Сімферополь-Харків


Сімферополь-Харьков.Пассажірскіе перевезення

Сімферополь-Харків

Якщо ви перебуваєте в Криму у справі або за сімейними обставинами, на відпочинку і Вам необхідно здійснити поїздку Сімферополь-Харків. Звертайтеся до нас, в компанію LuxBus. Ми вже не перший рік на ринку пасажирських перевезень. Перегляньте таблицю з інформацією щодо рейсу Сімферополь-Харьков.Свяжітесь з нашими фахівцями і уточніть Ваші запитання щодо організації відправки мікроавтобуса в поїздку. Забронювати, замовити квиток можливо різними способами зазначеними на сайті. Можна зателефонувати, можна під’їхати до нас в офіс. Можете написати лист або замовити зворотний дзвінок.

Менеджер обов’язково з Вами зв’яжеться. Купивши квиток на рейс за маршрутом, Ви отримуйте не просто послугу автоперевезення. Ви отримаєте поїздку в комфортабельних условіях.Безопасность руху і позитивні емоції. І це все входить у вартість квитка. Яка одна з найдоступніших по регіону.

Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
Щодня20:3009:302800 рубм. Сімферополь
автовокзал
Автовокзал м. Харків.Через : Джанкой, Чонгар, Мелітополь. Запоріжжя. Дніпро.

Звертаємо Вашу увагу, на сайті надається послуга ON-line бронювання. Ви зможете легко замовити і забронювати квиток на різні маршрути поїздок в Крим.
 


  Час відпр.
  РанкомВечером

   
  Інформация по рейсу Харків-Сімферополь

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *