Керч-Київ


Пасажирські перевезення маршруткою до Криму і назад, поїздка Керч-Київ

Керч-Київ Жителі і відпочиваючі міста Керч для поїздки до Києва можуть скористатися зворотним рейсом маршруту Київ-Керч-Київ. Відправившись з Керчі Ви проїдете через міста: Феодосію, Джанкой, Красноперекопськ, Армянськ, Каланчак, Херсон, Миколаїв, Умань, Біла Церква. Тривалість шляху з Керчі до Києва складає 973 кілометри. Час в дорозі близько 15 годин. Маршрут виконують досвідчені водії, які мають стаж роботи не менше десяти років. Поїздка Київ-Керч відбувається на сучасних комфортабельних мікроавтобусах, маршрутках.

Зручність поїздки в автомобілях з регульованими сидіннями, мікроклімат в салоні значно полегшують довгу дорогу до Києва з Керчі. Карта пересування представлена ​​на зображенні. Щоб розглянути детальніше, клікніть на зображенні для збільшення.

Також звертаємо Вашу увагу, що поїздка маршруткою Керч-Київ виконується без пересадок і пішого переходу зони розмежування в населеному пункті Каланчак.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Розклад поїздки з Керчі, ціна квитка на маршрутку Керч-Київ

  У таблиці розміщена інформації про виконання поїздки з Керчі до столиці України .. Ознайомтеся з графіком руху. Поїздки виконуються на регулярній основі, щодня у весняно-літній період, а в інший час року, періодично в залежності від заповнення мікроавтобуса. Ціна квитка на маршрутку до Києва з Керчі не висока, доступна.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Керч-Київ (ч / з Феодосію, Джанкой, Краснопрекопск, Армянськ, Каланчак, Херсон, Миколаїв, Умань, Біла Церква)19-00Керч, автовокзал1000 грн.щодняКиїв, автовокзал10-00

  Купити квиток на маршрутку до Києва

  Купити квиток на маршрутку Керч-Київ Ви зможете досить легко. Це питання не принесе ускладнень і додаткових турбот. Ви можете купити або замовити квиток завчасно, а якщо вже так сталося, вохможно це здійснити і в день виїзду. Зв’яжіться, зручним для Вас способом, представленому на сайті, з диспетчером компанії або зробіть замовлення в онлайн режимі.

  І Вам залишиться прибути на місце відправлення, згідно розкладу. До Києва Ви прибудете з дотриманням графіка руху.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *