Київ-Феодосія в 2024 році


Пасажирські перевезення Київ-Феодосія

Поїздки по маршруту Київ-Феодосія затребувані. Компанія LuxBus пропонує Вам оптимальний варіант дістатися в Зворотній маршрут Київ-Феодосія Феодосію з Києва маршруткою, мікроавтобусом.

Ми пропонуємо Вам поїздку комфортабельним транспортом. Наші маршрутки завжди технічно справні і перебувають в ідеальному стані. Це сучасні комфортабельні мікроавтобуси марки Мерседес. Детальну інформацію про транспорт компанії подивіться на сайті в рубриці “Наш транспорт”.
Дальність рейсу 883 кілометри. маршрут проходить через міста: Біла Церква, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Красноперекопськ, Джанкой і Феодосія. Карта маршруту відображена на зображенні (зображення клікабельно, клікніть для збільшення). Час в дорозі до 14 годин.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Вартість квитка, розклад маршрутки Київ-Феодосія

  У таблиці представлена ​​інформації про вартість квитка з Києва в Феодосію.Графік руху. Поїздки здійснюються регулярно, щодня у весняно-літній період. Вивчіть інформацію ідкі визначитеся з датою поїздки і замовляйте, купуйте квиток.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Київ-Феодосія (ч / з Білу Церкву, Умань, Миколаїв, Херсон, Каланчак, Армянськ, Краснийперекопск, Джанкой, Феодосія)08:00/ 18:00Київ, ВДНХ
  900 грнщодняФеодосія, автовокзал22:25/08:25

  Замовити, придбати квиток на маршрутку до Феодосії з Києва

  Комфорт поїздки починається з комфорту придбання квитка. Щоб купити квиток за маршрутом Київ-Феодосія Вам треба просто звернутися до диспетчера компанії. На сайті для Вас представлені різні способи купити, замовити квиток. Можна зателефонувати, написати, замовити квиток. Можна скористатися послугою он-лайн замовлення і купити біле в Крим, в м Феодосію. Ціна квитка знаходиться в доступній зоні і більшість жителів м.Києва можуть дозволити собі поїздку до Феодосії, до Чорного моря.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *