Поїздки в Євпаторію з Дніпра


Поїздки в Євпаторію з Дніпра, послуги пасажирських перевезень до Криму компанії LuxBus

Кожне місто в Криму унікальний і відпочинок в містах Криму особливий. Євпаторія це сонячний приємний курортний город.Поездкі в Євпаторію з Дніпра, в одне з прекрасних місць для курорту. Відпочинок в цьому місті не забувається. Піщані пляжі, тепле море і багато сонця.

Пасажирські перевезення в Євпаторію, маршрут поїздки маршруток

Для жителів м Дніпро, компанія здійснює регулярні поїздки в весняно-літній та осінній періоди по Поїздки в Євпаторію з Дніпра маршруту Дніпро-Євпаторія-Дніпро. Маршрут проходить через міста Запоріжжя, Василівки, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Сімферополь, Саки.
На зображенні розташована карта руху поїздки в Євпаторію з Дніпра. Тривалість поїздки становить майже 500 км (498,8 км). Час в дорозі 7ч. 35 хвилин.

Наші переваги надання послуги поїздки в Євпаторію з Дніпра

1. Якість поїздки.
Поїздка здійснюються сучасними комфортними мікроавтобусами, марки «Мерседес». Ви зможете зручно розташуватися в салоні маршрутки, для речей просторий багажний відсік. Кондиціонер, регульовані сидіння, аудіо система. Всі подробиці про мікроавтобусах на маршруті описані в розділі сайту «Наш транспорт».
2. Вартість поїздки в Євпаторію
Ціна на квиток досить ліберальні. І дозволяють людям, з будь-яким достатком дістатися до Євпаторії, скориставшись послугами пасажирських перевезень з Дніпра.
3. Кваліфікація водіїв і співробітників компанії.
Водії компанії, які здійснюють поїздку в Євпаторію з Дніпра, мають не менше десяти років досвіду роботи. Наші співробітники компанії відібрані з урахуванням особистих якостей, що дозволяють забезпечити надання якісних послуг пасажирських перевезень.
4. Зручна система замовлення квитків.
Ви зможете замовити, забронювати квиток без всяких труднощів. На сайті є зручна система замовлення квитків в on-line режимі. Або здійснити замовлення в телефонному режимі.

Поїздки маршруток в Євпаторію з Дніпра

Виїзд в Євпаторію, з Привокзальної площі в м Дніпро. Поїздка здійснюється двічі на день. Вранці і ввечері. О 8:00 і 20:00. Орієнтовний час прибуття ранкового рейсу в пункт призначення, м Євпаторію, близько 15-35 годин. Але час може коливатися через непередбачені обставини на пункті переходу. Звертаємо увагу, що пункт переходу здійснюється без пішого переходу.
Дістатися до Євпаторії можна не тільки з Дніпра, але з будь-якого міста, через який проходить маршрут поїздки Дніпро-Євпаторія. Жителі міста Запоріжжя, замовивши квиток, зможуть скористатися послугою пасажирських перевезень в Крим. Час відправлення із Запоріжжя в Євпаторію 9:30.

Замовити, придбати квиток на поїздку за маршрутом Євпаторія-Дніпро

На сайті представлені різні варіанти купити квиток, забронювати або замовити квиток на маршрутку до Євпаторії з Дніпра.
1. Замовлення в телефонному режимі:
– можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті і зробити замовлення на потрібний час і потрібну кількість квитків.
-отправьте заявку на зворотний дзвінок. Наш фахівець зв’яжеться з Вами в самий найближчий час. І в голосовому режимі, обговоріть всі питання поїздки в Євпаторію з Дніпра, чи іншого міста по руху маршрутки.

2. Надішліть нам лист, і ми з Вами все обговоримо.
3. Скористайтеся сервісом замовлення квитка в режимі on-line.
Всі варіанти дозволяють замовити квиток і спланувати поїздку без всяких складнощів і проблем, не покидаючи свого будинку.
Нижче наведена форма для on-line замовлення квитків на маршрутку для поїздки в Євпаторія з міст Дніпра, Запоріжжя.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Розклад руху маршрутки до Євпаторії з Дніпра, Запоріжжя

  Нижче наведено таблицю з інформацією про розклад руху пасажирських перевезень маршруткою з Дніпра до Євпаторії. Скориставшись послугами пасажирських перевезень нашої компанії, у вас не буде питань зі зворотним поїздкою. Так, як ми здійснюємо поїздки в Євпаторію з Дніпра в обидва напрямки. І Ви легко сплануєте з виття відпочинок, поїздку в Євпаторію і назад в Дніпро чи інше місто України.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Дніпро-Евпаторія 08:0Дніпро, Привокзальна площа850 грнщодня, травень-вересеньЕвпаторія, автовокзал15:40
  Запоріжжя-Евпаторія 09:30
  Запоріжжя, автовокзал
  800 грнщодня, травень-вересеньЕвпаторія, автовокзал15:40
  Дніпро-Евпаторія 20:00Дніпро, Привокзальна площа850 грнщодня, травень-вересеньЕвпаторія, автовокзал04:00
  Запоріжжя-Евпаторія 21:30
  Запоріжжя, автовокзал
  800 грнщодня, травень-вересеньЕвпаторія, автовокзал04:00
  Скориставшись нашою послугою один раз, Ви будете постійно працювати з нами. Замовте квиток і переконайтеся. .