Поїздки в Москву із Запоріжжя через Дніпро


Поїздки в Москву із Запоріжжя Дніпра, Харкова через Білгород Курськ Орел Тула.

Поїздки в Москву компанія “LuxBus” здійснює автоперевезення пасажирів по маршруту Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Бєлгород, Курськ, Орел, Тула- Пассажирские перевозки,поездки в Москву Москва.

Поїздки в Москву здійснюються комфортабельними автобусами, Мерседес Спринтер лонг 18 місць, Віто лонг 8 місць. В салоні працює кондиціонери, автобуси обладнані телевізорами, відкидними кріслами, розетками на 220 вольт, автономним опаленням, містким багажним відсіком. Поїздка Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків-Москва, яка виконується нашою компанією, займе час менше ніж поїздка потягом (які зараз відсутні).

Комфорт, який Ви будете відчувати весь маршрут, значно поліпшить Вам далеку дорогу. Під час проходження маршруту ми розвозимо пасажирів в міста Бєлгород, Курськ, Орел, Тула. Замовляючи квиток Дніпропетровськ-Москва в компанії “LuxBus”, Ви можете замовити і зворотний квиток, спланувавши свою поїздку. Що позбавити Вас від зайвих турбот. А ми з радістю візьмемо ці організаційні турботи на себе. Тим більше вартість квитка у нас відчутно нижче ніж в касах р Москви.Компанія luxBusn доставить пасажирів завжди вчасно, з дотриманням розкладу. І ви будете впевнені, що своєчасно зможете виїхати з Москви в Запоріжжі через Тулу, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків, Дніпропетровськ. SONY DSC
Для перетину кордону (на сьогоднішній день) необхідно мати такі документи: для громадян України внутрішній або закордонний паспорт. Для громадян Російської Федерації – закордонний паспорт.
Відправка автобуса відбувається із Запоріжжя з залізничного вокзалу Запоріжжя-2, з м Дніпро від площі Вокзальна, в г. Харьков Полтавський шлях 1 МакДональдс. Маршрут руху поїздки із Запоріжжя проходить через міста Дніпро, Харків, Бєлгород, Курськ, Орел, Тула, в Москву вказано вище на мапі, для перегляду клацніть на зображенні ..

Розклад Запоріжжя Дніпро Харків-Бєлгород Курськ Орел Тула-Москва

Пункт відправленнядень тижняЧас відправленяяПункт прибуттяЧас приїзду
Запоріжжя 2щодня

14-00

станція метро Аніно9-10.00
Дніпро (Привокзальна площа)щодня

16-00

станція метро Аніно9-10.00
Харків (Полтавский шлях)щодня

20-00

станція метро Аніно9-10.00

Прибуття до Москви приблизно в 14-15.00 Варшавське шосе 160 ст. метро Анін.

Ціни маршрут Запоріжжя Дніпро Харків-Москва-Дніпро Запоріжжя

Час відправлення автобуса з Москви в Запоріжжі через Харків Дніпро – 18:00 від Варшавське шосе 160 ст. метро Анніно.

Пункт відправленняДень відправленняЦіна
Запоріжжя 2Щодня1100 грн
Дніпро (Привокзальна площа)Щодня1000 грн
Москва-ДнепрЩодня2800 рублей

Детальна інформація про розклад по маршрутом Запоріжжя Дніпро Харків-Москва-Дніпро Запоріжжя

Замовити квиток за маршрутом Дніпро-Москва

Ви можете замовити квиток за маршрутом Дніпро-Москва, не тільки до Москви, але і в міста на шляху проходження мікроавтобуса. Маршрут проходить через міста Білгород Курськ Орел Тула. Купивши квиток ви зможете доїхати до потрібного вам міста. Для замовлення квитка скористайтеся формою бронювання квитків з Дніпра в Москву.