Кам’янське (Дніпродзержинськ) – Севастополь


Маршрутка Кам’янське (Дніпродзержинськ) – Севастополь, квиток 850 грн

Поїздки Кам'янське-Севастополь Маршрутка Кам’янське – Севастополь, це поїздка в Крим в унікальне місто на узбережжі Чорного моря, розташованого на південному заході півострова. Севастополь це місто відпочинку, історії, промисловості, і ділових зустрічей, місто-порт. Заснований місто в 1783 р Тут знайдете багато цікавого. Дістатися з Кам’янського можна автобусом або маршруткою. Або відправитися в дорогу на особистому автомобілі. Але краще їхати в Севастополь маршруткою. Різні перевізники, різні умови. Щоб добре доїхати, надійно і комфортно зверніться до послуг пасажирських перевезень від компанії «LuxBus».

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22;+38063 127-14-15;
Телефон мтс москва

Можна впевнено сказати, що наша компанія лідер по комфорту, надійності і доступності цін на квитки в нашому регіоні. «Їхати добре, а їхати відмінно-ще краще». Це про пасажирські перевезення в Крим компанії «LuxBus».

Звернувшись до нас, Ви не будете засмучені.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  З інформацією про компанії, маршруті і поїздці ознайомтеся з в наступному абзаці.

  Про нас і поїздці Кам’янське – Севастополь

  Компанія «LuxBus», транспорт на маршруті

  • «LuxBus» це перевізник пасажирів з тривалою історією виконання робіт. Ми більше десяти років на ринку України, перевозимо пасажирів між містами України, до Чорного і Азовського морів, в Крим і за кордон. Колектив компанії формувався роками і працює як злагоджений виробничий механізм.
  • Один з важливих чинників у діяльності пасажирських перевезень це транспорт. У компанії основу автопарку складають сучасні надійні мікроавтобуси або «маршрутки», виробництва Німеччини марки Mersedec Sprinter, Vito. Місткість салону від семи до дванадцяти чоловік. Просторі пасажирські салони. Зручні регульовані сидіння, відмінно відрегульовані системи клімат контроль. Все це забезпечує комфорт для пасажира під час поїздки в будь-який час року. Влітку в салоні не жарко. Восени і взимку не холодно. Опис транспорту «LuxBus» розміщено на сторінці сайту «Наш транспорт» . Для знайомства з компанією перегляньте цю інформацію.
  Інформація щодо рейсу Кам’янське-Севастополь

  • Рейс до Севастополя з Кам’янського – це поїздка протяжністю 564 кілометри;
  • Тривалість поїздки близько дев’ятої години. Але час у дорозі може змінюватися через різних факторів, на які менеджмент компанії не впливає (ремонтні роботи, проходження кпп в зоні розмежування);
  • Після відправлення з Кам’янського шлях руху проходить через міста і населені пункти Дніпропетровської, Запорізької областей та Криму: Дніпро, Запоріжжя, Василівка (район поста ДАІ «тарілка», Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Красногвардійське, Молодіжне, Сімферополь, Поштове, Скалисте , Бахчисарай та прибуття в Севастополь;
  • Рейс виконуємо туди і назад: Кам’янське – Севастополь – Кам’янське. З нами ви можете спланувати всю поїздку. Ми Вас привезли і доставимо назад в місто Кам’янське;
  • Поїздку можна виконати не тільки з Кам’янського, а й з будь-якого горда за маршрутом. Також і назад. З Севастополя зможете доїхати в будь-яке місто України, через який проходить рейс.
  Про пункті розмежування, так звана «буферна зона»

  • КПП проходимо в смт. Чонгар;
  • Раніше, для зручності пасажирів ми практикували прохід буферної зони без «пішого переходу». Але з серпня 2019 року, так як змінилася законодавчо-нормативна база Криму, більш практично – це піший перехід зони розмежування;
  • Обов’язково враховуйте, що 25 кг багажу без мита. Решта кілограми необхідно доплачувати.

  • Про тарифи пасажирських перевезень

   • Менеджмент компанії постійно працює над оптимізацією тарифів і забезпеченням цін на квиток привабливими для наших замовників.
   • У таблиці розкладу руху Кам’янське-Севастополь вказана ціна на квиток;
   • Вартість квитка приваблива і як кажуть одна з «демократичних» в цьому регіоні;
   • Купивши квиток на поїздку, ви нічого не доплачуєте. Ваш багаж доставляємо безкоштовно. Громіздкі речі розташовуються в просторому багажному відсіку, а особиста поклажа, необхідна в поїздці, в салоні маршрутки на полицях.

  Про безпеку поїздки

  • Транспорт надійний, підтримується в технічно справне стані.
  • Керують автомобілем водії зі стажем не менше десяти років. Перед виходом в рейс, для новоприйнятих фахівців виконується «провозка» за маршрутом;
  • Поєднання питань надійності мікроавтобуса і підготовленості водіїв дозволяють забезпечувати безпечні пасажирські перевезення до Криму, м Севастополь.

  Колективні поїздки

  • Для організації групової, колективної поїздки в Севастополь. Передбачена оренда мікроавтобуса, маршрутки;
  • Замовивши цю послугу, Ви своїм колективом підете в поїздку до Севастополя;
  • При оренді маршрутки, передбачені пільгові тарифи;
  • Про всіх деталях і замовлення послуги, зателефонуйте менеджеру і всі обговоріть і з’ясуйте.

   Розклад руху Кам’янське – Севастополь, ціна квитка на маршрутку

   В таблиці розкладу наведені основні дані про поїздку. Рейс виконуємо регулярно в обидва напрямки, але тільки в весняно-літній період. Відправлення двічі в день, вранці і ввечері. Час відправлення вказано в таблиці. З Каменського вирушаємо від автовокзалу. Прибуваємо в Севастополь до автовокзалу.

   Маршрут

   Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
   Кам'янське-Севастополь08:00/18:00Кам'янське, автовокзал850грн.щодняСевастополь, автовокзал18:00;
   04:00

   Як вже відзначали в опис маршруту, вартість квитка на тривалу поїздку прийнятна. Всього 850 грн.

   Якщо відправитися в Севастополь особистим авто, витрати будуть більше в рази.

   При покупці квитків в обидва напрямки Кам’янське-Севастополь-Кам’янське, передбачені знижки.

   Для дітей до десяти років, за умови пред’явлення свідоцтва про народження, діє пільговий тариф.

   Як купити квиток на маршрутку до Севастополя з Кам’янського

   Для того щоб замовити або купити квиток Кам’янське-Севастополь, не треба ні автовокзалу, ні займати чергу в касу, і відвідувати офіс немає потреби. Все просто і легко.

   На сайті є різні способи для реалізації поїздки до Криму.

   Зателефонуйте нам, всі телефони вказані. Або напишіть листа з необхідною інформацією. А можна скористатися формою он-лайн замовлення. Або зверніться до послуг он-лайн чату спілкування.

   Звернувшись до нас, Ви можете дістатися до Севастополя не тільки маршруткою.
   Є ще додаткові послуги пасажирських перевезень, з індивідуальною формою обслуговування.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *