Поїздки Запоріжжя-Євпаторія


Запоріжжя-Евпаторія Їхати добре, а добре їхати в Євпаторію із Запоріжжя ще краще. Відпочинок на морі це позитивно, але будь-який відпочинок починається з поїздки. Євпаторія відмінний місто для відпочинку на Чорному морі. Піщані пляжі, яскраве сонце, тепле море це відпочинок в Євпаторії. Про відпочинок в цьому місті, ми вже говорили на цьому сайті.

Поїздки Запоріжжя-Євпаторія, виконують кілька автокомпаній. І у Вас є вибір, як здійснити поїздку. Сьогодні автобус або маршрутка, це найзручніший спосіб відправитися на відпочинок до Криму.

Чи плануєте свою поїздку і визначаєтесь, якого перевізника вибрати. Кожен не бажає зіпсувати початок відпочинку поганий поїздкою, а це залежить від якості роботи автоперевізника.

Перевізник «Luxbus» виконує поїздки до Криму з міста Дніпро. Наші маршрути проходять через м.Запоріжжя. Пропонуємо всім, хто хоче поїхати в Євпаторію, скористатися послугами пасажирських перевезень нашої компанії.
Нові автобуси, маршрутки, регулярні поїздки, приємна тарифна політика, досвідчені водії всі ці параметри забезпечують приємну, комфортну і економну поїздку. Про подробиці поїздки в Євпаторію із Запоріжжя зможете ознайомитися далі.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

Маршрутка в Євпаторію із Запоріжжя, деталі поїздки

 • Тривалість шляху із Запоріжжя до Євпаторії 543 кілометри;

 • Рейс проходить через населені пункти України і Криму: Василівка, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Красногвардійське, Янтарне, Жовтневе, Гвардійське, Сімферополь, Скворцово, Саки та прибуття в Євпаторію;

 • Час поїздки маршруткою більше шести годин;

 • Рейс виконується в обидва напрямки Запоріжжя-Євпаторія-Запоріжжя;

 • Поїздки виконуються регулярно, двічі на день на постійній основі;

 • Рейс здійснюємо без пересадок і без пішого переходу в Чонгарі, що значно економить час подорожі;

 • Автобусний парк компанії це мікроавтобуси, маршрутки марки Mercedes. Комфортабельні і сучасні мікроавтобуси дозволяють забезпечити зручну і безпечну поїздку. Детальний опис транспорту, що працює на маршруті, розташовані в розділі сайту «Наш транспорт». При бажанні ознайомтеся .

 • Гнучка тарифна політика, забезпечує доступні ціни на квиток. Ваші речі спокійно розмістяться в просторому багажному відсіку. Плата за багаж не стягується.

 • Водії на маршруті, досвідчені фахівці, з великим стажем роботи. Дисципліновані і комунікабельні співробітники компанії.


  Наші поїздки – комфорт, надійність і безпеку.

  Розклад поїздки, вартість квитка на маршрутку в Євпаторію із Запоріжжя

  Регулярність поїздок і дотримання розкладу, непорушні засади надання послуг пасажирських перевезень в Крим компанією «LuxBus».

  Ми вже відзначали, поїздки виконуються регулярно, двічі на день. Час відправлення 9:30 і 21.30. Вартість квитка прийнятна.

  Таблиця, розклад поїздок Запоріжжя-Євпаторія

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Запоріжжя-Євпаторія11-30/23-30Запоріжжя, автовокзал800грн.щодняЕвпаторія, автовокзал17:40;
  06:00

  У розділі розміщено інформацію про час відправлення, прибуття, місце відправлення, вартість квитка. Маршрутка відправляється від автовокзалу м Запоріжжя.

  Звернувшись до нас, ви зможете замовити квиток не тільки в Євпаторію, але і назад в Запоріжжя. У вас не буде ніяких проблем зі зворотним поїздкою. Ви можете все спланувати. Ознайомтеся з інформацією, визначитеся з поїздкою і замовляйте квиток.

  Як купити квиток на маршрутку Запоріжжя-Євпаторія

  Замовити або купити квиток на маршрутку до Євпаторії не складно. Дане питання не принесе Вам проблем. Значно легше ніж зібрати свої речі на відпочинок.
  На сайті представлені різні способи, щоб купити або забронювати квиток.

  Спосіб перший:

  -Скористайтеся телефоном, номери вказані на сайті. Зателефонуйте і замовте квиток. Обговоріть всі питання придбання квитків і поїздки.

  Спосіб два:

  -Скористайтеся послугою «зворотний». Замовте зворотній дзвінок і наш фахівець вам швидко передзвонить.

  Спосіб три:

  -Напішіте нам лист на @ пошту. Вкажіть що цікавить, яка поїздка і коли.

  Спосіб чотири:

  -Скористайтеся формою on-line бронювання.

   Час відпр.
   РанкомВечером

   Який би спосіб ви не застосували, Ви будете з квитком і в запланований час, будете в Євпаторії.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *