Автобус Херсон-Феодосія 2024


Поїздки маршруткою Херсон-Феодосія

ПоЇздки Херсон-Феодосія Автобус Херсон-Феодосія один з найбільш прийнятних варіантів поїздки до Криму. Компанія LuxBus надає послуги пасажирські перевезення в міста Криму, до Чорного моря. Список маршрутів нашої компанії дуже великий. Ми здійснюємо поїздки в більшість міст Чорноморського узбережжя Криму. Якщо необхідно до Феодосії, скористайтеся послугами пасажирських перевезень нашої компанії. Поїздка автобусом, маршруткою до Феодосії з Херсона- зручно, швидко, комфортно, безпечно і економно.

  Час відпр.
  РанкомВечером

  Про поїздку маршруткою Херсон-Феодосія

  • Вам гарантована комфортна поїздка на відпочинок до Феодосії. Так як на маршруті працюють сучасні, безпечні маршрутки (мікроавтобуси) марки Mersedes ( докладніше про транспорті ) Зручний салон, клімат-контроль, регульовані сидіння, все це створюють зручності та комфорт поїздки;
  • Тривалість шляху Херсон-Феодосія- 335 кілометрів;
  • Час в дорозі приблизно п’ять годині тридцять хвилин;
  • Управління маршруткою здійснюють досвідчені водії. Стаж роботи кожного, не менше десяти років на даному класі транспорту;
  • Перетин зони розмежування Каланчак без пересадок і пішого переходу;
  • Доступні тарифи на пасажирські перевезення. Нижче в таблиці вказана ціна квитка

  Розклад руху, ціна квитка на маршрутку Херсон-Феодосія

  Перегляньте таблицю, ознайомтеся з даними. Ціна квитка прийнятна. Поїздки здійснюються регулярно, щодня. Рейс виконується в обидва напрямки. Ви зможете спланувати свою поїздку заздалегідь. Але при необхідності можливо придбати квиток в день виїзду.

  Маршрут

  Час відпр.Місце відпр..Вартість квиткаДні поїздки.Місце прибуттяЧас прибуття
  Херсон-Феодосія16-00Херсон, автовокзал420 грн.щодняФеодосія, автовокзал22-50

  Зворотній рейс з Феодосії в Херсон

  Ми вже говорили, що поїздки здійснюються в обидва напрямки. Регулярно здійснюється виїзд маршрутки за маршрутом Феодосія-Херсон. У таблиці розкладу руху вказана інформація про зворотне рейсі. Ви зможете замовити квиток заздалегідь з Феодосії в Херсон. Замовити або купити квиток досить просто.

  Як купити або замовити квиток на автобус, маршрутку Херсон-Феодосія

  Купити або замовити квиток на поїздку можна попередньо або безпосередньо в лінь від’їзду маршрутки. На сайті створено кілька варіантів для покупки і замовлення квитків. Ви може зателефонувати нам, замовити дзвінок, написати рісьмо або скористатися сервісом он-лайн замовлення. Також скористатися послугами он-лайн чату.

  Залишити коментар

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *