Кам’янське-Приморськ поїздки на Азовське море


Про поїздку Кам’янське-Приморськ, ціна квитка 320 грн

поїздки Кам’янське-Приморськ Літній період наближається, а значить, наближається відпочинок. «Ніщо так не радує око, як зібраний валізу на море». Хто планує провести відпочинок на Азовському морі, рекомендуємо відпочинок в Приморську. Маршрутка Кам’янське-Приморськ доставить вас на Азовське море. Про відпочинок в Приморську є короткий опис на сторінці сайту «Поїздки в Приморськ з Дніпра ».

Відпочинок в Приморську відмінний для дітей, для сім’ї.


Поїздку в Приморськ можна здійснити різними видами транспорту. Автобус, маршрутка, особистий автомобіль. Але поїхати на відпочинок автомобілем це додаткові і значні грошові витрати і додатковий клопіт, та й під час відпустки, вам доведеться, образно кажучи підлаштовуватися «під автомобіль».
Але якщо Ви купите квиток на маршрутку, це буде правильне рішення. А прибувши в Приморськ, розвезений Вас по базах відпочинку.


  Час відпр.
  РанкомВечером

  Ми не єдині, хто довезе Вас на відпочинок. Але пропонуємо скористатися послугами пасажирських перевезень компанії «LuxBus» за маршрутом Кам’янське – Приморськ.

  Компанія здійснює регулярні поїздки з міст України на море, міжміські перевезення і поїздки за кордон. Кам’янське – Приморськ один з численних рейсів, які виконує «LuxBus».

  «Краще відмінно їхати, ніж добре стояти» принцип підбору перевізника. Звернувшись до нас, Ви отримуєте гарантовану поїздку до моря комфортну і надійну. З нами завжди «відмінно їхати».

  Маршрутка, автобус в Приморськ з Кам’янського (Дніпродзержинськ), подробиці рейса

  • Відпочинок в Приморськ подобається тим, що курорт знаходиться недалеко і поїздка не виснажлива. До Приморська з Кам’янського 290 кілометрів;

  • Шлях до Азовського моря займає близько п’яти годин;

  • «LuxBus» компанія перевізник, зі своїм транспортом, колективом і досвідом організації пасажирських перевезень; Запрошуючи Вас, скористатися послугами пасажирських перевезень гарантуємо Вам комфортну зручну поїздку;
  • Комфорт, зручність пасажирів залежить від транспортного засобу на маршруті. Транспорт компанії це сучасні, надійні мікроавтобуси, або як називають «маршрутки», марки Mercedes Vito, Sprinter. Просторий пасажирський салон, місткість пасажирів від 7 до 12 осіб. Регульовані сидіння, а система клімат контроль створює в салоні приємний мікроклімат, в салоні завжди температура комфорту. З описом мікроавтобусів ознайомтеся в розділі «Наш транспорт» ; < / li>

  • Ваш чемодан з речами, для відпочинку, розмістимо в просторому багажному відсіку, а особисті речі, необхідні в поїздці, розташуйте на полиці в салоні;

  • Рейс виконуємо регулярно в весняно-літній період;

  • Маршрутка відправляється з Кам’янського і слід через міста і населені пункти Дніпропетровської та Запорізької областей: Дніпро, Запоріжжя, Василівка (після Василівки поворот наліво), Токмак, Бойове, Новоспасское і прибуття до Азовського моря, Приморськ;

  • Рейс в обидва напрямки Кам’янське-Приморськ-Кам’янське, це зручно, дозволяє заздалегідь спланувати свої поїздки до моря і назад;

  • Безпека поїздки безпосередньо залежить від кваліфікації водіїв. За кермом у нас працюють люди зі стажем роботи понад десть років і «обкатані» на маршрутах до моря:

  • Хоча поїздка і не далека, але п’ять годин в дорозі, це не десять хвилин в міському громадському транспорті. Для зменшення дорожньої втоми, в графіку руху заплановані не тривалі зупинки, щоб «здригнутися» від поїздки;

  • Особливо зручно своїм колективом виїхати на Азовське море, на вихідні дні. Скориставшись послугою оренди маршрутки, можна запланувати таку поїздку. Зверніться до нас, і ми організуємо групову поїздку до моря. При оренді маршрутки передбачені знижки;

  • У нас лояльна тарифна політика, ціна квитка приємна? вказана в таблиці розкладу
   .

  Поїздки в Приморськ з Кам’янського, розклад руху, вартість квитка

  Поїздки в Приморськ виконуємо регулярно тільки в весняно-літній період. В інший час необхідно уточнювати про рейс.

  Виїзд з Кам’янського? від автовокзалу щодня, двічі на добу. Вранці і ввечері. Час відправлення вказано в таблиці розкладу.

  Прибуваємо в Приморськ до автовокзалу, і за домовленістю виконується доставка до «сходинках» пансіонатів, баз відпочинку.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Кам’янське-Приморськ 05:00Кам’янське , автовокзал320 грнщодня, травень-вересеньПРиморськ, автовокзал10:00
  Кам’янське-Приморськ 18:00Кам’янське , автовокзал320 грнщодня, травень-вересеньПРиморськ, автовокзал23:00

  Ознайомтеся з ціною квитка. Ціна квитка на маршрутку Кам’янське – Приморськ приємна, доступна. За помірну плату опинитеся на відпочинку, на Азовському морі.


  Для дітей у віці до десяти років, передбачені пільгові тарифи.

  В таблиці розкладу зазначена коротка інформація. Щоб отримати більш детальні відомості про маршрут, здзвонитеся з нашим диспетчером. Консультація безкоштовна.

  Купити квиток на маршрутку, автобус до Приморська з Кам’янського просто

  «LuxBus» – дніпровська компанія, що виконує поїздки з Кам’янського. Але це ніяк не ускладнить покупку або замовлення квитка. На сайті все надано так, що Вам не треба залишати свій будинок, квартиру для замовлення покупки квитка.

  Як купити замовити квиток Кам’янське-Приморськ. Це можна зробити заздалегідь або в день від’їзду.

  1. Зателефонуйте нам, все телефони вказані.

  2. Напишіть лист, замовте що необхідно.

  3. Замовте зворотній дзвінок, ми оперативно відкличемо.

  4. Скористайтеся формою он-лайн бронювання, для замовлення квитка.

  5. Для отримання інформації оперативно, задайте свої питання в он-лайн чаті.

  При замовленні квитків в обидва напрямки, застосовується пільговий тариф.

  Звертайтеся, з нами у Вас буде дуже добрий початок відпочинку.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *