Маршрутка Київ-Севастополь


Пасажирські перевезення до Криму, поїздка Київ-Севастополь

Маршрут Київ-Севастополь

Здійснюючи пасажирські перевезення до Криму з Києва, компанія LuxBus виконує поїздку Київ-Севастополь.
Маршрутка до Севастополя відправляється щодня. Тривалість поїздки 892 кілометри. Час в дорозі близько п’ятнадцать годин.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Маршрутка до Севастополя слідує по містах: Біла Церква, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Сумське, Саки, Севастополь. Карта маршруту відображена на зображенні.

  Маршрут виконується на сучасних, комфортабельних мікроавтобусах, маршрутках. Наш транспорт завжди підготовлений до поїздки. Маршрутки в технічно справному стані. Комфорт і безпеку для пасажирів гарантований.

  Поїздка в Севастополь здійснюється без пересадок і пішого переходу в пункті розмежування.

  Ціна квитка, розклад руху маршрутки Київ-Севастополь

  У таблиці ми представили інформацію про маршрут. Вказана ціна квитка на маршрутку. Відомості про розклад і графік руху поїздки в Севастополь. Виїзд з Києва о 19:00 з центрального автовокзалу. Прибуття в Севастополь близько 11:00. Поежкі здійснюються з дотриманням графіка руху, наші диспетчера постійно підтримують зв’язок з водієм і тримають під конторль виконання пасажирських перевезень в місто Севастополь.

  [Table id = 203 responsive = flip /] * Ціна квитка зазначена для двох типів маршрутки Mercedes Vito / Sprinter

  Купити квиток на маршрутку Київ-Севастополь

  Як купити квиток до Севастополя? Нічого складного. Вивчіть інформацію про поїздку. Ціна квитка на маршрут прийнятна. Визначтеся з днем ​​від’їзду і зв’яжіться з менеджером компанії. На сайті Ви знайдете різні варіанти для покупки або бронювання квитка на маршрутку. Можливо бронювання квитків заздалегідь. Головне, під час прибути на посадку і вранці Ви в Севастополі.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *