Поїздки Дніпро-Урзуф автобус, маршрутка


Поїздки маршруткою, автобусом Дніпро-Урзуф за 400 грн

Поїздки Дніпро-Урзуф, це маршрут на відпочинок на Азовському морі. Селище Урзуф (не плутайте з Кримом, Гурзуф) не великий, чисельність населення 2904 людини. Красиве містечко на березі Азовського моря. Як курорт селище Поїздки Дніпро-Урзуф популярний, привертає тепле море, чудові піщані пляжі. Для відпочинку розвинена інфраструктура. Але поїздом сюди не дістатися. А ось автомобілем, автобусом доїхати не складно, тим більше що напрямок, затребуване, і досить перевізників, пропонують свої послуги. Але Ви ж знаєте, що відпустка починається з поїздки. І вибрати з ким їхати на відпочинок треба ретельно, що б, не зіпсувати настрій. Не будемо аналізувати інших, а радимо звернутися в компанію «LuxBus» і маршрутками нашого підприємства поїхати в Урзуф з Дніпра. Відмінний початок вашого відпочинку Вам гарантуємо. Поїздки з нами це комфорт руху, регулярність, педантичне дотримання графіка руху, безпеку і економія фінансів на вартості проїзду .

Про те, як ми виконуємо рейс, інформація про компанію, розклад і як придбати квиток, описано далі в статті.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Про виконання рейсу Дніпро-Урзуф і компанії «LuxBus»

   Коротко про компанію

  • Наша компанія «LuxBus» знайома багатьом пасажирам, які користувалися нашими послугами. А, тим більше що ось уже більше десяти років виконуємо поїздки по містах України, рейси до Чорного, Азовського моря, до Криму, за кордон. І знають про нас з хорошого боку. Центральний офіс і технічна база знаходяться в місті Дніпро;

  • Основу транспортного парку складають мікроавтобуси Mercedes Sprinter, VITO. Мікроавтобуси з салонами для семи і дванадцяти чоловік. Дуже зручні пасажирські сидіння, відсувається і регульовані, під кожного пасажира. Всі маршрутки оснащені системою клімат контроль. Все це створює необхідний комфорт пасажирам в будь-яку погоду. Опис і технічні характеристики транспорту компанії наведені на сторінці сайту про транспорт компанії . Мікроавтобуси постійно поповнюються і оновлюються.

   Про рейсі Дніпро-Урзуф

  • Даний рейс виконуємо регулярно, щодня навесні і влітку, в період курортного сезону.
   Маршрут виконуємо в обидва напрямки Дніпро-Урзуф-Дніпро. Що дозволяє поїхати на відпочинок і не хвилюватися про поїздку назад в Дніпро;

  • Діяльність маршруту 323 кілометрів;

  • Час в дорозі п’ять годин;

  • Шлях проходить по містах і населених пунктів Дніпропетровської, Запорізької і Донецької областей. Виїзд з Дніпра і далі Запоріжжя, Василівка, Токмак, Бердянськ і прибуття в селище Урзуф.

    Тарифи, конкурентні ціни на маршрутку Дніпро-Урзуф

    Ціни на поїздку маршруткою цілком доступні, як кажуть «демократичні». І конкурентні в регіоні. Інформація про ціну розміщена в таблиці розкладу руху ;
    Доступна ціна підтримується постійною роботою по тарифікації поїздки і підтримці розумного співвідношення між витратами і доходами;
    Купивши квиток на поїздку в Урзуф маршруткою з Дніпра, більше ніяких оплат немає. Ваш багаж розміщуємо в багажному відсіку і доставляємо безкоштовно.

   Забезпечення безпеки і регулярності поїздки

  • Кадрова політика в підприємстві спрямована на підбір кваліфікованих, дисциплінованих, комунікабельних та досвідчених співробітників;

  • Кожен новоприйнятий на роботу, обов’язково проходить програму стажування за своєю спеціалізацією. А водії також проходять обов’язкову «провозку» за маршрутом. Водії, які виконують рейси, з досвідом роботи не менше десяти років;

  • Надійність транспорту забезпечена якістю автомобілів, а справність досягається регулярним оглядом технічного стану маршрутки. Чистка салону проводиться після кожної поїздки. В рейс виходять чисті, охайні і справні мікроавтобуси;
  • Надійність, технічна справність маршруток і кваліфіковані кадри створюють гарантію безпеки руху, надійності та регулярності поїздок на Азовське море.

   Індивідуальні, групові поїздки Дніпро-Урзуф

   • Пропонуємо послугу «оренда маршрутки» ;

   • Оренда маршрутки дозволяє організувати групову, колективну поїздку на відпочинок, на море навіть у вихідні дні за індивідуальним графіком руху;

   • «Оренда маршрутки» популярна, затребувана послуга;

   • При оренді маршрутки оплата за пільговим тарифом;
   • Для замовлення поїздки за індивідуальним графіком слід зателефонувати нашому менеджеру і домовитися про всі питання оренди мікроавтобуса. Час виїзду, кількість пасажирів, вартість.

  Маршрутка Дніпро-Урзуф, розклад і ціна квитка

  Поїздки виконуються на регулярній основі, кожен день під час курортного сезону. Курортний сезон в селищі Урзуф триває з травня по жовтень. Відправлення маршрутки, автобуса в Урзуф від Вокзальної площі місто Дніпро о 5:30.

  Прибуваємо до автовокзалу сел. Урзуф о 10:30. Графік руху розміщений в таблиці «розклад руху».

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Дніпро-Урзуф 05:30Дніпро автовокзал400 грнщодня, травень-вересеньУрзуф10:30, розвіз по пансіонатах відпочинку
  Тут же зазначена і ціна квитка, яка складає 400 грн. Доступна вартість поїздки.

  А якщо ви замовте і зворотний квиток, поїздка за маршрутом Дніпро-Урзуф-Дніпро обійдеться в 750 грн.

  Так як Азовське море це сімейний відпочинок і якщо ви їдете з дитиною, вік якого до десяти років, знижки на ціну квитка.

  Але треба буде пред’явити свідоцтво про народження «пільгового пасажира».

  Якщо Ви вирішили відправитися на відпочинок автобусом, маршруткою Дніпро-Урзуф, необхідно замовити або купити квиток.

  Як купити або замовити квиток на маршрутку, автобус Дніпро -Урзуф

  Замовити або купити квиток на маршрутку від компанії «LuxBus» дуже просто. Придбання квитка набагато простіше і легше ніж зібрати речі в поїздку на Азовське море.

  На сайті передбачені різні варіанти замовлення, попереднього бронювання або покупки квитка.

  Нікуди не треба їхати, а треба:

  1. Зателефонувати нам за телефонами, які вказані на сайті і в статті, і замовити квиток, а також обговоривши всі питання здійснити оплату (вітається).

  2. Напишіть нам лист на електронну пошту.

  3. Замовте зворотній дзвінок, і ми Вам дуже швидко передзвонимо.

  4. Заповніть форму онлайн замовлення квитка і відправте заявку. При необхідності наш менеджер з Вами зв’яжеться і уточнить, необхідні питання.

  5. Зручно провести діалог про поїздку і покупці квитка в чаті онлайн. Форма закріплена на сайті.

  Ви можете доїхати в Урзуф з Дніпра не тільки маршруткою, але і легковим автомобілем. Компанія пропонує послугу «поїздки до моря на легковому автомобілі».

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *