Полтава-Сімферополь, автобус в Крим


Пасажирські перевезення до Сімферополя з Полтави, квиток 950 грн

Полтава-Сімферополь Сімферополь це адміністративний центр Криму. Доїхавши до Сімферополя можна дістатися в будь-яке місто Криму. Мета поїздки Полтава-Сімферополь може бути різною. Хто на відпочинок, хто до знайомих, хто по роботі.
Поїздки до Сімферополя в цьому році можливі або автобусом, або маршруткою. Свої послуги пасажирських перевезень до Криму пропонують різні компанії.
Але як свідчить стара приказка «Не бійся дороги, були б коні здорові» . Якість і ціна пасажирських перевезень мають велике значення.

Компанія «LuxBus» виконує регулярні поїздки до Сімферополя з Полтави. І пропонує скористатися послугами пасажирських перевезень від «LuxBus».

  Час відпр.
  РанкомВечером

  В будь-якій поїздці має значення не тільки швидкість виконання маршруту, а й комфорт. Організація виконання рейсу до Сімферополя заснована на забезпеченні надійності, безпеки, регулярності, комфорту і розумної вартості квитка. Ми робимо все, щоб відповідати побажанням наших пасажирів.

  Питання забезпечення поїздки до Сімферополя ми розкриємо більш детально далі.

  Розклад автобус, маршрутка Полтава-Сімферополь, ціна квитка

  В таблиці, розташованої нижче, вказана інформація про графік руху маршрутки, автобуса в Сімферополь. Рейс виконуємо регулярно, щодня. Відправлення від автостанції «Алмазне» в 16-00. Маршрутка прибуває до Сімферополя до автовокзалу.

  Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
  Щодня 16:0005:00950 грнАвтовокзал, Алмазне, ПолтаваСімферополь , автовокзалНові Санжари, Кобеляки, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Красногвардійське, та прибуття в Сімферополь;

  Інформація про час відправлення і прибуття вказані в таблиці розкладу.

  Наші поїздки засновані на економному тарифі. У таблиці наведено ціну квитка. Можна, переконається в тому, що за приємну ціну Ви доберетеся до Криму г. Симферополь. Не дивлячись на далеку дорогу тариф бюджетний. За багаж оплата відсутня. У мікроавтобусі об’ємний багажний відсік, і всі речі пасажирів розташуються без проблем.

  Розклад, вказане в таблиці дотримується. Поїздки виконуємо строго по графіку руху.

  В таблиці розкладу, розміщена коротка інформація, всі відомості про поїздку складно розмістити. Тому при виникненні питань зверніться до представника компанії і з’ясуйте все, що Вас цікавить.

  Автобус, маршрутка Полтава-Сімферополь подробиці поїздки

  • Відстань до Сімферополя з Полтави становить 636 км /;
  • Тривалість поїздки по маршруту близько одинадцятої години;
  • Маршрут проходить через наступні міста та населені пункти України: відправлення з Полтави і далі Нові Санжари, Кобеляки, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Красногвардійське, і прибуття в Сімферополь;

  • Пасажирські перевезення здійснюємо в обидва напрямки Полтава-Сімферополь-Полтава;
  • Поїздки виконуються на регулярній основі, кожен день;
  • Для відпочинку пасажирів від дороги, адже шлях не близький, заплановані короткочасні зупинки;
  • Транспорт компанії, на маршруті до Сімферополя це сучасні, комфортабельні мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter і Vito. Місткість салону від 7 до 12 пасажирів. Салон мікроавтобуса просторий, регульовані зручні сидіння, мікроклімат все це створює відмінний комфорт в дальній поїздці. А з докладними характеристиками і фото мікроавтобусів можна ознайомитися на сторінці сайту «Наш транспорт» ;
  • Рейс Полтава-Сімферополь це поїздка без пересадки і пішого переходу в пункті розмежування смт. Чонгар. Це зручно і зменшує час у дорозі;
  • Ціна квитка до Сімферополя досить «ліберальна». Політика компанії – забезпечити поїздку за доступною ціною. Ціна квитка зазначена в таблиці розкладу;
  • Якщо є бажання або необхідність колективної поїздки до Криму, компанія надасть Вам в оренду мікроавтобус. Виїзд за узгодженим часу;
  • Водії маршрутки Полтава-Сімферополь досвідчені фахівці з великим стажем роботи.

  Про проїзд пункту розмежування, КПП

  КПП ми проходимо без пересадок і пішого переходу. Але правила проходження створили не ми і скасувати огляд теж не в наших силах.

  Необхідно дотримуватися правила провезення багажу до Криму:

    У багажі тільки особисті речі індивідуального призначення. Предмети для здійснення підприємницької діяльності не допускаються.
   • Дозволяється одяг, взуття, білизна.
   • Дозволяється багаж вагою не більше 50 кілограм.
   • На одного пасажира не більше 200 сигарет.
   • До провезення заборонені овочі і фрукти.
   • Спиртні напої не більше трьох літрів на одного пасажира.
   • М’ясо, сир, молоко тільки у фабричній упаковці з етикетками.
   • Засоби особистої гігієни, косметики не заборонені.

   Купити квиток на автобус, маршрутку до Сімферополя з Полтави

   Наша компанія знаходиться в місті Дніпро. Але це ніяк не ускладнить придбання квитка. Адже не треба приїжджати до нашого офісу, немає необхідності займати чергу в касу автовокзалу. Не покидаючи свій будинок, можна все вирішити.

   Квиток, можливо, замовити, купити заздалегідь, попередньо або в день відправлення маршрутки. Для цього на сайті є різні варіанти.

   Виберіть, що зручно і замовляйте.

   • Зателефонуйте нам, телефони все наведені на сайті;
   • Замовте послугу «зворотний дзвінок»;
   • Надішліть лист до нас на електронну пошту;
   • Скористайтеся формою «он-лайну замовлення»;
   • Замовте квиток, використовуючи «оn-line чат».

   Все зроблено, щоб Вам було зручно. Адже «хороший перевізник – половина дорого».

   Наша компанія надає індивідуальну послугу пасажирських перевезень в Крим з України.

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *