Поїздки Феодосія-Миколаїв маршрутка, автобус в 2022 году


Маршрутка до моря і назад, поїздки Феодосія-Миколаїв

Поїздки Феодосія-Миколаїв Якщо у Вас виникла необхідність з Феодосії дістатися до Миколаєва, можете скористатися послугами компанії LuxBus. Компанія здійснює пасажирські перевезення в Крим і назад. І місто Феодосія, не є винятком. Поїздки Феодосія-Миколаїв це зворотний маршрут з Криму. Наявність рейсів в обидва напрямки Миколаїв-Феодосія-Миколаїв дозволяє нашим пасажиром заздалегідь спланувати свій відпочинок, ділові поїздки. Ви завжди можете в будь-який день скористатися маршруткою Феодосія-Миколаїв. У нас хороші тарифи, доступні ціни на поїздки до Миколаєва з Феодосії.

\


  Час відпр.
  РанкомВечером

  Подробиці поїздки маршруткою Феодосія-Миколаїв

  • Поїздки до Миколаїва виконуються двічі на добу;
  • Протяженносьт маршруту складає 704 кілометри;
  • Маршрутка знаходиться в дорозі близько семи годин;
  • Поїздка Феодосія-Миколаїв проходить через населені пункти: Кіровське, Радянський, Джанкой, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон, Миколаїв
  • Пасажирські перевезення в Миколаїв виконуємо без пересадок і пішого переходу;
  • На маршруті знаходяться сучасні, комфортабельні, безпечні маршрутки (мікроавтобуси), про транспорт компанії ознайомтеся на сторінці “Наш транспорт”:
  • Рейс виконують толерантні водії з великим досвідом роботи і з високою самодисципліною, здатні забезпечити і поїздку і комфорт пасажирів;

  Здійснюючи поїздки Феодосія-Миколаїв, компанія не просто продає квитки на рейс, а купуючи білет Ви отримуйте комплексну послуга пасажирських перевезень в Миколаїв.

  З ціною квитка на маршрутку, розкладом маршруту ознайомтеся нижче.

  Розклад поїздки Феодосія-Миколаїв, ціна квитка на маршрутку

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Феодосія-Ніколаев (ч / з Радянське, Джанкой, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон, Миколаїв)11:00/21:00Феодосія, автовокзал1500 руб.щодняМиколаїв, автовокзал23:00/ 9:00

  Маршрутка в Миколаїв відправляється двічі на добу. Поїздки з Феодосії організовані на регулярній, постійній основі. Пасажирські перевезення здійснюємо щодня. Час відправлення, місце відправлення, прібитіе- відображено в розкладі руху маршрутки Феодосія-Миколаїв. Ціна квитка до Миколаєва з Феодосії не дорога, вказана в таблиці.

  Ознайомтесь з розкладом, вартістю квитка, виберете дату поїздку і замовляйте квиток.

  Як замовити, купити квиток на маршрутку Феодосія-Миколаїв

  Купити квиток або замовити місце в маршрутці Феодосія-Миколаїв, не складно і без будь-яких турбот. Купити квиток Ви можете заздалегідь, попередньо або безпосередньо в день виїзду. Для цього скористайтеся наданими варіантами на сайті, для того щоб замовити квиток до Миколаєва.

  • Напишіть листа;
  • Замовте дзвінок;
  • Зателефонуйте самі
  • Зв’яжіться з нами, написавши в он-лайн чаті

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.