Маршрутка Ялта-Миколаїв


Пасажирські перевезення по маршруту Ялта-Миколаїв

Ялта-Миколаїв Наші постійні пасажири ознайомлені з режимом роботи компанії з надання послуг пасажирських перевезень в Крим. І планують свої поїздки з урахуванням того що поїздки відбуваються в обидва напрямки. Поїздка Ялта-Миколаїв це зворотний рейс маршруту Миколаїв-Ялта. Шлях з Ялти до Миколаїв становить 418 кілометрів. Маршрут проходить через міста: Алушта, Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон.

Переваги пасажирських перевезень компанії LuxBus на маршруті Ялта-Миколаїв

 • Комфортабельні сучасні маршрутки;
 • Досвідчені водії, що виконують поїздки до Криму і назад;
 • Регулярність поїздок;
 • Хороша ціна квитків;
 • Зручна система замовлення і придбання квитків.
  • Час відпр.
   РанкомВечером

  На замітку пасажирам. Рейс З Ялти до Миколаєва здійснюємо без пересадок і без пішого переходу в пункті Каланчак. Зручно і скорочує час здійснення поїздки

  Розклад поїздки, ціна квитка на маршрутку до Миколаєва з Ялти

  Один з показників, на який в першу чергу звертає увагу пасажир, це ціна квитка. Вартість квитка на маршрутку до Миколаєва з Ялти досить демократична. У таблиці нижче ви знайдете значення ціни на маршрутку. У таблиці також розташована інформація про розклад руху, час відправлення і прибуття в місто Миколаїв. Поїздки по маршруту Ялта-Миколаїв здійснюються регулярно, щодня. Якщо необхідна додаткова інформація про пасажирські перевезення в Миколаїв, зв’яжіться з менеджером компанії і з’ясуйте всі питання.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Ялта-Миколаїв (Алушта, Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон)15:00Ялта, автовокзал1500 руб.щодняМиколаїв, автовокзал22:00

  Поїздка Алушта-Миколаїв

  Скориставшись маршрутом Ялта-Миколаїв, можна дістатися до Миколаєва з Алушти. Для цього необхідно проібресті квиток на маршрут Алушта-Миколаїв. І скориставшись маршруткою з Ялти Ви доберетеся до Миколаєва.
  Довжина шляху 383 кілометри, час в дорозі близько шести годин. Шлях проходить через Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон.

  У таблиці розміщена інформація про ціну квитку Алушта-Миколаїв. Там же Ви знайдете відомості про розклад руху маршрутки з Алушти до Миколаєва, час відправлення і прибуття.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Алушта-Миколаїв (Сімферополь, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон)16:00Алушта, автовокзал1500 руб.щодняМиколаїв, автовокзал22:00

  Маршрутка до Миколаєва, купити квиток

  Купити квиток на маршрутку Ялта-Миколаїв або з Алушти не заподіє Вам ніяких турбот. На сайті представлені різні варіанти для контакту з менеджером компанії. Ви можете зробити покупку або бронювання квитка в глосовом режимі, зателефонувавши за телефонами, зазначені на сайті. Можна відправити лист або замовити зворотний дзвінок. Задайте нобхідно питання в онлайн чаті. Оператор відповість на всі Ваші питання і зможете замовити або купити квиток.

  Коли можна замовити або купити квиток на маршрутку до Миколаєва

  Компанія приймає замовлення на поїздку заздалегідь, а також можливо купити квиток в день виїзду Звертайтеся. Вам сподобається надання послуг пасажирських перевезень в Крим, компанією LuxBus.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *