Київ-Мелітополь   Недавно обновлено !


Поїздки Київ-Мелітополь виконання рейсу

Коротка інформація щодо виконання поїздки Київ-Мелітополь. Дістатися до Мелітополя можна різними маршрутами. Рейси щодня протягом року. На маршруті – сучасний транспорт.

 • Місто відправлення: Київ;
 • Регулярність рейсу: Щоденно;
 • Час відправлення: 08:00;
 • Пункт призначення: Мелітополь;
 • Ціна квитка: 18000.
 • Транспорт по маршруту: мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Vito.
 • Час поїздки: близько 54-ї години.

Зі столиці України виконуємо поїздки до Мелітополя. Є маршрути “довоєнні”, а є безпечні (далекі поїздки) маршрути під час бойових дій в Україні. Залежно від ситуації в країні, вибираються різні маршрути для виконання безпечної поїздки до Мелітополя.

Маршрут труху Київ-Мелітополь

Київ-Мелітополь безпечний рейс через Білорусь

Київ, столиця України, відомий не лише всередині країни, а й за її межами. Його історичне, економічне та промислове значення не потребує додаткових пояснень. Це головний транспортний хаб країни, Київ Поїздки Київ-Мелітополь ч/з Білорусьзабезпечує зв’язок з кожним куточком України та за її межами. Однак через військові дії, що виникли з боку Росії, деякі маршрути зі столиці були змінені. Доступ до окупованих населених пунктів став утрудненим, і традиційні маршрути до війни не дійсні. З Києва щодня вирушають тисячі рейсів, але у зв’язку із нинішньою обстановкою поїздка до міст Донецької та Запорізької областей, включаючи Мелітополь, становить певні складнощі. Незважаючи на це, існує попит на поїздки до Мелітополя зі столиці, і перевізники пропонують безпечні маршрути, оминаючи зони бойових дій. Одним із таких маршрутів є поїздка Київ-Мелітополь через Україну, Польщу, Білорусь, Росію та далі у тимчасово окуповане місто. Однак також можливий короткий маршрут через Україну, якщо буде створено “зелені коридори” для проїзду цивільного населення. У порівнянні з передвоєнним часом шлях між Києвом та Мелітополем значно збільшився. Для поїздки до Мелітополя з Києва можна скористатися маршрутками чи автобусами різних транспортних компаній. Однак вибір безпечного, комфортного та надійного перевізника може бути непростим питанням. У цьому контексті компанія LuxBus пропонує свої послуги.

«LuxBus» – та поїздки Київ-Мелітополь

“LuxBus” пропонує різні рейси з Києва як у період миру, так і під час військових дій. Поїздка Київ-Мелітополь включена до регулярного розкладу, і компанія забезпечує безпечні маршрути навіть в умовах бойових дій. Можливо, у вас виникає запитання: “Чому варто вибрати саме “LuxBus”?” Відповідь на це питання буде представлена в наступному абзаці, де ми розповімо про привабливість поїздок із цією компанією.

Замовляйте за номером

Повідомте по телефону диспетчера про дату поїздки Київ-Мелітополь, кількість місць, прізвища та номер телефону.

Напередодні поїздки до Мелітополя з Києва, Вам зателефонуємо та уточнимо час виїзду та номер мікроавтобуса.

Квитки сплатити можна безпосередньо водієві перед поїздкою, або переказом на банківську картку.

Якщо ви змінили плани поїздки в Мелітополь, будь ласка, повідомте про це диспетчера.

Квиток до Мелітополя можна замовити з будь-якого населеного пункту на шляху з Києва до Мелітополя.

Замовте квиток Київ-Мелітополь, заповнивши поля форми он-лайн бронювання.

  Заказать билет

  Время отпр.
  УтромВечером

  Чому варто скористатися поїздками Київ-Мелітополь від компанії “LuxBus”

  Переваги поїздки Київ-Мелітополь
  Безпечний рейс Київ-Мелітополь
  Безпечна поїздка
  Регулярний рейс Київ-Мелітополь
  Регулярний рейс
  Сучасні мікроавтобуси на маршруті Київ-Мелітополь
  Сучасні мікроавтобуси
  Послуга доставка передач
  Доставка посилок з Києва в Мелітополь
  Досвідченні водії на маршруті Київ-Мелітополь
  Два водії у рейсі
  Зручна форма оплати поїздки
  Будь-яка форма оплати
  Прямий рейс Київ-Мелітополь
  Прямий рейс Київ-Мелітополь
  Якісне обслуговування пасажирів в поїздці Київ-Мелітополь
  Культура обслуговування на рейсі Київ-Мелітополь

  Хто може вирушити до Мелітополя з Києва під час воєнного стану в Україні?

  У світлі запровадження військового стану в Україні правила виїзду з країни були змінені. Ці зміни торкнулися низки обмежень на перетин кордону. Наразі дозволено залишати Україну жінкам та дітям. Однак усім громадянам чоловічої статі призовного віку від 18 до 60 років виїзд заборонено. Винятки становлять чоловіки, які є батьками-одинаками та виховують дітей самостійно, чоловіки, які мають трьох і більше дітей у сім’ї, а також ті, хто супроводжує своїх близьких родичів як опікунів. Для виїзду за кордон обов’язковим є наявність закордонного паспорта.

  Перед плануванням поїздки рекомендується проконсультуватися з диспетчером компанії “LuxBus” щодо поїздки та правил проходження на кордоні КПП. Вони зможуть надати інформацію про те, як відбувається митний огляд та паспортний контроль з боку прикордонників.

  Поїздки Київ-Мелітополь та компанія “LuxBus”

  “LuxBus” – це компанія з багатим десятирічним досвідом, що спеціалізується на безпечних поїздках з Києва до Мелітополя. Ми є офіційним перевізником із бездоганною репутацією.

  Наша компанія була заснована та зареєстрована у місті Дніпро і до цього дня базується саме тут. Ми спеціалізуємося на організації пасажирських перевезень мікроавтобусами як всередині України, так і за її межами.

  Всі наші рейси забезпечені страхуванням, щоб наші пасажири відчували себе впевнено та захищено під час поїздки.

  Наш професійний колектив має багатий досвід у організації пасажирських перевезень, і ми пишаємося можливістю забезпечувати нашим клієнтам безпечні та комфортні поїздки наших мікроавтобусів.

  Поїздки в Мелітополь та транспорт компанії

  На маршруті Київ-Мелітополь компанія “LuxBus” використовує надійні мікроавтобуси Mercedes Sprinter та Vito. Наші мікроавтобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки: від зручних крісел до кондиціонерів.

  Ми пропонуємо різні варіанти мікроавтобусів залежно від вашої переваги та кількості пасажирів. Модель Sprinter може вмістити від 10 до 18 пасажирів, забезпечуючи комфортне місце для кожного. А Vito розміщує до 8 пасажирів, зберігаючи при цьому рівень зручності та безпеки.

  Наша гордість – це не тільки надійні та сучасні транспортні засоби, але й уважний сервіс, який робить вашу поїздку з “LuxBus” незабутньою та приємною.

  Мікроавтобуси компанії “LuxBus”:

  Комфорт поїздки з Києва до Мелітополя
  Зручні кресла для пасажирів в маршрутці
  Просторі салони зі зручними кріслами
  Обігрів салона
  Маршрутка обігрівається ефективною системою
  USB зарядка для пасажирів
  USB зарядка у поїздці для пасажирів
  В маршрутках місткий відсік для багажу
  Для багажу пасажирів об’ємний вантажний відсік
  Комфортний мікроклімат під час поїздки Київ-Мелітополь
  Комфортний мікроклімат у поїздці
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Київ-Мелітополь
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Київ-Мелітополь
  Перегляд фільмів під час поїздки Київ-Мелітополь
  Демонстрація фільмів під час поїздки до Мелітополя
  Салони мікроавтобусів чисті на маршруті Київ-Мелітополь
  Салони мікроавтобусів охайні на маршруті Київ-Мелітополь

  Опис кожного автомобіля, мікроавтобуса знайдете у рубриці сайту компанії “Наш транспорт”.

  Інформація про маршрут Київ-Мелітополь

  Маршрут руху Київ-Мелітополь через Білорусь
  • Маршрут від Києва до Мелітополя тягнеться на 2124 кілометри. Наші мікроавтобуси долають цю значну відстань, слідуючи безпечним маршрутом. Час подорожі складає від 38 годин.
  • Рейси виконуються в обидві сторони, як від Харкова до Шяуляю, так і назад, надаючи пасажирам гнучкість у плануванні часу поїздки та повернення.
  • Маршрут проходить через кілька країн, включаючи Україну, Білорусь та Росію. Під час поїздки ви пройдете через такі міста, як Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Хелм, Тересполь, Брест, Мінськ, Москва, Воронеж, Ростов-на-Дону, Маріуполь, Бердянськ та, нарешті, Мелітополь.
  • Під час подорожі через кожні сто п’ятдесят-двісті кілометрів ми здійснюємо короткочасні зупинки. Тут пасажири можуть трохи відпочити, випити кави чи перекусити. Ці зупинки надають можливість зробити подорож більш комфортною та приємною, даючи пасажирам час для розслаблення перед продовженням шляху.

  Расписание движения по маршруту Киев-Мариуполь

  Київ-Мелітополь це поїздки безпечним маршрутом через Білорусь. Поїздки по дальньому маршруті тимчасові та виконуються під час війни в Україні.

  Дни отправл Время отпр Время прибытия Цена Место отпр Место прибытия
  Дополн.информация
  Ежедневно08-00Время в пути 54 часа18000 грн
  Киев, метро Харьковская
  Мелитополь, атовокзал.Киев, Житомир, Ровно, Луцк, Хелм, Тересполь, Бресст, Минск (Беларусь), Москва, Воронеж, Ростов на Дону, Мариуполь, Бердянск, Мелитополь.

  Поїздка триває 54 години. Виїжджаємо з Києва, від метро Харківська о 08:00. Час прибуття до МЕлітополя попередньо не вказуємо. Адже заздалегідь запланувати час на перетин трьох кордонів важко. Прибуваємо до Мелітополя до автовокзалу.

  Як купити квиток Київ-Мелітополь з компанією “LuxBus”

  Щоб придбати квиток на поїздку маршрутки “LuxBus” на маршруті Київ-Мелітополь, ви можете скористатись різними зручними способами:

  Онлайн замовлення квитків Київ-Мелітополь

  1. Телефонний дзвінок: Просто зателефонуйте нам за вказаним номером, і наш представник допоможе вам з вибором квитка та оформленням замовлення.
  2. Замовлення зворотного дзвінка: Залишіть свої контактні дані на нашому сайті, і ми зв’яжемося з вами для оформлення бронювання.
  3. Онлайн бронювання: Заповніть форму бронювання на нашому сайті, вибравши потрібні дату та час поїздки, та отримайте підтвердження броні на вашу електронну адресу.
  4. Пошта компанії: Ви також можете зв’язатися з нами електронною поштою, щоб запросити інформацію про квитки та оформити замовлення.
  5. Месенджери: Ми доступні для спілкування через Viber та WhatsApp. Просто надішліть нам повідомлення з вашим запитом і ми оперативно відповімо на нього.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *