Поіздки Кременчук-Бердянськ


Поїздки на море з Кременчука до Бердянська, квиток 400 грн

В наближенні літа, більшість розмірковує, як провести свою відпустку, літній відпочинок. А «літо без моря, що зима без снігу». Різні варіанти поїздок до моря. Але з Кременчука, все-таки, заманливо поїхати на узбережжі Азовського моря. І поїздка Кременчук-Бердянськ, дуже навіть привабливий варіант відпочинку. Адже хочеться, що б шлях до моря, Поїздки Кременчук-Бердянськ був не дуже тривалим. А Бердянськ, це самий ближній місто на Азовському морі від Кременчука. А якщо ви їдете відпочивати з дітьми, то це, то, що Вам потрібно. Піщані пляжі Бердянської коси і тепле море, відмінне місце, де ви прекрасно проведете відпочинок. Про Бердянську, пансіонатах, розміщенні на базах і атракціони описано у нас на сайті, можете по вивчати. Та й в інтернеті зможете знайти досить докладної інформації про місто Бердянськ. Якщо вирішили їхати до Бердянська, постає питання, як дістатися. Кілька можливих варіантів. Можна доїхати залізницею, але не завжди зручно, та й можливі пересадки. А ось доїхати маршруткою дуже навіть зручно. З Кременчука різні «перевізники» пропонують послуги з доставки пасажирів до Бердянська. Вам потрібно визначитися, «на кого покластися». Щоб «добре від’їхати і добре приїхати». Запрошуємо Вас придбати квиток на маршрутку до Бердянська компанії «LuxBus».

  Час відпр.
  РанкомВечером

  З нами ви однозначно добре од’їдяться і вдало приїдете до моря, до пансіонату. Наша поїздка це комфорт і безпеку, регулярність і своєчасність та що, не маловажно, економно. Про компанію та організації поїздки, маршрут ознайомтеся далі.

  Компанія «LuxBus» і подробиці поїздки Кременчук-Бердянськ

   Перевізник «LuxBus»

  • «LuxBus» це автотранспортна компанія, що надає послуги пасажирських перевезень між містами України, до моря, і поїздки за кордон. У нас сформована «команда», яка з розумінням питання, забезпечує регулярні пасажирські перевезення, більше десяти років;

  • У компанії свій транспорт. В основному це мікроавтобуси німецького виробника Mercedes, автомобілі Vento, Sprinter. Особливо рекламувати Mercedes, потреби немає. Сучасні маршрутки, які дозволяють зручно розташуватися пасажирам і комфортно себе почувати під час поїздки, не залежно від погоди «за бортом»;
  • Кількість транспорту розраховане для забезпечення регулярності перевезень, за коефіцієнтами європейського стандарту;

  • Автомобілі в технічно справному стані, регулярно проводиться технічне обслуговування і усунення дефектів. На «лінію» маршрутки з несправностями «не виходять». Після кожного рейсу обов’язкове хімчистка салону.

   Маршрут Кременчук-Бердянськ

  • Поїздки виконуємо навесні і влітку, в інші періоди року, даний рейс не виконуємо;
  • Шлях від Кременчука до Бердянська становить 424 кілометри;
  • У дорозі близько семи годин;
  • Маршрут проходить по населеним пунктам і містах Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областях: оправлення їх Кременчука, Садки, Кам’яні потоки, Куцеволівка, Верхньодніпровськ, Кам’янське, Дніпро, Запоріжжя, Василівка, Токмак, Приморськ (при необхідності), прибуття до Бердянська;

  • Поїздка триває приблизно сім годин, тому виконуються короткі зупинки, щоб розім’ятися;

  • Рейс виконуємо в обидва напрямки Кременчук-Бердянськ-Кременчук. Наші пасажири завжди можуть заздалегідь спланувати свої плани по пересуванню по Україні. Навіть якщо Ви не придбали назад квиток, зателефонувавши з нами, виїдете назад додому в потрібний час.

   Про ціну квитка

  • Комерційний відділ підприємства, на постійній основі займається оптимізацією витрат і доходів, щоб «себе не образити, і пасажиру догодити»;
  • Ціни у нас привабливі і конкурентні в регіоні. Вартість квитка зазначена в таблиці «Розклад руху»;

  • Купивши квиток на маршрутку, більше ніяких витрат немає. За багаж ціна не стягується, це бонус від компанії, доставка речей на відпочинок безкоштовно. Просторий багажний відсік в автомобілі дозволяє розміщувати всі громіздкі речі пасажирів.

   Надійність, безпеку і регулярність

  • У нас працюють кваліфіковані, підготовлені фахівці. Стаж роботи водіїв, що виконують рейс не менше десяти років. При прийомі на роботу, водії проходять стажування, «прокатку» за маршрутом, для вивчення умов виконання рейсу в Бердянськ;
  • Надійний, справний транспорт, досвідчені водії забезпечують безпеку і надійність поїздки;
   Під час виконання рейсу, дотримується графік руху. Ви прибудете на відпочинок в зазначений час.

   Оренда маршрутки

  • Якщо у Вас є бажання поїхати на море своїм колективом, це легко здійснити. Послуга «оренда маршрутки» дозволяє виконувати групові поїздки на море. Для цього необхідно подати заявку, обговорити всі питання виконання «чартерного рейсу в Бердянськ». І ми організуємо колективну поїздку з Кременчука;
   Для послуги «оренда маршрутки», передбачено пільговий тариф.

  Розклад рейсу, ціна квитка на автобус, маршрутку Кременчук-Приморськ-Бердянськ

  В таблиці розташована інформація про відправлення: місце і час. Маршрутка в Бердянськ відправляється в Кременчуці, від торгового центру «Амстор». Виїзд щодня навесні і влітку о 4:00.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Кременчук-Бердянск 04:00Кременчук, автовокзал400 грнщодня, травень-вересеньКремнчук, автовокзал11:00

  Ціна квитка до моря доступна і становить 400 грн. При покупці квитків туди назад, вартість 750 грн.
  Для попереднього бронювання квитків, передоплата в розмірі 150 грн / квиток вітається, і забезпечує 100% гарантію на відправлення в заброньоване час і день.

  Прибуваємо в Бердянськ: Автовокзал – 11:00, Ж / д вокзал – 11:15, третій пляж – 11:30, Дальня коса – 12:00. Все це зазначено в таблиці розкладу.

  Поїздка в Приморськ з Кременчука

  Якщо Ви вирішили відпочити в Приморську, скористайтеся рейсом Кременчук-Бердянськ, і замовте квиток до Приморська.

  Прибуття в Приморськ в 10-30. Ціна квитка 400 грн.

  Якщо їдете з дітьми, для дитини до десяти років, знижки. Уточнюйте у менеджера компанії «LuxBus».

  Визначившись з поїздкою, постане питання, як купити квиток?

  Купити квиток на маршрутку Кременчук-Приморськ-Бердянськ

  Купити квиток на маршрутку до Бердянська з Кременчука, досить просто, немає ніяких складнощів. Ми розташували на сайті різні варіанти для замовлення квитків. У розділі «контакти» вказані всі наші номери і пошта.

  Зателефонуйте снами або напишіть листа на пошту, вказавши дату поїздки, і кількість квитків. А також можна замовити зворотний дзвінок. Вам передзвонимо у зручний для вас час.

  А також зручно замовити квиток, скориставшись формою он-лайн бронювання. Або зверніться до нас в чаті-он-лайн.


  На море, в Бердянськ доставимо Вас з комфортом і в обумовлений час.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *