Маршрут Київ-ЯлтаМаршрутка, автобус Київ-Ялта

Маршрут поїздки Київ-Ялта

Для поїздки в Ялту кияни можуть скористатися послугами пасажирських перевезень компанії LuxBus. Дістатися до міста Ялти, можливо маршруткою Київ-Ялта.Длітельность шляху до перлини Криму становить 894 кілометрів. Маршрут проходить через міста України: Біла Церква, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Сімферополь, Алушта, Ялта. Час в дорозі більше 13 годин.

Перетин пункту поділу Каланчак без пересадок і пішого переходу.

На зображенні зліва розміщена карта руху маршрутки по населеним пунктам (зображення клікабельні). Звичайно шлях не близький. Але наша компанія зробить поїздку легкою і не стомлюючої. Вам сподобається як ми організовуємо пасажирські перевезення.

Переваги поїздки до Криму компанією LuxBus

Ми пропонуємо комфортні перевезення по маршруту в Ялту з Києва. Комфортні і сучасні маршрутки, мікроавтобуси дозволяють створити зручності для пасажирів в дорозі. Просторі салони, зручні регульовані сидіння, кондиціонер, аудіосистема – все це створює хороші умови для наших клієнтів.

Детальніше про транспорт компанії можливо прочитати в рубриці наш транспорт.

Водійський склад укомплектований професіоналами. Досвід роботи кожного більш десяти років. Крім досвіду роботи, всі наші співробітники володіє якостями, що дозволяють ефективно організовувати пасажирські перевезення в Ялту з Києва. Дисципліна, обов’язковість, коректність, ввічливість спілкування-це якості наших працівників.

Ціна квитка Київ-Ялта у нас досить демократична, що дозволяє всім бажаючим дістатися до Ялти зі столиці України.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Ціна квитка, розклад поїздки маршрутки до Ялти з Києва

  Нижче приведена таблиць з інформацією про вартість квитка, графік руху до Київ-Ялта. Квиток коштує 1000 грн. Пасажирські перевезення маршруткою в Ялту з Києва здійснюємо на регулярній основі, щодня. Поїздка маршруткою Київ-Ялта виконується в обидва напрямки. Ви легко зможете спланувати свої поїздки в Ялту і назад до Києва, скориставшись послугами пасажирських перевезень в Крим компанії LuxBus.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Київ-Ялта (Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь, Алушта)8-00Київ, ВДНХ1000 грн.щодняЯлта, автовокзал22-50
  Київ-Ялта (Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь, Алушта)18-30Київ, ВДНХ1000 грн.щодняЯлта, автовокзал9:50

  Замовити, придбати квиток на маршрутку Київ-Ялта

  Замовити квиток або купити на маршрутку до Ялти Ви можете різними способами. Можна в день відправлення, а також заздалегідь. Вам не треба їхати на автовокзал і ставати в чергу в касу.

  На сайті є різні способи для вирішення цього питання.

  Напишіть, подзвоніть, замовте зворотний дзвінок. Використовуйте будь-який спосіб, який Вам подобається для замовлення або купівлі квитка на маршрут Київ-Ялта.

  Поїздка Київ-Алушта

  Якщо Вам необхідно дістатися до Алушти, скористайтеся маршрутом Київ-Ялта і купите квиток Київ-Алушта. І наша маршрутка доставить Вас в м Алушта.

  Вартість квитка до Алушти з Києва, графік руху, час прибуття вказані в таблиці, наведеній нижче. Ознайомтеся і зверніться до нашого фахівця в потрібний час ви доберетеся за маршрутом Київ-Алушта.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Київ-Алушта (Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Сімферополь, Алушта)18-30Київ, ВДНХ1000 грн.щодняАлушта, автовокзал09:30

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *