуття Київ . Поїздка проходить без пересадок на маршруті і без необхідності здійснювати піший перехід в зоні розмежування в населеному пункті Каланчак. Маршрут поїздки до Києва зображений на карті. Зображення клікабельно.

Не дивлячись на довгий шлях, Ви не відчуєте втоми від поїздки. Зручні маршрутки, досвідчені вмілі водії забезпечать комфортні умови поїздки в Київ із Сімферополя.

Ми організовуємо поїздки до Києва з урахуванням вимог міжнародних норм і стандартів з надання послуг пасажирських перевезень, якість обслуговування пасажирів на маршруті знаходиться на належному рівні.

Маршрутка до Києва, купити квиток на поїздку Сімферополь-Київ

Вирішивши купити квиток на маршрутку до Києва, не помилитеся. Гарантуємо якість і безпеку під час автомобільних перевезень. А замовити або забронювати квиток на наш рейс до Києва Ви зможете дуже просто. Для Вас на сайті є різні способи для покупки або замовлення квитка.

Ви зможете придбати квиток заздалегідь і зможете купити в день виїзду. Для того щоб купити квиток і дістатися до Києва, Вам треба зробити дві дії. Перше-зв’язатися з нашим менеджером, диспетчером і потім це прибути в призначений час до місця оправления маршрутки з Сімферополя. Все інше входить в коло наших питань з надання послуги поїздки.

Розклад, вартість квитка поїздки Сімферополь-Київ

Нижче розташована таблиця з розкладом поїздки до Києва. Чи зможете дізнатися ціну квитка, час відправлення з Сімферополя до Києва і інші питання по виконанню рейсу.

Маршрут

Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
Сімферополь Київ (ч / з Армянськ, Каланчак, Херсон, Миколаїв, Умань, Київ)09-45Сімферополь, автовокзал1700 рубщодня
Київ, ВДНХ
22-00
Маршрут Київ-Сімферополль

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *