Маршрутка Кам’янське (Дніпродзержинськ) – Феодосія


Поїздка до Криму, Феодосія з Кам’янського за 650 грн

Кам'янське-Феодосія Що таке Крим? Для багатьох з нас це літо, відпустка, море відпочинок. І може сервіс кульгає, умови не ті, але природа, море, повітря, пейзажі – поза конкуренцією. Маршрут Кам’янське – Феодосія для багатьох – це поїздка провести відпустку, відпочинок на Чорному морі. Феодосія в середні століття найменувати Кафа. А, з давньогрецької слово «Феодосія» перекладається, як «богом дана». Є багато оглядів про географічне положення міста, кліматі, історії, при бажанні не важко прочитати. Але, а ми хочемо відзначити, що відпочинок в Феодосії відмінний. Якщо збираєтеся спланувати свій відпочинок на морі в м Феодосія, не сумнівайтеся, відпустка буде вдалим. Як здійснити поїздку Кам’янське – Феодосія? Вибір варіантів не великий. Особистий авто, автобус або маршрутка. Але ось якому перевізнику віддати перевагу, треба подумати. Але добре, що такий вибір є. Визначтеся, які параметри потрібні для поїздки. Образно кажучи: «карета повинна бути зручною і справної».


Однозначно рекомендуємо дістатися до Криму, Феодосії транспортом компанії «LuxBus». Поїздки до Феодосії з Кам’янського (Дніпродзержинськ) виконуємо не один рік.


  Час відпр.
  РанкомВечером

  Комфортно, економно, надійно, дотримання графіка руху – так характеризуються наші поїздки. А більш детально про компанію і деталі поїздки в Феодосію в наступному абзаці.

  Компанія «LuxBus» і маршрут Кам’янське – Феодосія

  Про перевізника «LuxBus»

  • «LuxBus» більше десяти років перевозить пасажирів по містах України, до Чорного і Азовського морів, в Крим і за кордон. Колектив компанії успішно працює по організації пасажирських перевезень в Україні;

  • Без транспорту, неможливо якісно реалізувати послугу пасажирських перевезень. Транспорт «LuxBus» – це сучасні мікроавтобуси (маршрутки) лідера автоіндустрії Mercedes. На маршрутах працюють авто типу Sprinter, Vito. Просторі пасажирські салони, місткість від 7 до 12 осіб, в залежності від типу маршрутки. Зручні пасажирські сидіння, з індивідуальним регулюванням під кожного пасажира. Під час поїздки, в будь-який час року і в будь-яку погоду, в салоні комфортний мікроклімат. Всі автомобілі обладнані сис темою клімат-контроль. Інформація про автомобілі розміщена на сторінці сайту «наш транспорт». Якщо цікаво, ознайомтеся —> .

   Про маршруті Кам’янське-Феодосія

   • Діяльність маршруту складає 517 кілометрів;

   • Тривалість поїздки більше восьми годин;

   • Рейс виконуємо в обидва напрямки: Кам’янське – Феодосія – Кам’янське. Звернувшись до нас Ви завжди можете спланувати поїздку як в Феодосію так і назад;

   • Маршрут проходить по населеним пунктам, містам Дніпропетровської та Запорізької областях та Криму: виїзд з Кам’янського і далі Дніпро, Запоріжжя, Василівка (пост ДАІ), Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Дорожнє, Жовтень, Радянський, Краснофлотське, Яскраве поле, Владіслаловка , Сонячне і прибуття до Феодосії. За попередньою домовленістю, можливий розвіз по базах відпочинку, безпосередньо до «порогу».

   Перетин «митниці»

   • Зону розмежування проходимо в селищі Чонгар;

   • До серпня 2019 роки ми організовували поїздки без пішого переходу, але після серпня, в силу зміни законно-нормативних актів діючих на території Криму, більш кращий варіант – піший перехід КПП. Це економить час пасажирам;

   • Готуючись в поїздку в Крим, обов’язково враховуйте, що 25 кг особистого багажу оформляється без мита. Все що вище, доведеться заплатити.

   Про тарифи на послугу пасажирських перевезень в Крим, м Феодосія
   Ціна квитка Кам'янське-Феодосія

   • Оптимізація тарифів, досить не простий процес, який залежить від багатьох складових;
   • Фінансисти компанії постійно працюють над оптимізацією тарифів;

   • І як результат роботи, це приваблива ціна квитка на маршрутку Камеское-Феодосія, вартість одна з найнижчих в нашій області:

   • Абсолютна ціна квитка зазначена в таблиці розкладу руху в наступному абзаці;

   • Купуєте квиток і більше ніяких доплат. За багаж пасажири не доплачують. Громіздкі речі розміщуємо в багажному відсіку маршрутки, а особисті речі, необхідні в дорозі розташовуються на полицях пасажирського салону.

    Безпека пасажирських перевезень

    • Безпека поїздки залежить від надійності транспорту та професійного вміння водія;

    • Наші маршрутки надійні і завжди в технічно справному стані;
    • Штат водіїв укомплектований людьми, досвід роботи яких більше десяти років. Також після прийому на роботу, водій проходить стажування та «обкатку» за маршрутом;

    • Все це створює надійну основу забезпечення безпеки руху по маршруту.

    Оренда маршрутки, організація групової поїздки в Феодосію

    • У компанії надається послуга оренди мікроавтобуса (маршрутки);

    • Звернувшись до нашого фахівця, зможете організувати колективну поїздку з Кам’янського до Чорного моря, м Феодосія;
    • При оренді і виконанні групової поїздки передбачено пільговий тариф на послугу.

    • Все, що вас цікавить, обговоріть з нашим менеджером.

    Розклад руху, ціна квитка на маршрутку Кам’янське-Феодосія

    Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
    Щодня07:00/ 17:0015:00/ 01:00650 грнм. Кам'янське
    автовокзал
    Автовокзал м. Феодосія.Через Дніпро Запоріжжя. Мелітополь, Чонгар, Джанкой.

    В таблиці розкладу руху є коротка інформація про графік руху по маршруту. Рейс виконується регулярно в весняно-літній період. В іншу пору року, обов’язково уточнюйте графік руху. Відправлення кожен день вранці і ввечері.

    Маршрутка відправляється від автовокзалу м Кам’янське (Дніпродзержинськ). Час відправлення вказано в таблиці розкладу. Прибуваємо до автовокзалу м Феодосія, але при необхідності і попередньою домовленістю (як ми вже відзначали) може бути розвіз по базах відпочинку. Так основна зона відпочинку, за містом.

    Ціна квитка становить всього 650 грн. Для далекої поїздки до моря, дуже приємна вартість.

    При покупці квитків в обидва напрямки Кам’янське-Феодосія-Кам’янське, тарифікація за пільговим варіанту. А при поїздці дітей до десяти років, знижки. Але необхідно пред’являти свідоцтво про народження дитини.

    Як купити квиток на маршрутку Кам’янське – Феодосія

    Купити квиток на поїздку до Феодосії досить просто. Не треба нікуди їхати, займати чергу або відвідувати офіс.


    Просто скористайтеся одним з варіантів замовлення, бронювання, покупки квитка, які розроблені і подані на сайті.

    Це – зателефонуйте або напишіть листа. Надішліть заявку на протилежні дзвінок, вам зателефонують. Скористайтеся формою он-лайн бронювання або всі питання обговоріть в он-лайн чаті. Квиток можна замовити або забронювати і купити заздалегідь або ж в день від’їзду до відправлення рейсу.

    Крім маршрутки компанія пропонує ще послугу пасажирських перевезень.

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.