Мелітополь-Київ


Поїздки Мелітополь-Київ виконання рейсу через Білорусь

Надано коротку інформацію про поїздку Мелітополь-Київ. Дістатися Києва можна різними маршрутами, все залежить від ситуації в Україні. Рейси щодня протягом року. У рейсі – сучасний транспорт.

 • Місто відправлення: Мелітополь;
 • Регулярність рейсу: Щоденно;
 • Час відправлення: 08:00;
 • Пункт призначення: Київ;
 • Ціна квитка: 18000 грн
 • Транспорт на маршруті: мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Vito.
 • Час поїздки: близько 54-ї години.

Зі столиці України виконуємо поїздки до Мелітополя та назад. Мелітополь-Київ у зворотній рес компанії. Є маршрути “довоєнні”, а є безпечні (далекі поїздки) маршрути під час бойових дій в Україні. Залежно від ситуації в країні, вибираються різні маршрути для виконання безпечної поїздки до Києва.

Маршрут руху Мелітополь-Київ

Безпечні поїздки Мелітополь-Київ через Росію-Білорусь-Польщу-Україну

Мелітополь – це місто в Запорізькій області, яке є транзитним вузлом між Україною, Кримом та Азовським узбережжям. Раніше люди часто здійснювали поїздки до Мелітополя на відпочинок, до родичів чи знайомих, та
Поїздки Мелітополь-Київ- ч/з Білорусьповерталися назад за деякий час. В умовах воєнних дій в Україні потреба у переїздах залишилася, але за теперішніх обставин причини поїздок змінилися. Поїздки до Мелітополя та назад стали необхідністю, а одним із важливих напрямків є маршрут Мелітополь-Київ. У минулому це був стандартний маршрут, і дістатися Києва не було особливих труднощів. Однак зараз ситуація змінилася, і прямий маршрут став неможливим через ситуацію в регіоні. Тим не менш, існують альтернативні маршрути, такі як безпечна подорож через Росію, Білорусь, Польщу та Україну. Хоча це і довгий шлях, він обходить зони конфлікту і є реальною можливістю дістатися столиці. Для дальньої поїздки можна скористатися маршруткою або автобусом, що надаються різними компаніями. Однак вибір надійного перевізника може бути не таким простим, як здається. У цьому випадку рекомендується звернутися до компанії “LuxBus”, яка регулярно здійснює безпечні рейси з Мелітополя до Києва та назад. Ця компанія пропонує різні рейси як у мирний, так і у воєнний час, включаючи поїздку Мелітополь-Київ, та гарантує безпеку маршрутів навіть в умовах бойових дій.

Маршрутка Мелітополь-Київ
Замовляйте квитки на автобус за телефоном, просто та зручно:)

Замовляйте за номером

Повідомте по телефону диспетчера про дату поїздки Мелітополь-Київ, кількість місць, прізвища та номер телефону.

Напередодні поїздки до Києва з Мелітополя, Вам зателефонуємо та уточнимо час виїзду та номер мікроавтобуса.

Квитки сплатити можна безпосередньо водієві перед поїздкою, або переказом на банківську картку.

Якщо ви змінили плани поїздки до Києва, будь ласка, повідомте про це диспетчера.

Квиток до Києва можна замовити з будь-якого населеного пункту шляхом руху з Мелітополя.

Замовте квиток Мелітополь-Київ, заповнивши форми он-лайн бронювання.

  Заказать билет

  Время отпр.
  УтромВечером

  Привабливість поїздок  Мелітополь-Київ  від  компанії “LuxBus”

  Переваги поїздки Мелітополь-Київ
  Безпечний рейс Мелітополь-Київ
  Безпечна поїздка
  Регулярний рейс Мелітополь-Київ
  Регулярний рейс
  Сучасні мікроавтобуси на маршруті Мелітополь-Київ
  Сучасні мікроавтобуси
  Послуга доставка передач
  Доставка посилок з Мелітополь в Київ
  Досвідченні водії на маршруті Мелітополь-Київ
  Два водії у рейсі
  Зручна форма оплати поїздки
  Будь-яка форма оплати
  Прямий рейс Мелітополь-Київ
  Прямий рейс Мелітополь-Київ
  Якісне обслуговування пасажирів в поїздці Мелітополь-Київ
  Культура обслуговування на рейсі Мелітополь-Київ

  Хто може вирушити до Києва з Мелітополя під час воєнних дій в Україні?

  Поїздки з Мелітополя до Києва через Білорусь та Польщу доступні для всіх громадян, без обмежень за віком чи статтю. Однак для громадян України необхідно мати закордонний паспорт. Цей документ є обов’язковим для проходження прикордонного контролю та митного огляду при перетині кордону.

  Перш ніж вирушити в цю подорож, рекомендуємо ознайомитися з правилами проїзду через країни та кордони, щоб бути готовими до процедур контролю. Наш диспетчер завжди готовий надати вам консультацію та відповісти на ваші запитання щодо правил проходження прикордонного контролю та митного огляду. Зателефонуйте нам, і ми із задоволенням допоможемо вам підготуватися до вашої далекої та безпечної поїздки.

  Поїздки Мелітополь-Київ та компанія “LuxBus”

  Компанія “LuxBus” – це досвідчений перевізник із десятирічним стажем, що спеціалізується на безпечних поїздках з Києва до Мелітополя та назад через Білорусь та Польщу. Ми є офіційним перевізником, зареєстрованим та базованим у місті Дніпро.

  Наша компанія активно працює у Дніпрі, де плануються та здійснюються маршрути мікроавтобусів як по Україні, так і за її межами. Ми пропонуємо професійні послуги та гарантуємо безпеку всіх наших пасажирів.

  На всіх наших рейсах пасажири застраховані, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Наш професійний колектив має великий досвід в організації пасажирських перевезень та готовий забезпечити вам комфортну та безпечну подорож з “LuxBus”.

  Транспорт на маршруті Мелітополь-Київ

  На маршруті Мелітополь-Київ компанія “LuxBus” надає комфортабельні мікроавтобуси Mercedes Sprinter та Vito. Модель Sprinter оснащена від 10 до 18 місць, забезпечуючи достатньо місця для пасажирів. У той час, як модель Vito пропонує розміщення до 8 пасажирів.

  Всі наші мікроавтобуси оснащені зручними кріслами та кондиціонером, що забезпечує приємну та комфортну подорож для всіх пасажирів. Ми прагнемо надати високий рівень сервісу та задовольнити потреби наших клієнтів протягом усього шляху.

  Мікроавтобуси компанії “LuxBus”:

  Комфорт поїздки з Мелітополя до Києва
  Зручні кресла для пасажирів в маршрутці
  Просторі салони зі зручними кріслами
  Обігрів салона
  Маршрутка обігрівається ефективною системою
  USB зарядка для пасажирів
  USB зарядка у поїздці для пасажирів
  В маршрутках місткий відсік для багажу
  Для багажу пасажирів об’ємний вантажний відсік
  Комфортний мікроклімат під час поїздки Мелітополь- Київ
  Комфортний мікроклімат у поїздці
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Мелітополь- Київ
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Мелітополь-Київ
  Перегляд фільмів під час поїздки Мелітополь- Київ
  Демонстрація фільмів під час поїздки до Києва
  Салони мікроавтобусів чисті на маршруті Мелітополь- Київ
  Салони мікроавтобусів охайні на маршруті Мелітополь-Київ

  У рубриці сайту компанії “Наш транспорт” знайдете опис кожного автомобіля, мікроавтобуса.

  Інформація про маршрут Мелітополь-Київ

  Маршрут руху Мелітополь- Київ через Білорусь
  • Маршрут Мелітополь – Київ тривалістю на 3198 кілометрів. Мікроавтобус проїжджає значну відстань безпечними дорогами. Час у дорозі становить від 54 годин. Зручний розклад забезпечує пасажирам можливість спланувати свої переміщення у зручний для них час.
  • Рейси виконуються в обох напрямках – як від Мелітополя до Києва, так і назад, що дозволяє пасажирам гнучко планувати свій час та вибирати зручні дати для поїздок.
  • Маршрут пролягає через кілька країн, включаючи Росію, Білорусь, Польщу та Україну. Дорогою ми проїжджаємо через такі міста, як Бердянськ, Маріуполь, Ростов-на-Дону, Вороніж, Москва, Мінськ, Брест, Тересполь, Хелм, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ.
  • Під час колії кожні сто п’ятдесят-двісті кілометрів передбачені нетривалі зупинки, де пасажири можуть розслабитися, розім’ятися, випити кави або перекусити, забезпечуючи комфортну та приємну подорож нашим клієнтам.

  Розклад руху Мелітополь-Київ

  Доїхати до Києва з Мелітополя, під час бойових дій в Україні, Київ-Мелітополь можливе лише безпечним маршрутом через Білорусь. Такі поїздки виконуються тимчасово, лише в період воєнного стану в Україні.

  Дни отправл Время отпр Время прибытия Цена Место отпр Место прибытия
  Дополн.информация
  Ежедневно08-00Время в пути 54 часа18000 грнМелитополь, атовокзал.
  Киев, метро ХарьковскаяБердянск, Мариуполь, Ростов-на-Дону, Воронеж, Москва, Минск, Брест, Тересполь, Хелм, Луцк, Ровно, Житомир, Киев

  Поїздка триває 54 години. Рейс починається від автовокзалу міста Мелітополь, о 08:00. Прибуваємо до Києва до метро Харківська. Час прибуття до Києва вказати заздалегідь важко. Адже передбачити скільки потрібно години на перетин трьох кордонів складно.

  Купити квиток Мелітополь-Київ через Білорусь

  Придбання квитка на маршрутку Мелітополь-Київ компанії “LuxBus” – це перший крок до вашої далекої, але безпечної подорожі. Ми прагнемо зробити цей процес максимально простим та зручним для наших клієнтів.

  Онлайн замовлення квитків Мелітополь-Київ

  Ви можете придбати квиток такими способами:

  • Телефонний дзвінок: Просто зателефонуйте нам за вказаним номером і наші менеджери допоможуть вам оформити броню та придбати квиток.
  • Замовити зворотній дзвінок: Залишіть запит на нашому сайті, і ми зв’яжемося з вами у зручний для вас час.
  • Форма онлайн бронювання: Заповніть просту форму бронювання на нашому сайті, вибравши дату та час поїздки, та отримайте квиток у зручному для вас форматі.
  • Пошта компанії: Надішліть запит електронною поштою, і наші фахівці зв’яжуться з вами для оформлення бронювання та придбання квитка.
  • Месенджери: Ми доступні для зв’язку через Viber та WhatsApp, де ви можете поставити всі питання та оформити броню.
  • Чат “LuxBus” для діалогу: Користуйтесь нашим чатом онлайн для отримання консультації та оформлення квитка в реальному часі.

  Незалежно від обраного способу, наші фахівці будуть раді допомогти вам організувати вашу подорож максимально зручно та безпечно.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *