Маршрутка в Керч із Кам’янського


Про поїздку до Керчі, ціна квитка 950 грн

Відпочивати добре, а особливо в Криму. Маршрутка в Керч з Кам’янського – поїздка на відпочинок в унікальне місто Керч. Ви відпочивали відразу на двох морях? А в Керчі відпочинете. А ще Керч один з найстаріших міст планети. Місту Кам'янське-Керч більше 3000 років. Знаходиться на сході півострова, на стику морів: Азовського і Чорного. На сьогодні транспортне сполучення з материковою Україною це автобус або маршрутка. Або поїздка Кам’янське-Керч власним автомобілем. Але з огляду на тривалість маршруту, краще дістатися до Керчі маршруткою. З Каменського ряд автокомпаній запропонує свої послуги пасажирських перевезень. Вибирає кожен сам. Але завжди при виборі враховуйте «щоб добре доїхати, візок міцна потрібна». Рейс Кам’янське – Керч один з маршрутів компанії «LuxBus» до Криму. Всі параметри поїздки, які пред’являє пасажир до авто, в компанії забезпечуються.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Купивши квиток на маршрутку «LuxBus», Ви отримуєте не просто місце в мікроавтобусі, а комплексне забезпечення пасажирської поїздки.

  Комфорт, надійність, безпеку, економію і гарний настрій від поїздки в Крим. Чим це забезпечується, описано в наступному абзаці.

  Компанія «LuxBus» і деталі поїздки маршруткою Кам’янське – Керч

   Коротко про нас

  • «LuxBus» компанія, яка надає послуги пасажирських перевезень по Україні, до Чорного і Азовського морів, в Крим, і за кордон. Підприємство працює більше десяти років. Колектив, діяльність якого спрямована на надання якісних послуг з обслуговування пасажирів на маршрутах країни.
  • Перевізник без свого автопарку, це не перевізник. Основу транспорту компанії складають сучасні мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter і Vito. Салони для пасажирів від семи до дванадцяти чоловік. Mercedes особливої ​​реклами не потребує. Просторі пасажирські салони, зручні крісла, з індивідуальним регулюванням, відмінно налагоджена система клімат контроль, аудіо система, все це забезпечує приємну поїздку і комфортний клімат в салоні в будь-яку погоду і в будь-який період року. Влітку не буде жарко, взимку буде тепло. А з усіма технічними параметрами мікроавтобусів можна знайомитися на сайті, сторінка про транспорт компанії .
   Характеристика маршруту

  • Шлях не близький, протяжність маршруту 598 кілометрів;
  • Поїздка триває понад десять годин;
  • Шлях починаємо з Кам’янського і слідуємо через населені пункти і міста, які на маршруті, Дніпропетровської та Запорізької областей та Криму: Дніпро, Запоріжжя, Василівка ( «тарілка»), Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Дорожнє, Жовтень, Радянський, Краснофлотське , Яскраве поле, Владиславівка, Сонячне, Феодосія, і прибуття в Керч.
  • За попередньою домовленістю можлива розвозка по базах відпочинку м Керч.

   Надійність і безпеку поїздки до Керчі

  • Основний показник пасажирських перевезень – Безпека поїздки;
  • Транспорт надійний, підтримується в постійно технічному стані;
  • Поїздку виконують досвідчені водії, зі стажем роботи не менше десяти років. Знову прийняті на роботу проходять програму стажування і «обкатку» за маршрутом;
  • Надійний транспорт і кваліфіковані підготовлені фахівці, створюють основу для забезпечення безпеки пасажирських перевезень в Крим;

   Тарифна політика компанії

  • Для успішної комерційної діяльності компанії без оптимізації тарифів не обійтися;
  • Менеджмент підприємства постійно працює над оптимізацією витрат і планування дохідної частини, з метою залучення замовників. Даний процес безперервний, бо умови роботи постійно змінюються;
  • Дана робота дозволяє, «тримати» приємну ціну на квиток за маршрутом Кам’янське – Керч;
  • Ціна квитка зазначена в таблиці розкладу руху, в наступному абзаці нашої статті;
  • Ви оплачуєте вартість квитка, і більше ніяких доплат. За багаж ви не платите нічого. Великі речі розміщуємо в просторому багажному відсіку маршрутки. Особисті речі пасажири беруть в салон, на багажні полиці.

   Про митниці

  • Зону розмежування або «митницю» перетинаємо в населеному пункті Чонгар;
  • З серпня 2019 року, так як змінилися вимоги законно-нормативних актів на півострові, прохід митниці тільки в пішому варіанті;
  • Збираючись в поїздку, не забувайте, що провезення багажу вагою до 25 кг безмитно, все, що вище при оформленні на митниці треба будете оплачувати;
  • Наявність документів, обов’язково.
   Оренда маршрутки

  • У компанії передбачена послуга пасажирських перевезень – оренда мікроавтобуса (маршрутки);
   При бажанні своїм колективом відправитися в поїздку на Чорне море, на відпочинок або екскурсію в Керч, зможете це здійснити;
  • При оренді маршрутки в Керч, буде надано пільговий тариф на поїздку;
  • Всі питання, умови, дату, оплату виїзду обговоріть з менеджментом компанії.

  Розклад руху і ціна квитка Кам’янське-Керч

  Коротка інформація про графік руху наведена в таблиці розкладу.

  Поїздки до Керчі з Кам’янського виконуємо регулярно кожен день, але тільки в весняно-літній період. В інший час необхідно уточнювати розклад.
  Вирушаємо в рейс від автовокзалу Кам’янське, двічі в день, вранці і ввечері. Час відправлення вказано в таблиці.

  Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
  Щодня07:00/ 17:0016-00/ 02-00950 грн.м.Кам'янське,
  автовокзал
  Автовокзал м. КЕрч.Через Чонгар, Джанкой, Феодосію .

  Прибуваємо в м Керч до автовокзалу. Час прибуття написано в таблиці. При прибутті в Керч, можливий розвезення до місця відпочинку (бази відпочинку). Але це питання необхідно погоджувати і оговорювати завчасно.

  В таблиці вказана ціна квитка. Вартість поїздки 950 грн, цілком прийнятна для настільки далекого рейсу.

  Рейс виконується в обидва напрямки Кам’янське-Керч-Кам’янське. При покупці квитків в обидва напрямки, передбачені знижки.

  Для дітей до десяти років діє пільговий тариф. Але наявність свідоцтва про народження обов’язково.

  Купити квиток на маршрутку з Кам’янського до Керчі

  В процесі підготовки до поїздки, замовлення або покупка квитка у Вас займе найменше часу і без всяких турбот. Ніяких автовокзалів, черг в касу, відвідувань офісів.

  Для зручного замовлення квитка на сайті представлені різні варіанти.

  1. Відправлення листа на пошту, e-mail зазначений в контактах і є форма «написати лист»;
  2. Замовлення зворотного дзвінка. Надішліть заявку і Вам зателефонуємо;
  3. Зателефонуйте нам, номери телефонів вказані в статті і в розділі «контакти»;
  4. Форма он-лайн замовлення квитків на поїздку;
  5. Діалог в он -лайн чаті, форма на сайті.

  В Крим можете добратися не тільки маршруткою. Скористайтеся іншими послугами пасажирських перевезень.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *