Дніпро-Лазурне


Дніпро-Лазурне, поїздка на відпочинок.

Ми вже розповідали про відпочинок в Лазурному. На цій сторінці про маршрут Дніпро-Лазурне. Цей маршрут компанія здійснює на регулярній основі і в обидва напрямки. Якщо Ви маєте намір провести відпочинок в Лазурному, зможете легко спланувати поїздку в обидва напрямки, скориставшись послугами компанії LuxBuS.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22; +38063 127-14-15;

Купити квиток до Лазурного. Деталі поїздки

Купити квиток до Лазурного досить просто. Від Дніпро до Лазурного 546 км. Маршрут проходить через Дніпро-Лазурне різні населені пункти України. На карті відображено шлях до Лазурного. Довгий шлях транспортом компанії Ви подолаєте легко і без втоми. У таблиці, нижче розташована таблиця з інформацією про маршрут. Вартість квитка, час справляння та прибуття вказані в таблиці. Виберіть день відправлення і зверніться до нашого менеджера, щоб купити квиток до Лазурного.

Маршрут рухуМісце відправленняДень тихняЧасВартість квиткаЧас прибуття
Дніпро-ЛазурнеДніпро, пл. ВокзальнаЩодня22-00450 грн Лазурне, Автовокзал 7-00
Через Запоріжжя, Мелітополь,. Нова Каховка, Без пересадок

Дніпро-Скадовськ

Скориставшись послугами компанії, ви можете дістатися до м.Скадовськ. Це може бути сформований чартерний рейс за маршрутом Дніпро-Скадовськ. Або ж скористатися маршрутом до Лазурного та за не більшу доплату, доставимо Вас в Скадовськ.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *