Пасажирскі перевезення Харків-Бердянськ


Послуги пасажирських перевезень, маршрутка Харків-Бердянськ

Харків-Бердянськ Компанія LuxBus надає послуги пасажирських перевезень на Азовське море. Один з маршрутів-це поїздки Харків-Бердянськ. Про відпочинок на Азовському морі в м Бердянськ описано в статті на сайті “Відпочинок в Бердянську” . Ознайомтеся з описом, Ви знайдете корисну інформацію для організації відпочинку в Бердянську. Відпочинок в Бердянську-в пансіонатах і приватному секторі в місті. А також, в першу чергу відмінне місце для відпочинку-двадцяти кілометрова Бердянська коса. Більш докладно про відпочинок в статті, а ми пропонуємо Вам маршрутку в Бердянськ з Харкова.

Подробиці поїздки маршруткою Харків-Бердянськ

 • Відстань з Харкова до Бердянська становить 484 кілометрів;
 • Наш автобус (маршрутка) в Бердянськ з Харкова подолає цей шлях за 8 годин;

 • Маршрут проходить через міста Дніпро, Запоріжжя, Василівку, Токмак і прибуття Бердянськ;

 • Наш автопарк це сучасні, зручні мікроавтобуси. Мікроклімат в салоні під час поїздки забезпечується системою клімат-контроль;
 • Керують маршруткою досвідчені і дисципліновані водії, стаж кожного не менше десяти років роботи на транспорті подібного класу;
 • У результаті, Вам гарантована комфортна поїздка на море за маршрутом Харків-Бердянськ

  Ціна квитка, розклад руху автобуса (маршрутки) з Харкова до Бердянська

  Перш за все, хочемо зазначити, що у нас гнучка тарифна політика. Ціна квитка на маршрутку з Харкова до Бердянська доступна, вказана в таблиці.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Харків-Бердянськ 22:00Харків, метро Холодна Гора; вул. Потавський Шлях450 грнщодня, травень-вересеньБердянськ, автовокзалБердянськ, автовокзавл; 6; 00:
  Бердянська коса: 6; 20;
  Дальня коса: 6: 40:
  Поїздки здійснюються регулярно, щодня у весняно-літній період. Графік руху, час відправлення дотримуються. Особливо актуально, що купивши квиток на поїздку Харків-Бердянськ, Ви гарантовано прибудете до моря згідно розкладу.
  Маршрут проходить через місто Дніпро (Дніпропетровськ), отже можна скористатися пасажирськими перевезеннями з Харкова і безпосередньо з Дніпра відправитися в Бердянськ.

  Маршрутка в Бердянськ з Дніпра

  Для бажаючих виїхати маршруткою до Бердянська з Дніпра приведена інформація про розклад і вартість квитка до Бердянська. Ознайомтеся і замовляйте поїздку на Азовське море.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Дніпро-Бердянськ 03:00Дніпро, Приавокзальна площа300 грнщодня, травень-вересеньБердянськ, автовокзалБердянськ, автовокзавл; 6; 00:
  Бердянська коса: 6; 20;
  Дальня коса: 6: 40:

  Зворотній рейс, маршрутка з Бердянська до Харкова

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Бердянськ=Харків 13:00Дніпро, Приавокзальна площа450 грнщодня, травень-вересеньБердянськ, автовокзал21:00;Харків, метро Холодна Гора; вул. Потавщині Шлях
  Всі наші рейси виконуються в обидва напрямки. Відправившись з нами в поїздку, Ви завжди зможете виїхати в зворотну дорогу скориставшись послугами пасажирських перевезень компанії LuxBus. Маршрутка з Бердянська до Харкова – це зворотний рейс з моря. Це дає Вам можливість заздалегідь спланувати свій відпочинок і не хвилюватися за зворотний шлях. Квиток Ви можете купити заздалегідь або при необхідності в день відправлення. Про те як купити квиток на маршрутку описано далі.

  Як купити квиток на автобус (маршрутку) Харків-Бердянськ через Дніпро

  В першу чергу для поїздки до Бердянська їх Харкова, вам необхідно купити квиток на маршрутку. Це можна здійснити досить просто. Ви зможете замовити або купити квиток Харків-Бердянськ попередньо, заздалегідь або в день виїзду. Для цього зв’яжіться з нашим фахівцем, будь-яким методом представленим на сайті для контакту і бронювання квитків.

  І на закінчення, звертаємо Вашу увагу на додаткову інформацію про пасажирські перевезення.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *