Мелітополь-Чонгар


Економ поїздка за маршрутом Мелітополь-Чонгар

Маршрут Мелітополь-Чонгар, складова частина економ поїздки Дніпро-Чонгар. Якщо є можливість по Криму пересуватися самостолятельно. Вас в Чонгарі зустрінуть знайомі, родичі, друзі. І вам немає потреби замовляти і оплачувати квиток до кінцевого пункту на території Криму, цей варіант для Вас. Здійснити поїздку з Мелітополя в Чонгар ви зможете скориставшись економ маршрутом Дніпро-Чонгар компанії LuxBus.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22; +38063 127-14-15;

Купити квиток для поїздки з Мелітополя до Чонгара

Купити квиток до Чонгара з Мелітополя не складно. Зробити це досить просто. Залежно від ситуації квиток може замовити заздалегідь або купити квиток в день виїзду. На сайті є різні варіанти для бронювання заздалегідь або замовлення квитка на поточний день. Використовуйте on-line замовлення, можете відправити піьсмо або замовити зворотний дзвінок, а можете зв’язатися по телефону. Що вам зручно, то і використовуйте. Замовивши квиток ви можете бути впевнені, що ви вже в поїздці. Головне прибути в пункт відправлення і зайняти місце в маршрутці.

Розклад руху з Мелітополя в Чонгар

У таблиці розташованої нижче, розміщена інформація про маршрут Мелітополь-Чонгар. Ви зможете ознайомитися з часом відправлення, прибуттям до Чонгар, вартістю квитка, місцем відправлення. Розписаний графік руху. Поїздки здійснюємо щодня. Звертайтеся, замовляйте квиток. Доставимо Вас в Чонгар з комфортом і хорошим настроєм.

Маршрут

Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
Чонгар-Мелітополь 12:30/ 00:30;Чонгар, автовокзал500 грн/ 1300 рубщодняМелітополь, автовокзал14:00/ 02:30

Замовити квиток

    Час відпр.
    РанкомВечером

    Залишити коментар

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *