Кам’янське-Бердянськ, поїздки на море


Автобус Кам’янське-Бердянськ, квиток в Бердянськ на море, 300 грн

Кам'янське-БердянськКам’янське (Дніпродзержинськ) – Бердянськ поїздки на відпочинок. «Без відпочинку і кінь не скаче» – відпочивати завжди краще, ніж працювати. Добре відпочити можна в різних місцях, а в Бердянську відпочинок чудовий. Піщані пляжі на косі відмінне місце на Азовському морі. Про Бердянську, відпочинок і розваги детально викладено на сайті в статті на сайті «Азовське море, відпочинок в Бердянську ». Якщо є бажання, можете ознайомитися. З Каменського до Азовського моря шлях не довгий, а в Бердянськ добиратися дуже зручно. Можна сказати зовсім поруч.

Доїхати до Бердянська можливо різними способами. Можна залізно-дорожнім транспортом, з центрального вокзалу обласного центру, в літній період виконуються регулярні рейси. Поїздки до Бердянська можна здійснити також і автобусом, і маршруткою безпосередньо з м Каменського. Автобусом їхати добре, але практичніше і комфортніше маршруткою.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Компанія «LuxBus» пропонує пасажирські перевезення в Бердянськ з Кам’янського. Наші поїздки до Азовського моря це зручно і комфортно. Прибувши до Бердянська, здійснюємо розвезення по базах відпочинку в місті і на косі, зручніше, ніж прибуття на автобусі, тільки до автовокзалу.

  Бердянськ це місто-курорт для відпочинку на будь-який смак. І для молоді, і для сім’ї і для дітей і для активного відпочинку.

  Скористайтеся послугами пасажирських перевезень до Азовського моря від «LuxBus», ми доставимо Вас на відпочинок до пісочним пляжам м.Бердянськ.

   Заказать билет

   Время отпр.
   УтромВечером

   Про наші переваги і подробицях поїздки викладена інформація далі.

   Маршрутка, автобус Кам’янське (Дніпродзержинськ) – Бердянськ, деталі поїздки

  • Рейс до Бердянська з Кам’янського це 307 кілометрів шляху;

  • Маршрутка знаходиться в дорозі близько шести годин;

  • Після відправлення з Кам’янського маршрутка слід через міста України: Дніпро, Запоріжжя, Василівка, Токмак і прибуття до Бердянська;

  • Під’їжджаючи до Бердянська, по шляху проходження, маршрутка заїжджає в Приморськ (на сайті розташована інформація про поїздки в Приморськ, « Поїздки в Приморськ з Дніпра »)

  • «LuxBus» це компанія автоперевізник, зі своїм транспортом і колективом, що надає послуги пасажирських перевезень за багатьма маршрутами України та за кордон. Звернувшись до нас, ви завжди доїдете до пункту призначення під час, згідно розкладу;

  • Поїздка по маршруту Кам’янське-Бердянськ компанії «LuxBus» – це зручність і комфорт. Автомобілі компанії це мікроавтобуси, маршрутки марки Mercedes Vito> Sprinter. Саме тип транспорту на рейсі в першу чергу створює комфорт для пасажира. Просторий, салон, зручні крісла, система клімат контроль забезпечують приємну поїздку на відпочинок до Бердянська. З докладним описом транспорту ознайомтеся в рубриці сайту «Наш транспорт»

  • Рейс виконуємо двічі в день, вранці і ввечері. Час відправлення та прибуття вказані в таблиці розкладу руху;

  • За розміщення свого багажу, не хвилюйтеся. Ваш багаж вільно розміститься в багажному відсіку, а ручну поклажу покладіть на полиці в салоні;

  • Поїздки в Бердянськ в обидва напрямки: Кам’янське-Бердянськ-Кам’янське;

  • Маршрутками на рейсі керують водії з високою класифікацією. Стаж роботи не менше десяти років. І як то кажуть на сленгу «обкатані» на даному маршруті;

  • Є дуже зручна послуга виконання групової поїздки. Якщо хочете відправитися групою на відпочинок, орендуйте маршрутку. Зателефонуйте фахівцеві компанії і розмісили заявку, замовте поїздку. Для групових поїздок передбачені лояльні тарифи на перевезення;

  • Бердянськ не далеко, але все таки, поїздка триває близько п’яти годин. Тому внутрішнім регламентом виконання рейсу, передбачені короткі зупинки, щоб пасажири струснулися і розім’ялися;

  • У нас дуже лояльні тарифи. З ціною квитка ознайомтеся в таблиці розкладу.

   Маршрутка в Бердянськ з Кам’янського, розклад руху, вартість квитка

   Інформація про розклад розташована в таблиці, нижче. Поїздки виконуємо регулярно в весняно-літній період. Кожен день, відправлення вранці і ввечері. Час відправлення вказано в таблиці розкладу руху.

   Відправлення від автовокзалу м Кам’янське. Прибуваємо до автовокзалу м Бердянськ і розвезення по базах відпочинку і на Бердянську косу. Графік руху, час відправлення, прибуття і тимчасові інтервали пересування по Бердянську, вказані в таблиці.

   Маршрут

   Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
   Кам'янське-Бердянськ 05:00Кам'янське, автовокзал300 грнщодня, травень-вересеньБердянськ, автовокзалБердянськ, автовокзавл; 10; 00:
   Бердянська коса: 10; 20;
   Дальня коса: 10: 40:
   Кам'янське-Бердянськ 18:00Кам'янське, автовокзал300 грнщодня, травень-вересеньБердянськ, автовокзалБердянськ, автовокзавл; 23; 00:
   Бердянська коса: 23: 20;
   Дальня коса: 23: 40;

   Раніше зазначалося, що у нас ціна квитка Кам’янське – Бердянськ, доступна. Вартість наведена в таблиці. Набагато економніше і простіше скористатися нашими послугами, ніж відправитися на відпочинок власним автомобілем. Витрата бюджету тільки на бензин, буде значно перевищувати ціну квитка на маршрутку.

   Також нагадуємо, що поїздки виконуємо в обидва напрямки: в Бердянськ і назад в Кам’янське.

   Завжди з’являються питання про виконання поїздки до Бердянська. Тому все, що необхідно уточніть, зателефонувавши нам.

   Якщо Вам зручніше відправиться в Бердянськ з обласного центру, ознайомтеся з рейсом Дніпро-Бердянськ .

   Як купити квиток на маршрутку Каменское- Бердянськ

   Здійснити замовлення або купити квиток на поїздку в Бердянськ, досить просто.

   Для цього, скористайтеся якимось із способів замовлення або купівлі квиток, які є на сайті.

   Чи можете нам зателефонувати, всі телефони, різних операторів мобільного зв’язку представлені. Або напишіть листа на пошту. А можна замовити зворотний дзвінок. Зручно скористатися формою он-лайн бронювання або он-лайн чатом. < P>

   Також рекомендуємо, замовляти квиток туди-назад. Це буде дешевше і організаційно простіше. Прибувши на відпочинок, Ви вже не замислюєтеся про зворотну поїздку.

  • Залишити коментар

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *