Перегон авто в Україну


Перегон авто в Україну від компанії “LuxBus”

Компанія “LuxBus” надає послугу: перегон авто в Україну під час воєнних дій у країні. Коротка інформація про послугу. Далі у статті докладно викладено про те, як компанія виконує доставку автомобілів з різних регіонів.

 • Регіони відправлення: міста України, Крим, Росія.
 • Вартість перегону авто: договірна, залежить від багатьох факторів;
 • Перегін авто виконуємо безпечним маршрутом, минаю регіони бойових дій, через Білорусь, Польщу.
 • Укладання договору про виконання послуги перегонів авто в Україну.

Щоб замовити послугу перегон автомобіля в Україну з міст, не підконтрольних Україні та інших країн, зв’яжіться з нашим консультантом, дайте відповідь на кілька важливих питань та уточніть вартість. Після укладення договору про перегон автомобіля ми негайно приступимо до його реалізації та доставки в потрібне вам українське місто.

Маршрут перегону авто в Україну через Білорусь, Польщу, .

Перегон авто в умовах військового стану в Україну з Криму та тимчасово окупованих українських міст

Іноді виникає термінова необхідність надійно доставити автомобіль в Україну з одного міста до іншого. Причини такого перегону можуть бути різними. Вам може знадобитися перевезти авто, але тимчасові обмеження чи інші
Послуга перегон автообставини заважають це зробити самостійно? Різні транспортні компанії надають послуги з перегону автомобілів. Вони пропонують перевезення автомобілів Україною, у тому числі й до міст, що опинилися під окупацією, а також до Криму. Крім того, якщо ви придбали автомобіль і хочете доставити його з салону або авторинку додому, або плануєте придбати автомобіль в іншому місті України або за кордоном, але не хочете або не можете проїхати довгий шлях за кермом, то такі компанії можуть надати вам допомогу. В умовах військового стану в Україні способи поїздок усередині країни, з Криму, з Росії, а також у деякі українські міста, які опинилися під окупацією, суттєво змінилися. Щоб дістатися, наприклад, із Маріуполя чи із Сімферополя до будь-якого іншого міста України, необхідно здійснити довгий шлях через окуповану територію України, Росію, Білорусь та Польщу. Для багатьох водіїв така подорож на кілька тисяч кілометрів може бути неприємною. Крім того, багато українців були змушені покинути свої будинки через війну, і виникла проблема перегону автомобілів з різних регіонів, які не контролюються Україною. Хоча обставини можуть бути різними, загальна проблема залишається: як доставити автомобіль у потрібне вам місто України.

Компанія “LuxBus” пропонує послуги з перегону автомобілів з доставкою до міста призначення. Можливо, ваш автомобіль знаходиться у Сімферополі, Бердянську, Генічеську чи іншому місті, і вам необхідно доставити його до України. Якщо ви плануєте подорож з безліччю пересадок, зміною транспорту та перетином кордону, ви можете передати ці складності нам. Ми здійснюємо перевезення з будь-якого регіону, що не контролюється Україною, до будь-якого міста України “під ключ”. Доставка автомобілів проводиться у найкоротші терміни, тому що ми цінуємо час наших клієнтів.

Команда “LuxBus” організувала весь процес таким чином, щоб ні перетин кордону, ні подорож з іншої країни, ні великі відстані не завадили вам здійснити перегін вашого автомобіля чітко у вказаний час та місце.

“LuxBus” також надає послуги з перевезення автомобілів усередині міст України. Якщо з якихось причин ваш автомобіль залишився в іншому місті, а у вас немає можливості забрати його самостійно, зверніться до нас за послугою його перевезення. Водій доставить ваш автомобіль у зручний для вас час та місце.

Вартість послуги залежить від відстані, на якій знаходиться автомобіль, терміновості та необхідності замовлення додаткових послуг.

Наша компанія готова допомогти вам здійснити перегін автомобіля в Україну з Криму, Росії та тимчасово окупованих міст. Ми гарантуємо безпечну доставку вашого транспортного засобу за вказаною адресою.

Переваги перегону авто в Україну компанією “LuxBus”

 1. Доставка автомобілів на територію України.
  • Перегін автомобіля в Україну з Криму, Росії, тимчасово окупованих міст.
 2. Перевезення “своїм ходом”.
 3. Доставка автомобілів в Україну через Польщу, Білорусь у будь-яку точку за маршрутом поїздки.
 4. Вибір безпечних маршрутів.
 5. Гарантія безпеки автомобіля.
 6. Робота без вихідних, 24/7.
 7. Вартість послуг прораховується нашим консультантом одразу і не потребує жодних додаткових платежів.
 8. Вирішення всіх митних питань.
 9. Відсутність потреби особистої присутності автовласника (тільки встановлені документи).

Що включає послуга перегону автомобіля?

 1. Швидка обробка замовлення: Наш досвідчений менеджер оперативно обробляє ваше замовлення та контролює весь шлях доставки протягом усієї поїздки, щоб забезпечити вашому автомобілю безпеку та своєчасну доставку.
 2. Досвідчений водій та безпечний маршрут: Ваш автомобіль перевозитиметься досвідченим водієм за перевіреним та безпечним маршрутом, щоб доставити його у вказаний час і без пригод.
 3. Повний бак бензину: При поверненні автомобіля власнику ми залишаємо його з повним баком бензину, щоб ви могли відразу користуватися автомобілем без додаткових клопотів.
 4. Відповідальне ставлення: Ми ставимося до вашого автомобіля з особливою увагою та відповідальністю, щоб виконати поставлене завдання на високому рівні якості.

Компанія “LuxBus” надає всі вищеперелічені переваги, щоб забезпечити клієнтам зручність та безпеку при перевезенні та перегоні автомобілів. Наша команда працює цілодобово, щоб задовольнити потреби клієнтів у будь-який час. Ми гарантуємо надійність та ефективність у кожному поставленому завданні, забезпечуючи збереження вашого транспортного засобу та комфортну доставку в будь-яку точку України.

Послуги перегону автомобіля від “LuxBus” включають:

 1. Швидка обробка замовлення: Наш досвідчений менеджер оперативно обробляє ваше замовлення та контролює шлях доставки протягом усієї поїздки.
 2. Досвідчений водій та безпечний маршрут: Наші водії мають багатий досвід та вибирають перевірені та безпечні маршрути, щоб ваш транспортний засіб був доставлений у вказаний час та без будь-яких пригод.
 3. Повний бак бензину: При поверненні вашого автомобіля ми залишаємо його з повним баком бензину, щоб ви могли відразу ж користуватися ним без зайвого клопоту.
 4. Відповідальне ставлення: Ми ставимося до вашого автомобіля та поставленого завдання з особливою увагою та відповідальністю.

Після заповнення форми замовлення на перегін автомобіля під ключ наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей. Ми детально інформуємо вас про хід процесу, починаючи з моменту вашого звернення до моменту, коли ви отримуєте ключі від вашої машини. Якщо у вас виникають додаткові питання, наші менеджери компетентно дадуть відповідь на них і нададуть всю цікаву для вас інформацію. Крім того, ви можете залишити свій номер мобільного телефону, і ми зв’яжемося з вами у найкоротші терміни для оформлення заявки на перегін автомобіля.

Замовляючи послугу перегону автомобіля під ключ, ви звільняєте себе від усіх турбот, пов’язаних з подорожами за кордон, і можете бути впевнені у надійній та безпечній доставці вашого транспортного засобу.

Звідки   надаємо послугу  перегон автомобіля в Україну та маршрут

Перегін авто компанія виконує з різних міст, що знаходяться в окупації: Енергодар, Мелітополь, Генічеськ, Бердянськ, Маріуполь. А також із міст, що знаходяться за маршрутом руху та з міст Криму, міст Росії.

Маршрут руху перегону автомобіля з Криму та території окупації в Україну

Маршрут перегону авто в Україну

Маршрут руху у разі перегону автомобіля в Україну з Криму, та тимчасово окупованих українських міст: Сімферополь, Джанкой, Генічеськ, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь, Ростов на Дону, Вороніж, Москва, Мінськ, Брест, Тересполь, Хелм, Луцьк, Ровно , Київ, Полтава, Дніпро та в інші міста України.

Скільки часу займає перегон авто в Україну?

Замовлення на перегін автомобілів в Україну з тимчасово окупованих міст, Криму та у зворотному напрямку надходять до нашої компанії регулярно та обробляються цілодобово. Однак, ми не можемо точно вказати дату та час доставки автомобіля, оскільки багато факторів не залежать від нас, включаючи ситуацію на дорогах та доступність водіїв. Незважаючи на це, ми докладаємо всіх зусиль, щоб ваш автомобіль був доставлений з пункту “А” до пункту “В” якнайшвидше.

Наші співробітники перебувають у постійному зв’язку і триматимуть вас в курсі всіх нюансів переміщення вашого транспортного засобу в будь-який зручний для вас час. Швидкість виконання замовлень залежить від наступних факторів:

 • Завантаженості автотрас та обстановки у регіоні.
 • Наявність вільного водія.
 • Відстань до виконання поїздки.
 • Часу, витраченого на перетин кордонів.

Ми прагнемо ефективної та оперативної доставки вашого автомобіля, гарантуючи його безпеку та безпеку під час всього перегону.

Вимоги до автомобіля під час доставки авто в Україну

При перевезенні автомобіля в Україну з тимчасово окупованих міст, з Криму, Росії, через Білорусь та Польщу на кордоні висуваються такі вимоги до транспортного засобу:

 1. Технічна справність машини.
 2. Робота фар.
 3. Відсутність порушень цілісності автомобіля, як-от великі тріщини на лобовому склі або серйозні пошкодження кузова.
 4. Наявність набору першої допомоги з діючими термінами вогнегасника та медикаментів.

При перетині кордону з Польщею, Білоруссю водієві також необхідно мати при собі:

 • Реєстраційне свідоцтво транспортного засобу.
 • Страхування на автомобіль міжнародного стандарту.

Щоб замовити послугу доставки автомобіля в Україну з міст, не підконтрольних Україні та інших країн, зв’яжіться з нашим консультантом, дайте відповідь на кілька важливих питань та уточніть вартість. Після укладення договору про перегон автомобіля ми негайно приступимо до його реалізації та доставки в потрібне вам українське місто.