Поїздки Київ-Сімферополь


Маршрутка, автобус до Криму, поїздки Київ-Сімферополь

У киян є хороша альтернатива залізничному транспорту, щоб дістатися до Криму. За маршрутом Київ-Сімферополь регулярно відправляються автобуси, маршрутки з Києва у напрямку Криму. Наша компанія пропонує Вам поїздки маршруткою до Сімферополя з Києва. Пасажирські перевезення Київ-Сімферополь здійснюємо регулярно, в обидва напрямки. Поїздки здійснюються сучасними комфортабельними маршрутками. Детально з транспортом компанії можна ознайомитись на сторінці “Наш транспорт”

Як дістатися до Сімферополя з Києва

Поїздка здійснюється маршрутками, тривалість шляху 812 км. Маршрут проходить через міста Умань, Миколи, Херсон, Маршрут Київ-Сімферополь Каланчак, Армянськ, Сімферополь. Перехід через пункт поділу відбувається без пересадок, піший перехід відсутній. На зображенні відображений маршрут пасажирських перевезень Київ-Сімферополь (Для збільшення зображення клікніть на картинку).

Ми звертаємо Вашу увагу, що поїздка маршруткою з Києва до Сімферополя здійснюємо без пересадок. Скориставшись послугами пасажирських перевезень в Крим нашої компанії, Ви без проблем доберетеся до Криму за маршрутом Київ-Сімферополь.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Не дивлячись на тривалий шлях, ви не відчуєте втоми від поїздки. Ми вміємо організовувати і забезпечувати пасажирські перевезення з Києва в міста Криму.

  Купити квиток на маршрутку Київ-Сімферополь

  Звичайно, щоб дістатися до Сімферополя з Києва необхідно купити квиток. Але у нас все зроблено для пассажіра.Чтоби купити квиток до Сімферополя. Вам необхідно лише зв’язатися з нашим фахівцем або використовувати варіант on-line замовлення або бронювання квитків. Можете замовити зворотний дзвінок, надіслати листа. Все це є у нас на сайті. Перед покупкою квитків до Сімферополя, попередньо перегляньте розклад і ціну квитків на до Сімферополя з Києва.

  Розклад, ціна квитків на маршрутку до Сімферополя

  У таблиці розташована інформація про розклад руху з Києва до Сімферополя. Час відправлення ціна квитка з Києва до Сімферополя вказані в таблиці.

  Розглянувши ці відомості ви зможете зорієнтуватися з поїздкою і купівлею квитка. Рейс Київ Сімферополь виконується на регулярній основі і в обидва напрямки. Ви зможете спланувати при необхідності свою поїздку в зворотному напрямку. Пасажирські перевезення виконуються з Києва до Сімферополя і з Сімферополя до Києва.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Київ-Сімферополь (ч / з Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь)8-00Київ, ВДНХ850 грн.щодняСімферополь, автовокзал20-00

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *