Чонгар-Дніпро


Економ маршрут Чонгар-Дніпро

Наші замовники знають що компанія LuxBus регулярно здійснює поездкт до Криму і назад. Для пасажирів є варіант економ маршруту Чонгар-Дніпро. І ми завжди здійснюємо поїздки в обидва напрямки. І діставшись з Криму в Чонгар самостійно ви зможете продовжити поїздку до Дніпра.

Звонить : +38098 992-02-05; +38095 137-82-22; +38063 127-14-15;

Купити квиток за маршрутом Чонгар-Дніпро

Щоб купити квиток за економ маршруту від Чонгара до Дніпра, особливих зусиль не потрібно. Ви зможете здійснити покупку або забронювати квиток до Дніпра (Дніпропетровська) заздалегідь. Що дозволяє спланувати ваші справи і оговтатися в поїздку. Або ж, якщо у вас екстрена ситуація і ви вже в Чонгарі і необхідно продовжити шлях, зв’яжіться з нашими фахівцями, зручним для Вас способом

Розклад маршрутки від Чонгара до Дніпра

Розклад зворотного маршруту з Чонгара до Дніпра представлено в таблиці. У розділі розміщено інформацію про вартість квитка за маршрутом Чонгар-Дніпро. Час відправлення та прибуття в пункт призначення. Поїздки здійснюємо щодня, регулярно круглий рік. Комфортабельні сучасні мікроавтобуси працюють на маршруті. Поїздка з комфортом і зручностями розміщення пасажирів. Просторий салон, регульовані сидіння, кондиціонер.

Маршрут

Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
Чонгар-Дніпро 12:30/ 00:30;Чонгар550 грн/ 1300 рубщодняДніпро, привокзальна площа18:00/ 06:30

Замовити квиток

    Час відпр.
    РанкомВечером

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *