Миколаїв-Ялта поїздки в Крим в 2024 році


Пасажирські перевезення, поїздки маршруткою Миколаїв-Ялта

Миколаїв-Ялта Маршрут компанії LuxBus Київ-Ялта проходить через місто Миколаїв. Скориставшись цим рейсом, дуже просто дістатися до Ялти з Миколаєва. Відстань з Миколаєва до Ялти складає 418 кілометрів. Виїхавши з міста, маршрут Миколаїв-Ялта пройде через міста: Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Сімферополь, Алушту і прибуття в Ялту. Рейс здійснюється сучасними, комфортабельними маршрутками. Час в дорозі близько семи годин.

Мікроавтобусами керують водії, які мають хорошу кваліфікацію і десятирічний досвід водійського стажу. Під час руху, водії здійснюють короткочасні, заплановані зупинки для відпочинку пасажирів. Всі маршрутки компанії з вбудованими системами клімат-контроль салону. У будь-який час, жарко або холодно, йде сніг або дощ не впливають на комфорт поїздки. Гасло нашої компанії “Гарна поїздка-гарний початок відпочинку”

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Замітка для пасажирів рейсу Миколаїв-Ялта. Поїздка в Ялту здійснюємо без пересадок і пішого переходу в Каланчак. Що значно економить час у дорозі з Миколаєва

  Розклад руху, ціна квитка на маршрутку Миколаїв-Ялта

  Цей маршрут виконується щодня. У сезон, весняно-літній період, а також під час новорічних і різдвяних днів кількість рейсів, може збільшено. Додаткову інформацію попередньо уточнюйте у диспетчера пасажирської авто компанії. Ціна квитка досить прийнятна. Значення ціни наведено в таблиці. У таблиці знайдете час справляння до Ялти з Миколаєва і час прибуття. Перед купівлею квитка уважно вивчіть інформацію про розклад руху маршрутки з Миколаєва на Південний берег Криму, в Ялту.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Миколаїв-Ялта (Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь, Алушта)02-30Миколаїв, автовокзал550грн.щодняЯлтав, автовокзал09-50
  Миколаїв-Ялта (Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь, Алушта)

  Поїздки в Алушту з Миколаєва

  З Миколаєва Ви зможете придбати квиток не тільки в Ялту. Скориставшись маршрутом, можливо здійснити поїздку Миколаїв-Алушта. Час в дорозі близько шести годин. Маршрут поїздки той же, тільки Вам немає необхідності їхати в Ялту. Довжина шляху 383 кілометри. Ви значно заощадите час, скориставшись послугами пасажирських перевезень компанії LuxBus, купивши квиток на поїздку Миколаїв-Алушта.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Миколаїв-Алушта (Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь)02-30Миколаїв, автовокзал550грн.щодняАлущта, автовокзал08-50

  Як купити квиток Миколаїв-Ялта, Алушта

  Купити квиток або замовити, забронювати квитки на маршрутку Миколаїв-Ялта або до Алушти не викличе додаткових турбот. Що необхідно зробити, при цьому не виходячи з дому.

  1. Уважно ознайомтеся з інформацією про розклад ціною квитка на маршрутку.
  2. Визначтеся з днем ​​поїздки і кількість квитків до Ялти або Алушти.
  3. Зв’яжіться з нашим фахівцем, будь-яким способом представленим на сайті:

  • зателефонуйте, контактні номери телефонів вказані в статті і в розділі “Контакти”;
  • напишіть нам лист, форма для контакту в наявності на сайті:
  • замовте зворотний дзвінок;
  • скористайтеся чатом он-лайн;
  • використовуйте форму он-лайн замовлення квитків.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *