Дніпро-Варшава


Поїздки Дніпро-Варшава коротка інформація

 • Пункт відправлення: Дніпро;
 • Час відправлення 08:00;
 • Пункт призначення: Варшава;
 • Ціна квитка: 1700 грн;
 • Транспорт: мікроавтобуси Sprinter. Vito;
 • Час подорожі: 22 години.

Поїздки Дніпро-Варшава міжнародний рейс компанії “LuxBus”

Дніпро місто відоме в Україні та за межами країни. Економічному розвитку, промисловому потенціалу сприяє розвинена транспортна інфраструктура. Дніпро не тільки великий промисловий, науковий та
Поїздки Дніпро-Варшавакультурний центр, а й один із великих транспортних вузлів країни. Навіть під час бойових дій у країні транспортне сполучення збережене з усіма регіонами України. Також продовжуються поїздки і за кордон. Навіть в окуповані міста можна дістатися з Дніпра, але тільки по далеких, безпечних маршрутах через країни Балтії. До міста постійно приїжджають із інших регіонів України. Хто залишається в Дніпрі, хто продовжує свій шлях далі. Із міста щодня виконуються сотні маршрутів. У цій статті надамо інформацію про подорож Дніпро-Варшава. Цей рейс популярний був і в мирний час і затребуваний і зараз. Адже Польща приймає біженців із України. З Дніпра їдуть, щоб знайти тимчасовий притулок від сирен та бомбардувань за кордоном, їдуть до своїх родин, які вже перебувають у Польщі. Кількість громадян України, які прибувають до Варшави, порівняно з мирним часом, значно збільшилась. Поїздки Дніпро-Варшава можна здійснити, скориставшись залізничним транспортом або пасажирськими автоперевезеннями. Багатьом подобаються подорожі автотранспортом. З Дніпра до Варшави вирушають автобуси та маршрутки. Вибір транспорту залежить від ваших уподобань. Але крім транспорту, щоб поїздка була безпечною та комфортно, необхідно правильно визначитися з компанією перевізником, підібрати надійне транспортне підприємство.

“LuxBus” надійний перевізник на маршруті Дніпро-Варшава

Зібралися у поїздку з Дніпра до Варшави? Перед кожною поїздкою, незалежно від маршруту, виникають якісь питання, роздуми, складності. А тим паче міжнародний рейс до іншої країни Дніпро-Варшава. Коли їхати? Як здійснити поїздку? Чим їхати? З ким вирушити в дорогу? Це звичайні питання, на які необхідно відповісти, збираючись у дорогу. Пропонуємо Вам поїздку до Варшави від надійного «перевізника» компанії «LuxBus». Розкажемо у цій статті як здійснити поїздку Дніпро-Варшава, під час воєнного стану в країні. Компанія “LuxBus” забезпечить вам комфортну та безпечну поїздку. У дорозі відчуватимете собі впевнено та спокійно. Поїздки до Польщі з Дніпра виконує не одна компанія, то чому треба вибрати “LuxBus”? Переваги виконання рейсу з Дніпра до Варшави  розкрито далі у статті.

Чому рекомендуємо скористатися рейсом Дніпро-Варшава від компанії “LuxBus

Привабливість маршруту компанії “LuxBus” полягає у кількох ключових особливостях:

 • Безпека: Найважливішим аспектом при виборі перевізника є забезпечення безпеки пасажирів.
 • Регулярність: Регулярні рейси дозволяють зручно планувати подорож.
 • Два водії у рейсі: це гарантія безпеки та комфорту під час тривалої поїздки.
 • Сучасний транспорт: машини VITO та Sprinter дозволяють комфортно подорожувати.
 • Різні форми оплати: Це зручно для клієнтів, які віддають перевагу різним способам оплати.
 • Доставка посилок: Компанія надає послуги з доставки посилок.
 • Прямий рейс без пересадки: це заощаджує час та спрощує поїздку пасажирам.
 • Культура обслуговування: Компанія «LuxBus» надає високий рівень обслуговування, що робить поїздку приємною та комфортною.

Маршрутка Дніпро-Варшава
Замовляйте квитки на автобус за телефоном, просто та зручно:)

Заказывайте по номеру

Повідомте по телефону диспетчера про дату поїздки Дніпро-Варшава, кількість місць, прізвища та номер телефону.

Напередодні поїздки Дніпро-Варшава, Вам зателефонуємо та уточнимо час виїзду та номер мікроавтобуса.

Оплатить билеты можливо безпосередньо водієві перед поїздкою, або переказом на картку ПриватБанк, Монобанк

Якщо ви змінили плани поїздки до Варшави, повідомте про це диспетчеру, будь ласка.

Квиток можна замовити за маршрутом руху Дніпро-Варшава через будь-який населений пункт

Заявку на поїздку Дніпро-Варшава зручно відправити, скористайтесь формою он-лайн замовлення квитків

  Заказать билет

  Время отпр.
  УтромВечером

  Опис маршрутів Дніпро-Варшава та компанії «LuxBus»

  Про компанію

  Компанія «LuxBus» має більш ніж десятирічний досвід організації перевезень пасажирів. Зареєстрована в Дніпрі компанія спеціалізується на маршрутах, що пов’язують Україну з Європою. Її професійний колектив гарантує високий рівень обслуговування та безпеки.

  Транспорт за маршрутом Дніпро-Варшава

  За маршрутом Дніпро-Варшава використовувалися комфортабельні мікроавтобуси VITO та Sprinter. Sprinter пропонується від 10 до 18 посадочних місць, тоді як Vito оснащений 8 місцями. Всі машини обладнані зручними кріслами та кондиціонерами, що забезпечують комфортну подорож.

  Свій транспорт – успішна робота. Це не потребує доказів. Аксіома пасажирських перевезень.

  Про мікроавтобуси компанії “LuxBus” маршрут Дніпро-Варшава:

  Комфорт поїздки із  Дніпра до Варшави
  Зручні кресла для пасажирів в маршрутці Дніпро-ВАршава
  Приємні салони із зручними кріслами
  Салон маршрутки Дніпро-Варшава обігрівається ефективною системою
  Маршрутка обігрівається ефективною системою
  USB зарядка для пасажирів поїздки Дніпро-Варшава
  USB зарядка у поїздці для пасажирів
  В маршрутках місткий відсік для багажу
  Для багажу пасажирів об’ємний вантажний відсік
  Комфортний мікроклімат під час поїздки Дніпро-Варшава
  Комфортний мікроклімат у поїздці
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Дніпро-Варшава
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Дніпро-Варшава
  Перегляд фільмів під час поїздки Дніпро-Варшава
  Демонстрація фільмів під час поїздки до Варшави
  Салони чисті на маршруті Дніпро-Варшава
  Салони мікроавтобусів охайні на маршруті Дніпро-Варшава

  Інформація про маршрут Дніпро-Варшава

  Маршрут поїздки Дніпро-Варшава

  Шлях проходить через низку міст, включаючи Дніпро, Решетилівку, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ, Житомир, Львів та, нарешті, Варшаву.

  Протяжність маршруту становить понад 1295 км, а час у дорозі становить 22 години.

  Під час подорожі робляться короткі зупинки через 150-200 км., щоб пасажири могли відпочити.

  Розклад руху Дніпро-Варшава

  Рейс вирушає з Дніпра о 08:00 від Привокзальної площі. Прибуття до Варшави очікується після 22 години поїздки. Вартість квитка складає 1700 грн. Час прибуття не вказано, оскільки скільки потрібно для перетину кордону передбачити складно.

  Дни отправл Время отпр Время прибытия Цена Место отпр Место прибытияИнформация о маршруте
  Ежедневно08:00Время в пути 22 часа1700 грнДнепр, Приавокзальная площадь.Польша, Варшава, автовокзал "Zachodniy",al. Jereozolimiskie, 144 Днепр, Решетиловку, Хорол, Лубны, Пирятин, Борисполь, Киев, Житомир, Львов, Варшава

  Як швидко купити квиток Дніпро-Варшава від «LuxBus»

  Для всіх, хто планує поїздку за маршрутом «LuxBus» Дніпро-Варшава, вибір способу купівлі квитка забезпечує комфорт в обслуговуванні пасажирів. Компанія «LuxBus» ми забезпечує  пасажирам необхідний рівень зручностей та сервісу, тому пропонуємо кілька зручних варіантів купівлі квитків, щоб забезпечити покупку кожного клієнта.

  • Телефонний дзвінок – просте та швидке рішення. Для тих, хто віддає перевагу спілкуванню по телефону, ми маємо спеціальну службу підтримки, готову прийняти ваше замовлення і відповісти на всі ваші запитання. Просто зателефонуйте нам за вказаним на нашому сайті номером, і наш досвідчений персонал допоможе вам з вибором найбільш зручного рейсу та оформленням квитка на ваше ім’я.
  • Замовлення можливості зворотного дзвінка – ваша зручна економія часу. Ми розуміємо, що час є найціннішим ресурсом у сучасному житті. Тому ми пропонуємо послугу замовлення зворотного дзвінка. Залишіть свій номер телефону на нашому сайті, і наш менеджер зв’яжеться з вами у зручний для вас час. Ми обговоримо всі деталі вашої поїздки та допоможемо вам з вибором найкращого варіанта покупки квитка на маршрутці «LuxBus».
  • Онлайн-бронювання – максимальна гнучкість та зручність. Для наших клієнтів, які віддають перевагу самостійному оформленню квитків, ми надаємо можливість онлайн-бронювання на нашому офіційному сайті. Просто виберіть дату поїздки, вкажіть кількість пасажирів і виберіть потрібний для вас час. Наш зручний інтерфейс дозволяє швидко і легко купувати всього за кілька простих кроків.
  • Електронна пошта компанії – можливість отримати детальну інформацію. Якщо у вас є будь-які побажання або питання, які вимагають більш детального обговорення, ви можете зв’язатися з нами електронною поштою. Наш співробітник на всі ваші запитання та надасть вам всю необхідну інформацію про можливі варіанти поїздки на маршруті LuxBus з Дніпра до Варшави.
  • Месенжери VIBER та WhatsApp – швидкий і зручний спосіб зв’язку. Для тих, хто віддає перевагу месенжерам для спілкування,  компанія доступна в VIBER і WhatsApp. Просто вкажіть наш номер у своїх контактах, і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротші терміни.

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *