Поїздки в Кирилівку з Дніпра на відпочинок


В даній статті ми коротко розповімо Вам про поїздки в Кирилівку з Дніпра і відпочинку на морі, квиток 300 грн

  Зміст статті поїздки в Кирилівку з Дніпра:
 • 1. смт. Кирилівка
 • 2. Місце розташування смт Кирилівка
 • 3.Отдих в Кирилівці. Позитивні моменти.
 • 4. Курортна зона відпочинку -пгт Кирилівка.
 • 4. Коса Пересип.
 • 5. Федотова Коса.
 • 6. Як дістатися, поїздки в Кирилівку з Дніпра (Дніпропетровська) Замовити квиток.

  Якщо розглядати Кирилівку, з точки зору географічного пункту, то це не великий населений пункт, селище міського типу. Населення селища трохи більше 3500 жителів.
  Але відома Кирилівка мільйонам людей як на Україні, і не в ближньому зарубіжжі, а й за кордоном. Знають і люблять. І щоліта прагнуть сюди і приїжджають на відпочинок в Кирилівку з Дніпра і не тільки. Багато причин привабливості селища Кирилівка, але основна причина це близькість моря. Що значно покращує літній відпочинок приїжджим на Азовське узбережжя. У Кирилівці, вулиця Федотова коса і вулиця Коса Пересип, являють собою Поїздки в Кирилівку з Дніпра піщані коси між Азовським морем і Утлюкським і Молочним лиманами. Що говорить про те, що море тут зовсім поруч.

  Кирилівка відмінна зона відпочинку

  Селище Кирилівка, курортна зона відпочинку (скорочено КЗО) – кліматичний і грязьовий курорт України, на півдні Запорізької області. який знаходиться на Азовському морі, Утлюкського і Молочного лиманів. До станції Якимівка Придніпровської залізниці -42км. До Мелітополя -65 км. За офіційною статистикою, за літній період відвідують КЗО Кирилівку більше 30000 чоловік (як уже зазначалося, що населення становить близько 3500 осіб).
  Для приїжджих відпочивальників, тут більше 360 баз відпочинку і 18 дитячих оздоровчих установ. Які розташовані як на косах, так і безпосередньо в самому смт. Кирилівка. І слід зазначити, що цінові пропозиції тут різні. Що дозволяє відпочити У Кирилівці, на море практично всім бажаючим, незалежно від фінансового становища.
  Відпочинок на березі Азовського моря позитивно впливає на центральну нервову систему, серцево-судинну систему. А також верхніх дихальних шляхів, сприяє зменшенню запальних процесів в суглобах і м’язах і впливає на алергічні реакції. У відпочиваючих поліпшується загальний стан здоров’я, легше дихається, підвищується насиченість крові киснем і елементами йоду, хрому, заліза.
  І мікроклімат Кирилівки, особливо підходить дітям. А враховую невелику глибину моря, в порівнянні з Чорним морем, значно підвищує безпеку дитячого відпочинку.

  Але пейзаж тут трошки одноманітний, в порівнянні з Кримом. Рівна нескінченна смуга піщаного пляжу, море до горизонту, верби і чагарник. Але треба відзначити цікавий ефект, людина який приїхав сюди відпочити, починає відчувати розслабленість, тишу і спокій, яких не знайдеш в Криму. Особлива родзинка відпочинку в Кирилівці, віддаленість від галасливих міст, і перевантажених південних автотрас. Тут шум є, але шум відпочиваючих і дискотек.

  Класне час для відпочинку – від середини червня до середини вересня. Літо тут тепле, а зима м’яка. Середня температура літа 21 ° С, а середня температура взимку -6 ° С.

  Курортна зона відпочинку Кирилівка – це не тільки сам населений пункт, а являє собою комплекс з:


  • селище міського типу Кирилівка – це центр відпочинку. Тут розташована автостанція, пошта, центральний пляж, центральний торговельний ринок.
  • Вулиця Коса Пересип – це тягнеться дев’яти кілометрова зона цивілізованих баз відпочинку, кафе і дискотек.
  • Федотова коса, а це зона тривалістю 45 км з баз відпочинку, водних гірок, пляжів, ринків.

   Є ще Степок. Це маленьке село, що розмістилося на розширенні Федотової коси. У 80 роках минулого століття, тут проживало не більше 30 осіб. Після 2004 року як населений пункт втратило свій статус і приєднали до смт. Кирилівка. Тут всього дві вулиці, розташованих перпендикулярно одна до одної. І вздовж яких розміщені бази готелі і просто будиночки. До середини червня Степок порожній. А ось вже після двадцятих чисел червня тут стає багатолюдно. В цілому спокійна атмосфера, відповідна для відпочинку сім’єю.

   Федотова коса, найдовша коса на Азовському морі. Її довжина понад 45 км. Закінчується коса островом Бірючий. Тут заповідна зона і дача президента.
   Спокійно можна дістатися до Степка, а далі проїзд закритий, так як заповідна зона.
   Ось такий короткий огляд про відпочинок в Кирилівці ми приготували для відвідувачів нашого сайту.

   Поїздка в Кирилівку маршруткою з Дніпра, купити квиток

   Дістатися, як доїхати, як купити квиток до Кирилівки, поїздки в Кирилівку з Дніпра (Дніпропетровська) – все це відображено у нас на сайті. Ознайомтеся і ви зможете замовити маршрутку, забронювати квиток і здійснити поїздку до Кирилівки для проведення відпочинку на морі. ( ПЕРЕГЛЯНУТИ )

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *