Поїздки Ялта-Київ


Ми не один десяток років організовуємо пасажирські перевезення до Криму. Поїздка Київ-Ялта і зворотний рейс до Києва. Компанія здійснює регулярні поїздки до Криму і назад перевезення Ялта-Київ.

Маршрутка до Києва, пасажирські перевезення Ялта-Київ

Маршрут поїздки Ялта-Київ

Маршрут Ялта-Київ це зворотний рейс з Ялти в Київ. Відпочиваючі або жителі міста Ялта при бажанні чи необхідності можуть скористатися послугами пасажирських перевезень компанії LuxBus, щоб дістатися до столиці України-Київ. Ми з радістю зустрінемо кожного пасажира.

Дорога назад до Києва проходить через такі міста: Алушта, Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Колончак, Херсон, Миколаїв, Умань, Біла Церква, Київ.

Тривалість шляху 894 кілометрів. Маршрутка подолає цю відстань з Ялти до Києва протягом 13 годин. Пункт переходу подолаємо без пішого переходу та пересадок. На зображенні розміщена карта маршруту Ялта-Київ.

Хоч дорога і довга, але ми зможемо забезпечити поїздку по маршруту до Києва, щоб Ви не зазнали втоми від шляху. У компанії постійно здійснюються заходи щодо втілення та дотримання міжнародних стандартів і норм організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом, маршрутками на Кримському напрямку, по маршруту перевезень Ялта-Київ.

Перевезення Ялта-Київ, наші переваги

Ми “кращі”. Це не просто слоган, фраза. Це підсумок роботи колективу по наданню послуг пасажирських перевезень.

Перевезення Ялта-Київ здійснюються сучасними і комфортабельними мікроавтобусами, маршрутками різної місткості марки Мерседес. Хороший салон, зручні регульовані сидіння, мікроклімат в салоні, просторий багажний відсік, аудіосистеми, в зимовий час підігрів сидінь.

Більш докладно про транспорт компанії можна прочитати на сторінці “Наш транспорт”.

У компанії поставлена ​​робота по підбору досвідченого і кваліфікованого персоналу. На маршруті працюють водії зі стажем роботи не менше десяти років. Що володіють самодисципліною і толерантністю. Ті, хто вміє швидко орієнтуватися в складній обстановці і знаходити правильні рішення. Здійснюючи перевезення Ялта-Київ, та й на інших маршрутах, можуть виникати різні ситуації. Але підготовленість наших водіїв дозволяє забезпечити комфортність і безпеку пасажирських перевезень за маршрутом з Ялти до Києва.

У нас досить демократичні ціни на поїздки до Києва з Ялти. Звернувшись до нас і замовивши квиток, Ви в цьому переконаєтеся.

Розклад, вартість квитка маршрутки Ялта-Київ

У наведеній нижче таблиці, розташована інформації про рух маршрутки, вартість квитка пасажирських перевезень до Києва з Ялти. Вартість квитка з Ялти до Києва становить 2800 рублів. Перевезення до Києва виконуються на регулярній основі, щодня. Час в дорозі, як уже говорилося вище, більше 13 годин.

Маршрут

Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
Ялта-Київ (Алушта, Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Колончак, Херсон, Миколаїв, Умань, Біла Церква, Київ15-00Ялта, автовокзал2800 рубщодняКиїв, автовокзал06:35

Купити квиток до Києва з Ялти

Переглянувши таблицю розкладу поїздки Ялта-Київ, Ви зможете визначитися і замовити або купити квиток до Києва. У цьому питанні немає нічого складного, важкого і не займе багато часу.

Вам просто треба зв’язатися будь-яким способом, представленим на сайті, з нами і купити квиток на маршрутку до Києва з Ялти. Також Ви зможете користуватися послугою он-лайн замовлення для бронювання або покупки квитка на маршрут з Ялти до Києва.

Квиток на маршрутку Алушта-Київ

Так як маршрут з Ялти до Києва, проходить через місто Алушта. Є можливість скористатися цим і бажаючі можуть придбати квиток на маршрутку для поїздки Алушта-Київ.

І безпосередньо з міста Алушта Ви доберетеся до Києва.

Вартість квитка, розклад поїздки Алушта-Київ Ви знайдете в таблиці, розташованої нижче. Час в дорозі близько дванадцятої години.

Маршрут

Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
Алушта-Київ (ч / з Алушту, Сімферополь, Армянськ, Херсон, Миколаїв, Умань, Київ)16:00Алушта, автовокзал2800 рубщодняКиїв, автовокзал06:35

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *