Полтава-Феодосія поїздки на море


Полтава-ФеодосіяАвтобус Полтава-Феодосія – це поїздка в Крим, до Чорного моря. «Покажись морю, ніж показуватися терапевта», жарт полтавчан. Цей вислів засноване на дійсності. Адже місяць відпочинку на морі – рік здоров’я. На сайті, в описі маршрутів, неодноразово відзначали, що все міста Криму унікальні. Але курортний відпочинок всюди хороший.
Поїздки до Феодосії – один з напрямків пасажирських послуг компаній «LuxBus».

Раніше, жителі Полтави могли дістатися до Криму різними способами, навіть літаком. Але зараз, автобус або маршрутка до Феодосії єдиний вид транспорту, який відправляється з Полтави до Чорного моря, в місто Феодосію. Єдиний вид, але поїздки здійснюють різні компанії. Що дає можливість вибрати рейс, який відповідає побажанням пасажирів.

«Спершу, підков коня, а потім вже прикидай дорогу», прислів’я зі старих часів, а й сьогодні актуальна.

Адже кожен розмірковує про те послугами, яких компаній скористатися. Адже поїздка до моря це початок відпочинку. А відпочинок обов’язково повинен починатися добре.

І це залежить від якості послуг, що надаються пасажирських перевезень.

Ми пропонуємо Вам поїздку на узбережжі східного Криму, м Феодосія. Феодосія це адміністративний центр, місто-порт і місто-курорт.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Чому радимо скористатися транспортом «LuxBus» за маршрутом Полтава-Феодосія. Те що комфорт поїздки Вам сподобається – ми, Гарантуємо. Поїздки економічні, безпечні, регулярні. А більш детально про всі питання здійснення поїздки в Феодосію з Полтави, прочитайте в статті далі.

  Розклад руху. Ціна квитка до Феодосії з Полтави

  Нижче наведено таблицю з інформацією про маршрут до Криму з Полтави. Пасажирські перевезення організовані на регулярній основі. Виїзд з Полтави щодня. Відправлення від автостанції «Алмазне». Прибуває маршрутка до автовокзалу в м Феодосія.

  В таблиці наведено час відбуття і прибуття в пункт призначення.

  Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
  Щодня 16:0005:001050 грнАвтовокзал, Алмазне, ПолтаваФеодосія , автовокзалНові Санжари, Кобеляки, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, та прибуття в Феодосію

  Як вже говорили у нас економні поїздки. У таблиці вказана ціна квитка. Дорога далека, але вартість квитка дуже навіть прийнятна. Якщо самостійно відправитися в поїздку власним автомобілем, витрати будуть значно вище.

  За багаж вартість не справляється, ваші речі вільно розмістяться в просторому багажному відсіку.

  Перегляньте розклад. Рейс виконуємо із суворим дотриманням графіка руху.

  В короткій інформаційній таблиці, складно розмістити, всю інформацію про поїздку до Феодосії. Тому якщо є питання, зверніться до менеджера компанії і з’ясуйте все, що вас цікавить. Аж до графіка пересування по населеним пунктам маршруту.

  Автобус, маршрутка Полтава-Феодосія, подробиці виконання рейсу

  • Тривалість шляху Полтава-Феодосія становить 673 кілометри;
  • Час виконання рейсу до Феодосії з Полтави приблизно одинадцять годин;
  • Маршрутка, автобус з Полтави до Феодосії слідують через населені пункти України:
   виїзд з Полтави і далі Нові Санжари, Кобеляки, Царичанка, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Дніпро, Запоріжжя, Василівка (біля кола «пост ДАІ»), Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Азовське, Нижньогірський, Совєтський, Кіровське, і пункт прибуття Феодосія;
  • Квитки на даний рейс можна купувати не тільки до Феодосії, а й до будь-якого населеного пункту по шляху руху;
  • Компанія здійснює поїздки в обидва напрямки Полтава-Феодосія-Полтава;
  • Поїздки до Феодосії виконуються без пішого переходу та пересадок в населеному пункті Чонгар, що значно економить час у дорозі;
  • Шлях 673 км не близький. Але сучасні мікроавтобуси марки Mercedes забезпечують комфорт пасажирам, і значно зменшують втому від далекої дороги. Опис транспорту компанії наведені на сторінці «Наш транспорт». При бажанні можна детально ознайомитися з характеристиками;
  • Ціни на квиток дуже привабливі. З вартістю поїздки ознайомтеся в таблиці розклад руху;
   Поїздки надійні і безпечні, так як на рейс «виходять» тільки справні маршрутки. У компанії до технічної справності транспорту дуже високі вимоги.
  • Керують мікроавтобусами досвідчені водії, з великим стажем роботи на транспорті даної категорії;
  • На шляху прямування виконуються зупинки, розім’ятися, випити чай, кава. За бажанням пасажирів також виконуються зупинки;
  • З Полтави можна організувати групову поїздку на море, в Феодосію. Для цього орендуйте мікроавтобус для організації колективного відпочинку.

  Якщо вирішили скористатися послугами нашої компанії, необхідно замовити або купити квиток на нашу маршрутку.

  Купити або замовити квиток до Феодосії з Полтави

  «LuxBus» компанія пасажирських перевезень з Дніпра. Але придбати або замовити квиток буде простіше – простого. Час черзі до каси, пішло в минуле. У пам’яті старшого покоління ще є спогади про те, скільки проблем було купити квиток на автобус. Для того щоб купити квиток, навіть на транспорт компанії з іншого міста, не треба виходити з дому.

  На сайті все є. І Ви зможете замовити, забронювати або купити квиток заздалегідь або в день від’їзду.

  В контактах вказані телефони. Зателефонуйте нам.

  А можете, відправити замовлення на електронну пошту.

  Якщо скористайтеся послугою замовити дзвінок, наші співробітники вийдуть на зв’язок дуже швидко.

  Або скористайтеся он-лайн чатом.

  І дуже зручно застосувати форму он-лайн замовлення.

  Виберіть будь-який метод для замовлення квитка, і ми доставимо Вас в потрібний вам пункт в потрібний час.

  Також компанія пропонує послуги пасажирських перевезень в Феодосію не тільки мікроавтобусами.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *