Поїздки в Москву із Запоріжжя


Регулярні поїздки в Москву із Запоріжжя, комфортабельними маршрутками

Компанія LuxBus пропонує жителям Запоріжжя комфортабельні поїздки в Москву із Запоріжжя. Наші послуги є прекрасною альтернативою поїздок на поїзді.
Звернувшись до нас, Ви отримуєте не просто квиток на маршрутку до Москви із Запоріжжя, а купуєте комплексну послугу поїздки в Росію.

Переваги пасажирських послуг компанії LuxBus за маршрутом Запоріжжя Москва

1. Досвідчений водійський склад

Підбір кадрів для роботи на маршруті здійснюється з аналізу декількох параметрів характеризують людину, як професійних так і особистісних якостей. У нас працюють водії зі стажем водіння маршруток не менше десяти років. Прекрасно знає маршрут до Москви.

2.Комфортабельние мікроавтобуси

На маршруті працюють маршрутки, спринтера марки Мерседес, різної місткості. Комфортний салон, зручні пасажирські крісла, багажний отсек- все це забезпечує приємні і зручні умови поїздки до Москви. У розділі наш транспорт ознайомтеся детально з маршрутками компанії LuxBus.

3.Приємні ціни на поїздки в Москву із Запоріжжя

Ціни на квиток на маршрутку Запоріжжя Москва досить демократичні. Скориставшись нашими послугами пасажирських перевезень, Ви знову будете звертатися до нас.

4. Система замовлення квитків та бронювання

Компанія пасажирських перевезень LuxBus надає зручну систему замовлень, бронювання і покупки квитків, що дозволяє Вам легко реалізувати свою поїздку до Москви.

Поїздки в Москву із Запоріжжя, зворотний маршрут Москва Запоріжжя

Маршрут до Москви із Запоріжжя дальній. Шлях становить 1038 км. Час в дорозі близько 16 годин. Маршрут проходить через міста Дніпро, Харків, Бєлгород, Курськ, Орел, Тула, Москва. Плануючи свою поїздку обов’язково враховувати про зміну часового поясу при перетині кордону України і Російської Федерації. На одну годину в перед.
Відправлення із Запоріжжя о 14:00 годині, від центрального автовокзалу. Орієнтовний час прибуття в Москву 8-9 годин (за московським часом). Час прибуття в Москву коливається від швидкості перетину кордону. Зібравшись в поїздку в Москву, не забудьте про наявність документів.
Для громадянина України при перетині кордону необхідно при собі мати діючий паспорт України – паспорт внутрішній або закордонний. Громадяни Росії зобов’язані мати паспорт для поїздок за кордон.
Діти до шістнадцяти років для поїздки в Москву повинні мати паспорт або свідоцтво про народження.
При поїздки, без батьків обов’язкова наявність письмової згоди батьків на виїзд з України. Якщо поїздка в Москву відбувається з одним батьком, обов’язково письмовий дозвіл другого батька, на виїзд дитини з країни. Якщо є документ, який підтверджує, що з дитиною їде мати-одиначка, тоді згода другого з батьків, батька не потрібно.

Скориставшись послугами пасажирських перевезень в Москву, у Вас відпадає необхідність займатися організацією зворотної поїздки з Москви в Запоріжжі.

Компанія здійснює поїздки в обидва напрямки. Зворотній маршрут з Москви в Запоріжжі. Ви зможете заздалегідь спланувати зворотний виїзд. Але якщо вже так вийшло, що Ви в Москві, ви зможете оперативно визначитися з виїздом, зв’язавшись з нашим диспетчером і виїхати навіть в день звернення. На сайті передбачені різні варіанти контактів з нашими фахівцями. Час відправлення зворотного маршруту – 18:00 від Варшавське шосе 160 ст. метро Анніно.

Розклад маршруток Запоріжжя Москва

У таблиці представлена ​​інформація про розклад руху маршруток по маршруту Запоріжжя-Москва. Але скориставшись маршруткою компанії LuxBus, Ви маєте можливість придбати квиток не тільки до Москви, а до будь-якого міста, через який проходить поїздка із Запоріжжя до Москви. Дана інформація про рух маршрутки по містах маршруту. У будь-якому місті, можливо придбати квиток і продовжити рух як попутник, до потрібного Вам населеному пункту.

Таблиця руху маршрутки Запоріжжя Москва, розклад, ціна

МаршрутЧас прибуттяЦінаДодатково
Маршрут Запоріжжя-Москва, час відправлення14:00
Запоріжжя-Дніпро16:0055 грн
Запоріжжя-Харків18:00250 грн
Запоріжжя-Бєлгород600 грн/ 2200 рубПереход часового пояса
Запоріжжя-Курск02:00800 грн/2400 руб
Запоріжжя -Орел03:00900 грн/ 2600 руб
Запоріжжя- Тула04:001000 грн /2800 руб
Запоріжжя Москва8:00-9:001100 грн/ 300 руб

Замовити, забронювати квиток на маршрутку Запоріжжя Москва

Замовлення квитка до Москви не представляє ніяких проблем. Вам навіть не потрібно виходити з дому. Для замовлення або бронювання квитка на маршрутку отправляющуюся в Москву із Запоріжжя, скористайтеся формою он-лайн замовлення квитків на маршрутку. Заповніть необхідніше поля, вказавши своє ім’я та телефон. Виберіть дату відправлення і кількість місць. Обов’язково напишіть кінцевий пункт поїздки. І відправте заявку. Спеціаліст авто компанії зв’яжеться з Вами, в найкоротший період і обговорить всю інформацію для поїздки. Вам треба тільки прибути до місця відправлення мікроавтобуса. І Ви однозначно потрапите в Москву або інше місто по шляху проходження в термін.

    Час відпр.
    РанкомВечером