Поїздки Київ-Керч


Пасажирські перевезення в Крим, маршрут поїздки Київ-Керч

Київ-Керч Поїздка Київ-Керч, це один з маршрутів пасажирських перевезень в Крим, компанії LuxBus. Ми пропонуємо хороший варіант дістатися до Керчі-маршруткою нашої компанії. Маршрут досить далекий і становить 976 кілометрів. Проходить через міста: Біла Церква, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Джанкой, Феодосія, Керч. Час в дорозі близько п’ятнадцятої години.

Але нехай Вас не хвилює така тривала поїздка. Зручні, сучасні маршрутки, досвідчені водії, комфортний салон мікроавтобуса забезпечать Вам приємну поїздку навіть на видовженому шляху до Керчі. На зображенні показана карта маршруту (для збільшення клікніть на картинці). Поїздка здійснюється без пересадок і пішого переходу в пункті розмежування Каланчак. Скориставшись послугами пасажирських перевезень компанії LuxBus, Ви отримаєте відмінний сервіс, надійну і безпечну поїздку і своєчасне прибуття до Криму, місто Керч.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Розклад поїздки, ціна квитка на маршрутку Київ-Керч

  У таблиці розташували інформацію про розклад маршруту. Ціна квитка на такий тривалий маршрут всього 1000 грн (багаж безкоштовно). Поїздка в Керч виконується регулярно, щодня у весняно-літній період. В інший час по завантаженню маршруту. Виїзд з Києва, у вечірній час, а вранці ви вже в Керчі.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Київ-Керч (ч / з Біла Церква, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Джанкой, Феодосію)18-00Київ, автовокзал1000 грн.щодняКерч, автовокзал08-50

  Купити квиток на маршрутку Київ-Керч

  Для того щоб відправитися в Керч з Києва, Вам необхідно купити квиток на маршрутку йде до Криму, м Керч. Немає нічого простішого. Ознайомившись з розкладом і графіком руху, зв’яжіться з нашим менеджером і купіть або замовте квиток на поїздку Київ-Керч. З’явитеся на посадку в обумовлений день, і проспав ніч в дорозі, вранці ми доставимо Вас в місто Керч. Звертайтеся, замовляйте, комфортну поїздку ми Вам гарантуємо. Купивши квиток і відправившись в дорогу, Ви в цьому переконаєтеся.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *