Новомосковськ-Залізний Порт


Поїздки Новомосковськ – Залізний порт за ціною квитка 450грн

В Україні різні варіанти відпочити на морі. Можна на Азовському, можна і на Чорному. Щоб провести свою відпустку, відпочинок на Чорному морі, не обов’язково їхати в Крим. Це Одеса, Лазурне, Скадовськ, Залізний порт. І всюди Маршрут Новомосковськ-Залізний порт Чорне море, таке ж «чорне», як і в Криму. Поїздки Новомосковськ – Залізний Порт це один з маршрутів на відпочинок до Чорного моря. Але в селищі Залізний порт, немає свого порту, а тим більше залізного, незважаючи на назву. І відпочинок тут відноситься до категорії екологічно чистий. Вся інфраструктура курортного селища націлена на відпочиваючих. Тут і три відділення Приват банка, і автостанція, ринок, кафешки, ресторани і чудові піщані пляжі з ласкавим морем і ясним сонцем. У нас на сайті розміщена стаття з описом відпочинку в Залізному порту. Та й в інтернеті можна знайти необхідну інформацію про відпочинок на морі в цьому курортному селищі. Ознайомтеся і ви переконаєтеся, що варто вирушати в поїздку Новомосковськ-Залізний Порт, щоб провести свою відпустку на Чорному морі в материковій частині України. Те, що відпочинок починається з поїздки вже для багатьох «аксіома», «теорема» не потребує доказів. З Новомосковська можна відправитися в дорогу з різними перевізниками, вибір є. Але відправившись в поїздку до Чорного моря на маршрутці компанії «LuxBus», початок відпочинку не буде затьмарено, якимись обставинами.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22; +38063 127-14-15;

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Комфорт, культуру ставлення до пасажиру, безпеку і надійність, а також вигідну ціну на квиток гарантуємо .

  Більш детальна інформація поїздці в Залізний порт, про компанії розкрита далі в статті.

  Про компанію «LuxBus» і поїздці маршруткою, автобусом в Залізний порт з Новомосковська

  Коротко про компанію та транспорті

  • Про компанію «LuxBus» вже знають багато. Адже ми на ринку надання пасажирських послуг більше десяти років. І треба відзначити, що працюємо досить успішно.
  • Наші маршрутки, автобуси можна зустріти в багатьох містах України. Перевозимо пасажирів з міст країни, доставляємо на відпочинок до Азовського і Чорного моря. Виконуємо рейси в усі курортні міста Криму, здійснюємо поїздки за кордон.
  • Центральний офіс і базування транспорту, так би мовити «база підприємство», розташовані в місті Дніпро (Дніпропетровськ).
  • Колектив стабільний, досвідчений і професійний.
  • Транспорт підприємства це сучасні маршрутки, мікроавтобуси Sprinter, VITO. Компактні автомобілі з просторими пасажирськими салонами, місткістю від семи до дванадцяти чоловік.
  • Регульовані, відсуває пасажирські сидіння, відмінно відрегульована система клімат контроль забезпечують зручність і комфорт поїздки, в незалежності від погоди «за бортом» маршрутки.
  • Детальна інформація про транспорт і характеристиках мікроавтобусів, легкових автомобілях є на сторінці сайту про транспорт компанії, ознайомтеся .

   Про виконання поїздки Новомосковськ – Залізний порт

  • Рейс в Залізний порт виконуємо регулярно, щодня, але тільки під час курортного сезону, з травня по вересень. З розкладом можна ознайомитися в тексті статті, абзац «Розклад руху» .
  • Діяльність маршруту 532 кілометри.
  • Час виконання рейсу в Залізний порт з Новомосковська близько дев’яти годин.
  • Маршрут проходить через міста і селища Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей: виїзд з Новомосковська, Дніпро, Запоріжжя, Василівка, Мелітополь, Каховка, Щасливе, Благодатне, Широке, Скадовськ, Лазурне, прибуття в Залізний порт.
  • Поїздка виконується в обидва кінці Новомосковськ – Залізний Порт-Новомосковськ. Регулярність поїздки дозволяє нашим пасажирам спланувати свій відпочинок і організувати від’їзд з Чорного моря;
   Під час руху передбачені короткі зупинки, що б перепочити від одноманітності руху. Також виконуємо зупинки на вимогу.
  • Наші поїздки виконуються без пересадок і оптимальні за тривалістю.

   Вартість поїздки Новомосковськ – Залізний порт, ціна квитка

  • У нас дуже приємні ціни, ка прийнято говорити «демократичні». Ціна квитка зазначена в таблиці розкладу.
  • Доступність цін на проїзд забезпечується скрупульозної роботою підрозділів компанії, по забезпеченні тарифної політики пасажирських перевезень.
  • Постійно аналізується рівень витрат перевезень і співвідношення до доходів. Постійно оптимізуються витрати.
  • У нас немає додаткових оплат і прихованих платежів. Сплатили за квиток і «все». А при посадці, Ваш багаж розташуємо в багажному відсіку маршрутки, автобуса і за це оплата відсутня. Особисті речі, розміщуються на полицях пасажирського салону мікроавтобуса.

   Розклад поїздки, ціна квиток на маршрутку в Залізний порт з Новомосковська

   Вже зазначалося в описі, що поїздки кожен день, регулярні тільки навесні і влітку. В інший час обов’язково уточнювати час виконання рейсу.

   Маршрутка, автобус від’їжджає з Новомосковська, від «літака» о 21:00. Прибуваємо в Залізний порт до автовокзалу о 8:00.

   Ця інформація про оправлений і прибуття відображена в таблиці «Розклад руху».

   Маршрут

   Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
   Новомосковськ-Залізний порт 21:00Новомосковськ, "літак"450 грнщодняЗалізний порт,автовокзал07:30

   Вартість квитка, як говорили «демократична» і становить в 2024 році 450 грн, поїздка в комфорті «бізнес класу», а ціна як в «економ».

   Якщо Ви придбали квиток в обидва напрямки, що дуже зручно, поїздка до моря і назад обійдеться в 850 грн / пасажир.

   А як купити квиток на маршрутку Новомосковськ – Залізний порт

   Як то кажуть, «це не питання». Квиток зможете замовити або купити дуже просто.

    Для цього виберіть будь-який із способів, представлених на сайті:

   1. Зателефонуйте диспетчером компанії і все обговоріть. Всі телефони вказані і на сторінці статті в розділі «Контакти підприємства».

   2. Надішліть нам лист. Пошта вказана, а також є форма «Написати листа».

   3. Замовте «Зворотній дзвінок». Форма в «наявності» і після відправки, Вам зателефонують дуже швидко.

   4. Скористайтеся формою «он-лайн бронювання квитків».

   5. На сайті є чат «он-лайн спілкування», можна в режимі діалогу все обговорити і замовити квиток або квитки на потрібний Вам день.

   Залишити коментар

   Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *