Поїздки Запоріжжя-Харків через Дніпро


Маршрутка Запоріжжя-Харків, квиток 250 грн

Дістатися до Харкова із Запоріжжя можна різними способами. Можна скористатися послугами залізниці і поїздом дістатися до Харкова. А можна автобусом, маршруткою Запоріжжя-Харків.

Автобусні поїздки набагато популярніша поїздок поїздом. Це обумовлено:

 • час у дорозі;

 • комфортними умовами;

 • фінансова демократичність вартості поїздки.

Але необхідно відзначити, що все більше жителів міста Запоріжжя віддають перевагу маршрутці Запоріжжя-Харків. На маршрутці пересування зручніше, безпечно і надійно при поїздках на далекі відстані.

Різні компанії, різні пропозиції поїздки. Компанія «LuxBus» виконує рейс за маршрутом Запоріжжя-Харків не один рік. Прислів’я «Хто знає дорогу, не спіткнеться», хоч і давня, але досить точно підходить до характеристики роботи «LuxBus».

У пасажирів є вибір, з ким відправитися в поїздку. «LuxBus» виконує якісні поїздки до Харкова. Якість поїздки забезпечується комфортним і зручним транспортом, дотриманням розкладу, привабливою тарифною політикою.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Далі ми докладно розкриємо деталі поїздки.

  Деталі поїздки до Харкова маршруткою компанії «LuxBus»

  • Необхідно відзначити, що компанія «LuxBus» це транспортне підприємство, зі своїм штатом працівників і своїм транспортом.

  • Транспортний парк компанії це мікроавтобуси, маршрутки Mercedes Sprinter, VITO. З різною місткістю салону від семи до дванадцяти пасажирів. Саме тип транспорту в першу чергу створює комфорт руху пасажирам. Для розміщення пасажирів зручні регульовані сидіння. Всі автомобілі обладнані системою клімат контроль. І не залежно від умов за бортом, в салоні завжди комфортний клімат. Взимку тепло, влітку прохолодно. Про транспорт надана інформація на сторінці сайту «Наш транспорт» . Ознайомтеся з характеристиками автомобілів, які працюють на маршрутах.

  • Багаж пасажирів розташовується в просторому відсіку для багажу, а особисті речі, ручна поклажа розміщується на полицях салону.

  • Діяльність маршруту Запоріжжя-Харків 307 кілометрів.

  • Тривалість поїздки маршруткою близько шести годин.

  • Маршрут в шляху проходить через міста і населені пункти: після відправлення із Запоріжжя, Сонячне, Потерпілі, Дніпро, Підгороднє, Перещепине, Красноград, Нова Водолага, Люботин, Харків. Більш детальна інформація в абзаці «Розклад руху».

  • Рейс Запоріжжя-Харків (ч / з Дніпро), виконується регулярно, щодня, вранці і ввечері.

  • Поїздка здійснюється в обох напрямках Запоріжжя-Харків-Запоріжжя. Що дозволяє нашим пасажирам і заздалегідь, і вдень виїзду спланувати свої наміри.

  • Крім того, що на маршруті надійний, технічно справний транспорт, керують маршруткою досвідчені водії, стаж роботи кожного не менше десяти років керування автомобілем даної категорії.

  • Тарифна політика компанії гнучка. Вартість квиток одна з найдоступніших в регіоні. Ціна квитка зазначена в таблиці розкладу.

  • У дорозі, регламентом виконання маршруту, передбачені не тривалі зупинки. Що б трошки розім’ятися.

  • Передбачена послуга оренди маршрутки. При необхідності Ви завжди можете замовити оренду мікроавтобуса і виконати групову поїздку до Харкова. Мети поїздки можуть бути різні: на весілля, ділові зустрічі, на Барабашовського, або концерт. Для цієї послуги у компанії привабливі тарифи.

  • «LuxBus» компанія, з якою Ви завжди будете в потрібному пункті, в потрібний час.

   Розклад руху маршрутки до Харкова із Запоріжжя, ціна квитка

   Регулярні, щоденні поїздки. Двічі в день: вранці і ввечері.

   У Запоріжжі маршрутка відправляється від зупинки залізниці вокзал «Запоріжжя-1». Час відправлення вказано в таблиці розкладу. Після відправлення маршрутка рухається по проспекту Соборний.

   За попередньою домовленістю «підбираємо» пасажирів, по руху на проспекті. Далі маршрут йде на Дніпро.

   В Дніпрі маршрутка слід: Тополя, масив Перемога, Набережна, Цирк, Новий міст, проспект Слобожанський. Але маршрут руху по містах, може тимчасово бути змінений, в разі проведення ремонтних робіт. (Якщо це важливо, обов’язково уточнюйте).

   Прибувши до Харкова, маршрутка їде по вулиці «Полтавський шлях» і прибуває до зупинки станція метро «Південний вокзал».

   Короткі дані про руху є в таблиці “графік руху”.

   Маршрут

   Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
   Запоріжжя-Харків 07:00Запоріжжя, автовокзал250 грнщодняХарків, «Полтавський шлях» і прибуває до зупинки станція метро «Південний вокзал».13:00
   Запоріжжя-Харків 18:00Запоріжжя, автовокзал300 грнщодняХарків, «Полтавський шлях» і прибуває до зупинки станція метро «Південний вокзал».24:00

   Можуть виникати питання, щодо виконання рейсу. Для уточнення здзвонитеся з фахівцем-диспетчером компанії і з’ясуйте що вам необхідно.

   Купити квиток на поїздку до Харкова із Запоріжжя просто

   Купівля квитка на маршрутку не створить вам проблем. Це значно простіше, ніж зібрати речі в поїздку.
   Виберіть будь-який із способів для замовлення, покупки квитка. Квиток купити можна заздалегідь, попередньо або в день відправлення.

   1. Зателефонуйте нам. Всі телефони вказані.

   2. Напишіть листа.

   3. Замовте зворотній дзвінок, вам зателефонують.

   4. Скористайтеся формою он-лайн бронювання квитків.

   5. Чи задайте потрібні питання і замовте квиток в он-лайн чаті.