Поїздка Залізний порт-Каховка


Поїздка Залізний порт-Каховка, складова частина зворотного рейсу, що виконується компанією LuxBus, Залізний порт-Дніпро через Нікополь. Наші пасажири знають, що ми виконуємо пасажирські перевезення до моря в обидва напрямки. І ви можете заздалегідь спланувати свої дії, доїхати до моря і назад. При цьому Ви можете взяти квиток до будь-якого міста, через який проходить маршрут до Дніпра ч / з Нікополь.


  Час відпр.
  РанкомВечером

  Поїздка Залізний порт-Каховка, купити квиток

  Щоб купити квиток до Каховки з Залізного порту, немає ніяких проблем. Перебуваючи на відпочинку біля моря у Вас є можливість заздалегідь спланувати поїздку і замовити або забронювати квиток до Каховки. Ну а якщо це необхідно зробити в день виїзду, ми Вам поможем.Свяжітесь з нашим менеджером і обговоріть всі питання які Вас цікавлять. Є різні способи зв’язатися з нами. Все це представлено у нас на сайті.

  Розклад поїздки в Каховку по маршруту Железнгий порт-Дніпро, ч/з Нікополь

  Розклад про поїздку Залізний порт-Каховка представлено в таблиці для ознайомлення. Тут Ви зможете подивитися час відправлення, місце посадки, час прибуття в Каховку, вартість квитка.
  Пасажирські перевезення до моря наша компанія здійснює більше ніж десять років. Вам сподобатися поїздка Залізний порт-Каховка.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Залізний порт -Каховка ( маршрут до Дніпроа ч/з Нікополь) 13:00Залізний порт, автовокзал200 грнщодня, травень-вересеньКаховка, автовокзал15:30

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.