Варшава-Дніпро


Поїздки Варшава-Дніпро коротка інформація

 • Пункт відправлення: Варшава;
 • Час відправлення 08:00;
 • Пункт призначення: Дніпро;
 • Ціна квитка: 1700 грн;
 • Транспорт: мікроавтобуси Sprinter. Vito;
 • Час подорожі: 22 години.

Поїздки Варшава-Дніпро – регулярний рейс “LuxBus”

Про Варшаву багато говорити не треба. Столиця Польщі, популярне місто в Європі. Відомий культурний, історичний та промисловий центр не лише Польщі, а й в інших країнах. Приїжджають у столицю Польщі з багатьох країн Європи. Поїздки Варшава-ДніпроПриїжджають із України. Розвинене транспортне сполучення з іншими країнами створює
умови для відвідування Варшави. У Польщу з України раніше відвідували як туристи, приїжджали до друзів, знайомих. Але в час війни в Україні кількість українців значно збільшилася. З регіонів, де відбуваються бойові дії, до Польщі прибувають біженці. До Польщі і приїжджають та їдуть громадяни України. З Варшави практично можливо виїхати до будь-якого обласного центру та інших міст України. Щодня в Україну із Варшави виконується десятки рейсів. Про всі маршрути розповісти в одній статті неможливо. У нас на сайті зможете знайти опис різних маршрутів із Варшави. У цій статті Ви зможете ознайомитись із поїздками Варшава-Дніпро. З Варшави до Дніпра можна доїхати або маршруткою чи автобусом. А можливо, і поїздом. Але наша стаття про поїздки пасажирським автотранспортом із Польщі до України. Яким видом транспорту доїхати залежить від вашої переваги. Вибрати не складно. Але комфортна та безпечна поїздка залежить не тільки від транспорту, але ще треба правильно визначитися з компанією-перевізником, підібрати надійного «перевізника».

Компанія «LuxBus» – гарантія комфортної та безпечної поїздки
Варшава-Дніпро

Поїздки Варшава-Дніпро популярний рейс до України. Мешканці Дніпра, Дніпропетровської області та прилеглих регіонів після завершення програми перебування в Польщі повертаються до себе додому. Будь-яка поїздка це пошук прийнятного варіанта відправитися в дорогу комфортно, безпечно та надійно. З Варшави поїздки виконують різні компанії, і необхідно об’єктивно визначитися з ким вирушить у дорогу. Зрозуміло, що пасажирам провести аналіз якості послуг компаніями-перевізниками важко. Та й робити це не треба. У цій статті надана інформація, як під час воєнного стану в Україні виконати поїздку Варшава-Дніпро. Запрошуємо Вас у поїздку від компанії “LuxBus”. Компанія надасть надійну поїздку. Під час рейсу до Дніпро почуватиметеся комфортно та безпечно. Ми знаємо, що читаючи статтю, Ви подумаєте: «А чому варто їхати в Дніпро з Варшави транспортом компанії “LuxBus”?». Та тому що ми чудова транспортна компанія. І читаючи статтю повністю, Ви переконаєтеся в цьому.

Привабливість поїздки Варшава-Дніпро  від “LuxBus”

 • Безпека. Компанія «LuxBus» Під час одного з основних пріоритетів це безпека пасажирів. У поїздці ви почуватиметеся впевнено та безпечно.
 • Регулярність. Ви можете бути впевнені, що рейси «LuxBus» виконуватимуться у строго обумовлені терміни. Ми розуміємо, що пунктуальність виконання рейсу важлива для пасажирів. .
 • Два водії у рейсі. Для вашого комфорту та безпеки наші маршрути рейс виконується двома водіями. Це їм змінюватися за кермом під час виконання дальньої поїздки.
 • Сучасний транспорт. Ми використовуємо автомобіль високого рівня, марки Mercedes. Наші мікроавтобуси це безпека та комфорт поїздки.
 • Різні форми оплати. Ми надаємо різні варіанти оплати квитків, щоб зробити покупку максимально зручною для вас.
 • Доставка посилок. «LuxBus» надає послуги з доставки посилок, що робить нашу компанію привабливою. Ви можете не тільки вирушити у поїздку, але й передати посилку з Варшави до Дніпра.
 • Прямий рейс без пересадки. Ми пропонуємо прямий рейс Варшава-Дніпро без необхідності пересадки по дорозі. Це зручно і економить ваш час і нерви.
 • Культура обслуговування пасажирів. Наш професійний персонал гарантує високий рівень обслуговування, увагу та турботу про кожного пасажира.

Маршрутка Дніпро-Варшава
Замовляйте квитки на автобус за телефоном, просто та зручно:)

Заказывайте по номеру

Повідомте по телефону диспетчера про дату поїздки Варшава-Дніпро, кількість місць, прізвище та номер телефону.

Напередодні поїздки Варшава-Дніпро, Вам зателефонуємо та уточнимо час виїзду та номер мікроавтобуса.

Сплатити квитки можна безпосередньо водієві перед поїздкою, або переказом на картку ПриватБанк, Монобанк

Якщо ви змінили плани поїздки в Дніпро з Варшави, повідомте про це диспетчера, будь ласка.

Квиток можна замовити по маршруту Варшава-Дніпро з будь-якого населеного пункту

Заявку на поездку Варшава-Днепр удобно оформить, воспользуйтесь формой он-лайн заказа билетов.

  Заказать билет

  Время отпр.
  УтромВечером

  Опис маршруту Варшава-Дніпро та компанії “LuxBus”

  Про компанію

  • “LuxBus” – компанія, яка працює офіційно. Ми «білий» перевізник.
  • Наш десятирічний досвід роботи дозволяє надавати якісні послуги пасажирських автоперевезень.
  • Дніпро місто, де компанія створена та знаходиться і сьогодні.
  • Наш колектив – це команда професіоналів, яка вміє організовувати транспортне обслуговування пасажирів на міжнародних рейсах.

  Транспорт за маршрутом Варшава-Дніпро

  Ми надаємо два типи мікроавтобусів для виконання рейсів з Польщі: Sprinter та Vito. Sprinter оснащений від 10 до 18 посадкових місць, а в Vito 8 посадкових місць. Всі місця обладнані зручними кріслами, кондиціонерами та Wi-Fi. У салоні також є місткий багажний відсік для пасажирів.

  Без свого транспорту – немає успішної роботи. Аксіома пасажирських перевезень. Усі рейси компанія виконує на своєму автопарку.

  Про мікроавтобуси “LuxBus” на маршруті Варшава-Дніпро.

  Комфорт поїздки з Варшави до Дніпра
  Зручні кресла для пасажирів в маршрутці Варшава-Дніпро
  Приємні салони із зручними кріслами
  Салон маршрутки Варшава-Дніпро обігрівається ефективною системою
  Маршрутка обігрівається ефективною системою
  USB зарядка для пасажирів поїздки Варшава-Дніпро
  USB зарядка у поїздці для пасажирів
  Вместительный багажный отсек в маршрутке Варшава-Днепр
  Для багажу пасажирів об’ємний вантажний відсік
  Комфортний мікроклімат під час поїздки Варшава-Дніпро
  Комфортный микроклимат в поездке
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Варшава-Дніпро
  Wi-Fi- в салоні під час поїздки Варшава-Дніпро
  Перегляд фільмів під час поїздки Варшава-Дніпро
  Демонстрація фільмів під час поїздки до Дніпра
  Салони чисті на маршруті Варшава-Дніпро
  Салони мікроавтобусів охайні маршрутом Варшава-Дніпро

  Про маршрут Варшава-Дніпро

  Маршрут поїздки Варшава-Дніпро
  • Варшава-Дніпро регулярний зворотній рейс компанії “LuxBus”
  • Поїздка Варшава-Дніпро проходить наступними містами: Варшава, Львів, Житомир, Київ, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол, Решетилівка, Царичанка і, нарешті, Дніпро.
  • Загальна довжина маршруту становить 1295 км.
  • Час у дорозі за цим маршрутом більше 22 годин.
  • Ми передбачили короткі зупинки через 150-200 км для так званих «санітарних перерв» пасажирів. Це дозволяє вам розслабитися, розім’ятися та перекусити у придорожніх кафе та АЗС.

  Розклад руху Дніпро-Варшава та ціна квитка

  У поїздку вирушаємо з Варшави о 08:00, автовокзал Zachodniy, al. Jereozolimiskie, 144 від Привокзальної площі. Прибуття до Дніпра після 22 години поїздки. Вартість квитка складає 1700 грн. Час прибуття не вказуємо, оскільки заздалегідь передбачити час перетину кордону складно.

  Дни отправл Время отпр Время прибытия Цена Место отпр Место прибытияИнформация о маршруте
  Ежедневно08:00Время в пути 22 часа1700 грнПольша, Варшава, автовокзал "Zachodniy",al. Jereozolimiskie, 144Днепр, Привокзальная площадь. Варшава, Львов, Житомир, Киев, Борисполь, Пирятин, Лубны, Хорол, Решетиловка, Царичанка, Днепр

  Як купити квиток Варшава-Дніпро на маршрутку компанії “LuxBus”

  Купити квиток Варшава-Дніпро

  Коли справа доходить до рішень, зручність та ефективність відіграють вирішальну роль в обслуговуванні пасажирів. Подорож маршрутом Варшавою до Дніпра з компанією «LuxBus» стає легкою за допомогою кількох простих кроків. У цій статті ми розглянемо різні способи придбання квитків на цьому міжнародному маршруті.

  1. Телефонний дзвінок. Один із традиційних способів купити квитки — це зателефонувати в офіс компанії «LuxBus». Кваліфіковані співробітники готові допомогти вам з будь-якими питаннями щодо рівня, оплати та розкладу.
  2. Замовити зворотній дзвінок. Якщо у вас обмежений час або ви хочете, щоб з вами зв’язалися у зручний для вас час, замовлення зворотного дзвінка є зручною опцією. Просто заповніть форму на сайті і представник компанії зв’яжеться з вами у зручний час.
  3. Форма онлайн-бронювання. Сучасні технології роблять процес простим та зручним. На офіційному сайті «LuxBus» доступна форма онлайн-бронювання, яка дозволяє вам реєструвати квитки всього за кілька рухів «мишки» комп’ютера.
  4. Пошта компанії. Якщо ви віддаєте перевагу письмовій взаємодії, електронна пошта буде пріоритетною. Просто надішліть листа із запитом на адресу електронної пошти компанії, і з вами зв’яжуться найближчим часом.
  5. Месенжери: VIBER, WhatsApp. Враховуючи популярність месенжерів у наш час, компанія LuxBus пропонує зручні способи зв’язку через VIBER та WhatsApp. Просто знайдіть їхні контакти і поставте всі питання щодо бронювання квитків.

  Придбати квитки за маршрутом Варшава-Дніпро з компанією «LuxBus» – це легко в. Вам пропонують різні варіанти, щоб кожен пасажир міг вибрати найбільш зручний спосіб, що відповідає його перевагам

  Часті питання (FAQ)

  1. Які методи оплати приймає компанія «LuxBus»?
   • Ми приймаємо оплату за банківськими картками, електронними платежами на рахунок підприємства, а також готівкою.
  2. Чи можна повернути чи обміняти квитки?
   • Так, але відповідно до правил компанії, умови повернення дізнайтесь у диспетчера.
  3. Чи є знижки для постійних клієнтів?
   • Так, компанія пропонує спеціальні програми лояльності для своїх постійних клієнтів.
  4. Як дізнатися про розклад руху маршрутів?
   • Розклад можна знайти на офіційному сайті компанії «LuxBus», у кожній статті наведено розклад конкретного маршруту.
  5. Чи є додаткові послуги компанії?
   • Оренда маршрутки.
   • Міжміські подорожі легковим транспортом.
   • Тури за кордон.
   • Трансфер у місті.
   • Маршрути вихідного дня.
   • Екскурсійні подорожі.
   • Транспортне обслуговування урочистих подій.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *