Керч-Харків


Пасажирські перевезення в Крим і назад. Керч-Харків

Керч-Харків

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

Компанія LuxBuS не один рік здійснює пасажирські перевезення в Крим і в назад. Керч-Харків це зворотний маршрут з Криму на материкову частину України. Пропонуємо свої послуги перевезень, бажаючим дістатися в г. Харьков. Тривалість шляху становить 780 км. Але ми надамо вам комфорт в дорозі. Безпека руху та прибуття, згідно зазначеного часу в розкладі.

Інформація про маршрут Керч-Харків

Маршрут тривалістю 780 км, проходить через міста Феодосія, Джанкой, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро. Якщо є бажання більш детально ознайомитися з маршрутом, перейдіть в розділ “Розрахувати відстань”. Де зможете більш детально вивчити населені пункти, через які проходить маршрут.

У таблиці розміщена інформація про деталі маршруту. Час відправлення, прибуття, дні відправлення і ін. При необхідності можете отримати уточнюючу інформацію у менеджера компанії. Звертайтеся за номерами телефону, по вайберу, зазначених в контактах. Поїздка транспортом компанії по маршруту Керч-Харків Вам сподобатися. Замовляйте і купуйте квитки. На сайті це зробити дуже просто і не представляє проблем. Ми будемо раді співпрацювати з Вами познайомитися і надати послугу пасажирських перевезень з Керчі до Харкова.

Дні відпр. Час відпр. Чвс прибуття Ціна Місце відпр. Місце прибуттяДодат. інформація
Щодня 17:3009:003100 рубм. Керч, автовокзалЮЖД McDonald’s, ХарківЧерез Феодосію, Джанкой, Чонгар. Мелітополь Запоріжжя. Дніпро.

  Час відпр.
  РанкомВечером

   

  Ознайомтесь маршрут Харьков-Керчь —>

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *